Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.02.2022 o 07:34, maks27 napisał:

@siara jeśli chcesz nową dodatkowa umowę to będzie jak dla nowych, tej starej za 5 złotych wtedy nie musisz wypowiadać i w niej nic się nie zmieni.

Czyli pakiet M za 20 zł raczej nie da rady jeśli miałbym zostawić rodzinny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lukasz1985 napisał:

Dziś mi zostało 7 miesięcy umowy, Czy składać wypowiedzenie czy czekać na ofertę ? Żeby mi dali jakaś ofertę promocyjną, bo muszę ją przedłużyć w marcu na Multiroom że względu na rezygnację z canal plus.

Łukasz tak jak ci pisalem po 6.03 masz już dostępną oferte złóż pismo z rezygnacją i zrobimy coś lepszego 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem klientem CP, posiadam pakiet Familijny Max Hd i płace za niego 30 zł miesięcznie. 12.03.2022 kończy się umowa, wysłałem wcześniej wypowiedzenie, dzwonili i proponowali pakiet L za 50 zł lub M za 20 plus 10 zł za pakiet bajek. Udało by się jeszcze ugrać coś lepszego?

co myślicie o TV internetowej?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Pakiet Familijny Max HD, Opcja On The Go - do końca czerwca 2022 po 30 zł, potem po 40.

 

Jak rozumiem teraz mam takie możliwości
M+bajki po 30 zł - sporo mniej kanałów - umowa 2 lata

Nie ruszać - 40 zł, bezterminowo, miesięczne wypowiedzenie

L - 50 zł, umowa 2 lata, za bardzo nie widzę zalet

 

Czy jeśli nie przedłużę umowy (nie podpiszę aneksu na 2 lata, tylko zostawię na czas nieokreślony) - to czy Polsat box go będzie mi działał dalej? Robi mi za prawie multiroom ;-)

Edytowane przez Darek80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cp.go

 

Obecnie moja umowa przeszła już na czas nieokreślony. 

Posiadam obecnie pakiet: Familijny Max HD, HBO HD HBO GO, Opcja On the Go (OTG), SPORT HD, Cinemax HD, FILM HD, Katalog ONLINE, Dodatkowy Multiroom HD.

Za całość płacę 95 PLN miesięcznie. Co mogę ugrać taniej za podobny pakiet lub zostawiając wszystko w takiej konfiguracji jak jest?

Z góry dzięki za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wybierając Pakiet M, Pakiet HBO, Multiroom za 50 zł x 24 też są dostępne jak na stronie wszystkie dodatkowe bonusy?

Kanały w promocji na 24 miesiące Cinemax, Cinemax 2 i pozostałe? Oraz pierwszy miesiąc za free? Ogladanie TV na urzadzeniach mobilnych itd?

Edytowane przez Greeey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, leon0307 napisał:

Witam, jestem klientem CP, posiadam pakiet Familijny Max Hd i płace za niego 30 zł miesięcznie. 12.03.2022 kończy się umowa, wysłałem wcześniej wypowiedzenie, dzwonili i proponowali pakiet L za 50 zł lub M za 20 plus 10 zł za pakiet bajek. Udało by się jeszcze ugrać coś lepszego?

co myślicie o TV internetowej?

Chłopie nic nie ruszaj, zostaw to co masz za 30zl na czasie nieokreślonym. Tylko [beep] pozbywa się tej oferty w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Cp.go napisał:

Polsat go bedzie dzialalo dalej. A kwota zostanie 30zł. :).

Ale to jakaś ogólna zmiana nastąpiła? W umowie mam tabelkę:

  • Miesięczna Opłata w Okresie podstawowym(2): 30.00 zł
  • Miesięczna Opłata po Okresie podstawowym(8): 40.00 zł

  (8) Opłaty obowiązujące w przypadku przedłużenia Umowy po upływie Okresu Podstawowego w Umowę na czas nieokreślony.

Ja się ucieszę jak naliczą 30, ale pytam skąd info, że zostanie 30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, aktualnie:

- Pakiet Rodzinny HD

Pakiet Cinemax HD

- Pakiet Polsat Sport Premium

- Opcja ON THE GO

- Katalog treści online

- Pakiet Eleven Sports HD

Kwota którą płacę: 60 zł. 

 

Dekoder EVOBOX LITE, jest fatalny dosłownie. 

 

Od tygodnia otrzymuję sms, że czeka na mnie oferta przedłużenia umowy i żebym skontaktował się z ich działem obsługi klienta. Dzisiaj wysłałem wypowiedzenie w ICOK, w panelu widnieje informacja, że do końca umowy pozostało 8 miesięcy, ale skoro już bombardują mnie sms'ami to chyba zostało tak naprawdę 7 tak? 

 

Prosiłbym wszystkich o informację i pomoc, co mogę uzyskać przy przedłużeniu umowy. Zależy mi głównie na sporcie, a więc Eleveny i Polsat Sport Premium muszą zostać. Dostęp do apki Polsat Box także. Chciałbym także dekoder 4K, z racji tego, że od jakiegoś czasu Eleven otworzył jeden kanał właśnie w 4K. 

Edytowane przez kroladas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...