Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@siara no nie dostaniesz od ręki. Możesz nową umowę podpisać na Rodzinny HD za 20 zł. 

@kaykay możesz wziąć tak jak napisałeś familijny max w opcji 24/3 i HBO i HBO GO do tego za 30 zł ale płatne już od 2 miesiąca ewentualnie w DUK masz jeszcze ofertę na Familijny Max HD, HBO, HBO GO, OTG w opcji 24/6 i po miesiącach darmowych albo zostawiasz to co wymieniłem wyżej i płacisz 70 zł albo schodzisz na sam Familijny HD HBO, HBO GO, OTG i płacisz 60 zł. Minus jest taki że nie ma tej opcji przy krótkich umowach na 12 i 15 miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź! Także po darmowych miesiącach Familijny Max HD będzie kosztował 40zł i do tego pakiet HBO 30zł? Czy OTG do darmowy gratis czy moze jednak płatny i moge z tego zrezygnować? HBO GO tez w sumie niepotrzebne ale to już chyba jest w pakiecie HBO.

Widze w poprzednich postach, że ludzie przedłużali Familijny HD za 20zł... Z tego wynika, że HBO kosztuje aż 40zł? :/

Znowuż Familijny MaX HD przedłużali za 30zł, także troche sie pogubiłem...

Edytowane przez kaykay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTG jest aktualnie w cenie więc za to nie płacisz. HBO GO jest zawsze w pakiecie. No przedluzali w takich cenach bo korzystali z obniżonej ceny pakietu tak jak sam wcześniej napisałeś i brali do tego HBO na czas nieokreślony. W tej opcji drugiej która Ci przedstawiłem masz HBO włączone na stałe i może cena jest wyższa ale masz 6 miesięcy za free a jak bierzesz Familijny max za 30 zł masz tylko 3 gratis a ale na sam pakiet a za HBO płacisz już od drugiego miesiąca po 30 zł także moim zdaniem średnia opłata wychodzi lepsza z opcji z HBO na stałe ale to już sam wybierz co Ci się opłaca. Ja tylko podpowiadam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, teraz wszystko jasne w tej sprawie :) I masz rację, 24/6 wychodzi korzystniej. A czy orientujesz się może,  czy ta opcja podtrzyma rabat na internet, który obecnie mamy w ofercie Smart Dom 4? Czy automatycznie to przejdzie na jakiś aktualny Smart Dom? Smart Dom 4 obniża nam cenę internetu aż o 50% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

czy mogę liczyć na pomoc jaką ofertę mógłbym dostać przy przedłużeniu umowy?

Obecnie mam Pakiet Familijny Max HD Pakiet Sport HD Pakiet Cinemax HD Pakiet Film HD Katalog treści online Usługa Multiroom HD (2 dekodery) Pakiet Eleven Sports HD - za 79,99zł miesięcznie. Dekodery jakie posiadam to HD 6000 i 2x HD5500. Wypowiedzenie wysłane, umowa kończy się za 3 miesiące.  Interesuje mnie to co mam plus polsat sport premium (liga mistrzów). Czy jedyna możliwość to zostanie przy tej samej kwocie? I jaka długość umowy byłaby korzystna? Bo na HBO nie mam co liczyć w tej cenie?  

Edytowane przez kazim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma taki sam pakiet jak ja w opisie, jednak chce go obniżyć pozbywając się opcji HBO. Proponują mu pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + Eleven za 70 zł, czyli taką opcję jaką chce. Ma on także 3 dekodery do multiroomu, w tym za pierwszy nic nie płaci, za drugi i trzeci po 5 zł. Jednak przy zmianie pakietu na niższy chcą żeby płacił również za pierwszy multiroom. Czy tak musi być, że jak obniży pakiet to wtedy traci rabat na pierwszy dekoder multiroom?

Edytowane przez kubus.kul
dodanie cinemax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jakby wybrał tą samą opcję co mu proponują, ale dodatkowo z Polsatami Sport Premium, to również rabat na multiroom ten pierwszy utraci? Mi się na początku wydawało że jest to związane z ceną multiroom (10 zł za pierwszy dekoder przy tej ofercie jest chyba) stąd ta dodatkowa opłata 5 zł (rabat 5 zł na multiroom zostaje jakby zachowany, stąd 5 zł za 1 dekoder, a nie 10 zł), ale to tylko takie moje gdybania.

Edytowane przez kubus.kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest taka przy pakietach od 20 do 60 zł. Pierwszy MR kosztuje 10 zł, każdy kolejny zawsze jest po 5 zł. Od pakietu za 70 zł cena pierwszego MR jest 5 zł i każdego kolejnego 5 zł. Zasada ta nie ma zastosowania, jak ktoś miał za 0 zł, bo możesz mieć Familijny za 40 zł i MR za 0 zł i przedłużając nadal Familijny za 40 zł MR zostanie za 0 zł, ale jak już tylko skorzystasz z oferty Familijny za 20 zł to cena MR zmieni się na 10 zł. Prościej już nie wytłumaczę. :)

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc.

Podsumowanie: 2 miesiące do końca umowy (wypowiedzenie złożone na początku stycznia), pakiet: Rodzinny + Eleven + Cinemax - cena: 30 zł.

Nowa umowa: 02.02.2018 - 02.02.2020.

Rodzinny HD - 0 zł przez 3 miesiące, potem, 5 zł przez 21 miesięcy.

Dziś telefon z DUK, umowa aktywowana przez e-mail.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie. Brat ma obecnie pakiet Familijny Max HD,Sport,Cinemax,Film,VOD i jeden multiroom.Razem obecnie 75 złotych.Ps.umowa obecnie przeszła na czas nieokreślony.Chce dobrać  dodatkowy dekoder do multiroom. Co można uzyskać i czy można obniżyć kwotę za abonament? 

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do użytkowników forum o pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania.

W chwili obecnej:

Umowa 12/3 z 02.02.2018, wypowiedzenie złożone (niestety zagapiłem się) dopiero dzisiaj.

Pakiet Familijny MAX HD +Film HD +Sport HD +Cinemax HD za 59,99 PLN/mies.

Evobox + MR za 0 PLN.

 

Interesuje mnie pakiet Familijny MAX + Sport HD + HBO (z Filmu i Cinemaxu mógłbym zrezygnować)

Z tego co wyczytałem na forum taka konfiguracja jest nieopłacalna i lepiej niewiele dopłacić i po prostu wziąć Premium Max.

 

Z jaką długością umowy i z jaką kwotę mogę się liczyć przy przejściu z mojego pakietu na Premium Max.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym różni się Premium od Premium Max? Na stronie CP nie znalazłem pakietu Premium.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@ARTIPAPK,

Jednak się mylisz.

Pakiet Rozrywka wchodzi jedynie w skład pakietu Premium Max Plus, a VOD nie wchodzi w skład żadnego z pakietów. Jest dodawane na kilka miesięcy w prezencie, a później płatne dodatkowo 10 zł lub wyłączenie. ;)

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie, bo nie pamietam jak to dokladnie dzialalo. Nowa umowe najlepiej podpisac przed, czy po rozpoczeciu nowego okresu rozliczeniowego? Wg ICOK powinienem teraz zaplacic za okres 19.01.2019 - 19.02.2019. Zlozylem pismo juz 1,5 miesiaca temu i dzwonili do mnie z DUK, ale nie moglem rozmawiac. Mieli oddzwonic, ale kontakt sie urwal, wiec pewnie bede musial to zrobic sam. No, ale wlasnie - dzwonic przed 19-tym, czy po? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...