Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam umowę do końca roku , pakiet Pakiet Familijny Max HD oraz Pakiet Polsat Sport Premium, Pakiet Film HD, Opcja ON THE GO, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Usługa Multiroom HD (2 dekodery), Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD za kwotę 115 zł - Chciałbym zejść z ceny i w związku z tym co móglbym dostać myślę z pakietem M + HBO HBO GO i ewentualnie z 1 Mutliroomem? możliwa byłaby jeszcze wymiana dekoderów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, zbliża się koniec umowy. Obecnie posiadam Pakiet Familijny Max HD oraz Sport, Film HD, Opcja ON THE całość za  50 złoty. Czy się mylę, że teraz tylko umowy się na 24 miesiące ? A drugie pytanie co mogę uzyskać jeśli zależy mi na filmach, a sport mi nie potrzebny ? Za wszelkie podpowiedzi będę wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko są umowy na 24 miesiące. Nic nie zyskasz, trwaj na tej umowie dalej, jak podniosą cenę po przejściu na czas nieokreślony to będziesz się zastanawiać. Jak przedłużysz umowę na pakiet L+Filmbox (by mieć to samo) to w pierwszym roku będziesz płacić 50 zł, a w drugim 70. Myślę, że te 50 zł które obecnie płacisz to nie po rabacie w Smartdom, tylko wynika z umowy.

Edytowane przez stan69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam obecnie dawny pełny pakiet Premium  (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD, Pakiet Cinemax HD), Pakiet HBO GO, Opcja On The Go. + MR na 3 dekodery. W tym też filmboxy za które jak widzę teraz osobno trzeba płacić  czy bajki dla dzieci...  Umowa do 14.10.2021. Miesięcznie 105zł. Czy jest sens wysyłać wypowiedzenie jeżeli chcę utrzymać obecny pakiet ewentualnie poza Sport HD czy zostawić to niech sobie przejdzie na bezterminową umowę ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam przykład-5 m-y do konca umowy-złożone wypowiedzenie i po 3 godz. telefon z DUK i zawarta nowa umowa na 24 m-e z opłatą 12m-y 50zł+następne 12m-y 95zł.Pełny pakiet gratis 6m-y.potem 18 m-y bez HBO i ROZRYWKI.Oczywiscie z multiromem.Przed umową miałem te same kanały.A jak będzie 7 m-y do konca umowy -skladam wypowiedzenie i ponownie mam dużą zniszkę.W sumie za ten sam pakiet 95 zł będę płacił 5 MIESIĘCY-PROSTE!!!!!!!Pozdrawiam .😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2021 o 19:21, cludy napisał:

Obecnie posiadam Pakiet Familijny Max HD oraz Sport, Film HD, Opcja ON THE całość za  50 złoty. Czy się mylę, że teraz tylko umowy się na 24 miesiące ? A drugie pytanie co mogę uzyskać jeśli zależy mi na filmach, a sport mi nie potrzebny ? Za wszelkie podpowiedzi będę wdzięczna.

I podpowiedz

W dniu 7.10.2021 o 12:18, maikel napisał:

Pisz wypowiedzenie-zadzwonią z DUK i dużo,dużo zyskasz na abonamencie+darmowy wyższy pakiet.😉

Nadal twierdzisz że coś zyska? Jeszcze trzeba dobrać Filmboxy żeby mieć to samo. W Twoim przypadku zgoda, Im więcej pakietów dodatkowych płatnych w drugim roku, to skrócenie umowy bardzo się opłaca.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, maikel napisał:

Podam przykład-5 m-y do konca umowy-złożone wypowiedzenie i po 3 godz. telefon z DUK i zawarta nowa umowa na 24 m-e z opłatą 12m-y 50zł+następne 12m-y 95zł.Pełny pakiet gratis 6m-y.potem 18 m-y bez HBO i ROZRYWKI.Oczywiscie z multiromem.Przed umową miałem te same kanały.A jak będzie 7 m-y do konca umowy -skladam wypowiedzenie i ponownie mam dużą zniszkę.W sumie za ten sam pakiet 95 zł będę płacił 5 MIESIĘCY-PROSTE!!!!!!!Pozdrawiam .😉

 

W takim przypadku tak, zdecydowanie są to dobre warunki i duży zysk. 

Moje oczekiwania są mniejsze, gdybym miała możliwość dobrania sobie takiego własnego pakietu. To miałabym kilkanaście programów (filmowe + NG i Discovery). 

 

Dziękuję raz jeszcze za podpowiedzi. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!
Aktualnie mam: Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD + Eleven z Multiroom. 
Płacę 75 zł i jestem już na czasie nieokreślonym.
Myślę nad pakietem L z PSP, Ekstraklasą i Multiroom. Ewentualnie jeszcze Filmbox (zależy od ceny). 
Chciałbym też wymienić dekodery, bo obecne mają już kilka lat.
Czy byłby ktoś w stanie powiedzieć na jaką ofertę mogę liczyć po złożeniu wypowiedzenia?

Czy dobrze liczę:
L z OnTheGo 60
Polsat Sport Premium 10
Ekstraklasa 10
FilmBox 10
Multiroom 5 (za tyle mam w obecnej umowie)
+ 6 miesięcy dopełnienie do pełnej oferty

Z tego co tu czytałem mogę to mieć za 12x50 + 12x95 + wymiana dekoderów. Zgadza się?

Edytowane przez MarekAG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Mam aktualnie ofertę na czas nieokreślony z opcją Smart Dom. Chce zrezygnować z Internetu LTE w Plusie i zastanawiam się nad podpisaniem nowej umowy już bez Smart Domu. Wypowiedziałem umowę w ICOK i już dzwonił do mnie konsultant.

 

Aktualny pakiet:

Pakiet Familijny Max HD, Eleven Sports HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CP GO OTG, Cinemax HD, Sport HD, PAKIET VOD i Multiroom HD na jeden odbiornik. Urządzenia: EVOBOX PVR i HD 5500s. Koszt to 60 zł/miesiąc po rabatach.

 

Ogólnie nie potrzebuje już więcej odbiorników, dodatkowych pakietów oraz sportu.

Myślałem na pakietem M. Zaproponowano mi M za 30 zł z jednym multirooem i niby za 20 zł bez multiroomu się nie da. 

O jaką ofertę mam pytać, która będzie tylko na jeden odbiornik i będzie miała sensowne minimum kanałów?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

W poniedziałek złożyłem wypowiedzenie umowy

mam pełen zestaw pakietów + 2 MR

zadzwonili z DUK ja chciałem najniższy cenowo pakiet to zaproponowano mi "S" za 20 zł i 10zł rabatu na MR.

Od początku rozmowy deklarowałem chęć rezygnacji z MR a konsultant dalej że może mi zaproponować tylko rabat na MR.

Chcąc zrezygnować z MR musze dodatkowe dekodery  wysłać do nich.  I teraz jeśli wyślę dekodery i oferta przedłożona przez DUK

mnie sie nie spodoba to i tak muszę płacić do końca umowy dzierżawę za dekodery  z których nie korzystam.

Nie wiem teraz co zrobić? Czy można liczyć na jakąś dobra ofertę i wysłać dekodery ? To raczej pytanie do przedstawicieli PB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Markus-gdJak masz 4-5 mies. do końca umowy możesz zmniejszyć abonament i przy okazji zrezygnować z MR. Trzeba najpierw odesłać dekodery z adnotacją o rezygnacji i swoimi danymi. Po tygodniu lub dłużej jak zdejmą ich z twojej ewidencji możesz przedłużyć umowę z pakietem jakim chcesz już bez MR. Nie wiem co to jest rabat na MR.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stan69czy przy nowej umowie na pakiety S, M, L na 2 lata najwcześniej wypowiedzenie umowy można złożyć jeśli pozostało nie więcej niż 6 miesięcy do jej końca? Pytam, bo to najlepszy argument na uzyskanie dobrej ceny za wybrany pakiet.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to dzień po podpisaniu umowy też mogę, bo np. nie chcę żeby przeszła na czas nieokreślony po upływie dwóch lat. Takie zabezpieczenie żeby nie zapomnieć. :D

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...