Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie,

 

Koledzy jest temat. 4 miesiące do końca - umowa będzie wypowiedziana listem w przyszłym tygodniu. Obecnie: FamMax+FilmHD+SportHD+Cinemax+PSP = 70zł. Interesuje mnie sam pakiet S, bo jest w nim cały sport (Polsaty Sport) czy zatem mogę liczyć na 12x10zł, a potem 12x 20zł?

 

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GursonekByła tutaj mowa o ofercie dla obniżających abonament - goły pakiet S za 10 zł przez całą umowę. Jeśli dalej istnieje taka możliwość to szedłby w to. Jeśli nie - to oferta jak dla nowych - 3 msc za 0 zł + 21 msc za 20 zł.

 

PS. Wypowiedzenie szybciej i bez chodzenia na pocztą można złożyć przez ICOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwyNo bez sensu, zresztą logika wielu ofert przedłużeniowych wg nowych zasad nie powala.

 

@krisss3114To już kwestia sprawdzenia w umowie (ew. napisania do nich przez ICOK z zapytaniem) ale albo tyle samo co do tej pory, albo + 10 zł. 

Edytowane przez poselsuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sebap napisał:

@kasia.pre, jak działa Ci internet w Plusie? Może warto z niego zrezygnować i wziąć internet stacjonarny,, oczywiście jeśli jest taka możliwość a jesli nie ma to przetestować oferty innych operatorów komórkowych?

Co do oferty z laptopem to ogólnie operatorzy nie dają ciekawego sprzętu więc lepiej kupić samemu ale teraz nie bo ceny są chore, trzeba poczekać.

Internet działa dobrze. Stacjonarny internet nie jest dostępny, bo mieszkamy na za[beep]iu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Szczęśliwego Nowego Roku. 

Za 3 m-ce kończy mi się 2 letnia umowa "Pakiet Max Familijny HD" za 20zl/m-c (Moduł Cam)

Zawsze co 2 lata wysyłam wypowiedzenie pocztą.

Ale powyżej widzę wpis, że można to zrobić przez ICOK. Mam rozumieć , że przez zakładkę "kontakt/napisz do nas"?

Czy dzięki temu uzyskam lepsza ofertę, niż przez: "kończy ci się umowa zostaw nr, oddzwonimy"

Dzwonili 3 m-ce temu z DUK i kategorycznie poinformowali, że tego co mam obecnie już nie dostanę.

Obecnie widzę, że są pakiety "reklamowe" S,M i L . Czyli muszę przejść na jeden z nich?  

Jeśli zgodziłbym się na pakiet M choć brak FOX ,to jaka oferta na dzień dzisiejszy od DUK jest najlepsza?

Edytowane przez listek2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @stan69 , no masz racje, wg umowy płacę za Familijny HD 20zl, ale włączony MAX.

Ale tak jak wspomniałeś, takich umów już nie ma.

Napisałem dzisiaj  wypowiedzenie w wiadomości na ICOK wraz z wypełnionym wzorem wypowiedzenia w załączniku.

A także zapisałem się na telefon. Mam 3 m-ce czasu.

Zobaczymy jak to się potoczy, aczkolwiek ta oferta ,którą napisałeś nie wydaje się zła? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@listek2000 Jeśli dobrze rozumiem masz w umowie Familijny a odbierasz kanały z Familijny Max HD? Jeśli tak to ja nie widzę sensu przedłużania na M. Pakiet jest ogólnie uboższy, będziesz płacił 25 zł średnio na miesiąc i miał dwuletni cyrograf. Zostawiając obecną umowę na czasie nieokreślonym masz więcej kanałów, elastyczność bez długiego cyrografu, a opłaty będą wynosić 20 albo 30 zł / msc (do sprawdzenia w umowie albo poprzez kontakt z CP w ICOK).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dwa lata temu dostałem ofertę Familijny Max HD (40zł) w cenie Familijnego (20zł). 

Masz rację @poselsuski , pakiet M wygląda ubogo, na pierwszy rzut oka brakuje ulubionego FOX i AXN,

ale sportowo wygląda lepiej bo dochodzi mi TVP Sport, Eurosport 2 i Polsat Sport News, co dla mnie wygląda korzystnie.

Dzwoniła przed chwilą na życzenie miła pani z DUK z ofertą jaką wyżej @stan69 przewidział. 

To jest pakiet reklamowy M na 2 lata i przez pierwszy rok 20zł/mc, zaś drugi rok 30zł/mc.

Do tego przez pół roku pełny dostęp do pakietu Premium czyli m.in HBO, Eleven Sport, Polsat Sport Premium i in.

Może to naiwne, ale wygląda to całkiem dobrze jak dla mnie (?) Co sądzicie ? Mam jeszcze trochę czasu. 

Nie dopytałem jednak czy ten pakiet M dla przedłużających zawiera Cinemaxy na 2 lata gratis tj. dla początkujących ?

Wyrwałem się dziś z wypowiedzeniem, więc musi to teraz przejść przez system i konsultant zadzwoni jeszcze raz.

Pytałem kiedy to oni będą płacić za oglądanie reklam, ale nie mają takiej oferty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężkie rozmowy ;) @poselsuski miałeś rację po zakończeniu umowy zostaję bezterminowo z pakietem familijnym za 20zł/mc.

Tylko pytanie, co z wypowiedzeniem? Dostałem potwierdzenie, że jest już ono ważne. Jeśli wypowiedziałem usługę, to za 3 m-cę będę musiał zdać moduł i nic się nie przedłuży bez umowy? 

Edytowane przez listek2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@listek2000Możesz ponownie napisać w ICOK i anulować wypowiedzenie, ale na to jest jeszcze czas.

To w końcu masz Familijny Max (błędnie nadany przez CP - tu cena powinna być 30 zł) i płacisz 20 zł? 

Zobacz w umowie jaka cena będzie po okresie podstawowym, bo  może to być 30 zł i naprawią swój błąd i nie będzie Maxa. No, ale można zrezygnować za 3-4 mies.tylko trzeba wcześniej anulować wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stan69 żeby było jasne: 2 lata temu dostałem familijny max w cenie familijnego 20zł/mc. W umowie mam zwykły familijny. Pani wczoraj wytłumaczyła, że różnica do max'a jest więcej przyrodniczych i bajek. Wytłumaczyła, że owszem mogę nie przedłużać i zostanę z tym co mam po 20zł/mc,  wspomniał o tym  @poselsuski .  Ale domyślam się,że wtedy umowa musi wygasnąć  sama bez wypowiedzenia? Będzie dzisiaj wieczorem znowu dzwonić. Kusi mnie to premium na pół roku... Nie wiem czy w marcu będzie taka oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W grudniu 2019r. aneksowałem umowę z CP na warukach:
3 msc za 0 zł + 9msc za 85zł

w tym: Familijny Max HD + Film HD +  Sport HD + Cinemax HD + 3 x multiroom.

 

Złożyłem wypowiedzenie przez icok z terminem rozwiązania umowy 12.02.2021. Dziś dzwonił do mnie konsultant z DUK i zaproponował przy pozostawieniu obecnego pakietu 12msc/50zł + 12msc/110zł lub 3msc/0zł + 21msc/110zł. Mówił, że nie ma już dostępnych wariantów z innymi okresami długości umowy. Jest szansa na umowę na 12msc, czy to już niemożliwe? Jakie najlepsze warunki można uzyskać przy tym pakiecie + 3xMR? Czy anulując wypowiedzenie umowa przejdzie na czas nieokreślony z kwotą 85zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@listek2000Ja bym nie zmieniał obecnego pakietu za dwie dyszki na M - za 25. Ale to subiektywne, sam sobie musisz ocenić, które kanały Tobie bardziej pasują. Mnie osobiście półroczne gratisy nie interesują, umowa jest na dwa lata, no ale - każdy patrzy na to inaczej. 

 

Wypowiedzenie tak jak napisał "stan69" możesz cofnąć w każdej chwili przez ICOK (byleby przed końcem umowy). Wtedy zostaje Ci obecny pakiet. Potem znów możesz wypowiedzenie złożyć, wycofać i tak dalej - byleby wszystko w terminie. 

 

EDIT:

@bartolomeooo123Umowa na dwa lata. Przy Twoim pakiecie najtańsza opcja to: 12 mscx 50 zł + 12 msc x 90 zł za 3 MR i pakiet L (czyli to co masz obecnie bez kanałów Filmbox). Jeśli z Filmboxami to 12 x 50 + 12x100. 

Edytowane przez poselsuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie miałem umowę 12 m-cy z 3 m-cami gratis na Familijny Max Hd+ Pakiet Film+ Sport + Cinemax. Opłaciłem 3 abonamenty po 60zł i wypowiedzenie. Wczoraj konsul zadzwonił i po obejrzeniu mojej histori umów zaproponował pakiet M do tego HBO, Cinemax, Filmboxy i pakiet z bajkami na cały okres 24 miesięcy.

Pierwsze 12m-cy po 20zł, drugie 12mcy 70zł ale wiadomo że znowu pół roku przed wypowiedzenie złożę więc po 70zł opłacę tylko 6 rachunków.

Oczywiście przez pierwsze 6 miesięcy full pakiet łącznie z rozrywką.

Przy pakiecie L nie potrafił nic konkretnego wykombinować.

Szczerze mówiąc jestem zadowolony, a już myślałem że będę żegnał się z Polsatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...