Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Właśnie kończy mi się umowa na pakiet Premium Max. Mam pytanie. Na co mogę liczyć przy przedłużeniu umowy, jeśli chciałbym skorzystać z programu Smart Dom? Pierwsza opcja bez wymiany dekodera, druga opcja z wymianą dekodera na EVOBOX PVR. Dodam, że obecna umowa była na 12 miesięcy. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie.

W grudniu tego roku kończy mi się umowa, obecnie mam Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemx HD z multiroom za 69,99.

Chciałbym wymienić dekoder na Evoboxsa, wyłączyć pakiet Cinemax HD i dodać Eleveny, najlepiej zostając przy kwocie 69,99. Czy jest to możliwe? :D     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam obecnie Familijny Max HD 49.90 zł + 1x multiroom HD 10.00 zł + najem dekodera HD 6000 5.00 zł. Razem 64.90 zł. Jest to produkt uprawniający do zniżki Smart Dom.

 

Mam także Internet domowy Power LTE 2.0 80 Gb za 70 zł ( -35 zł rabatu Smart Dom) + 10 zł wynajem modemu. Razem 45 zł.

 

Umowa na TV na czas nieokreślony. Umowa na Internet jeszcze na 5 miesięcy.

 

Chciałbym płacić podobnie, ale:

- zamienić Internet na produkt uprawniający i zmienić taryfę na mniejszą, bo i tak korzystam z nielimitowanego LTE,

- zamienić pakiet TV na Premium Max i korzystać ze zniżki 50 % w ramach Smart Dom

 

Jak to załatwić najkorzystniej?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poskładać na nowo, podpisując umowę na telewizję w ofercie dla nowych klientów. Dobrze by było też najpierw przedłużyć umowę na Internet z niższym abonamentem zapewniającym rabat potem na drugą usługę. Więcej szczegółów znajdziesz we właściwym temacie: https://forum.satkurier.pl/topic/12776-smartdom-pytania-w%C4%85tpliwo%C5%9Bci-czy-dostan%C4%99-rabat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że jeszcze raz to samo pytanie zadaję,ale zostało mi już tylko parę dni. Kończy mi się umowa na pakiet Premium Max. Na co mogę liczyć przy przedłużeniu umowy, jeśli chciałbym skorzystać z programu Smart Dom? Pierwsza opcja bez wymiany dekodera, druga opcja z wymianą dekodera na EVOBOX PVR. Dodam, że obecna umowa była na 12 miesięcy. Z góry dziękuję za podpowiedzi i jeszcze raz przepraszam, że ponawiam pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Premium Max to to to samo, co Familijny Max HD z wszystkimi dodatkami?

 

Nie. :) Pakiet Familijny MAX HD zawiera: 82 kanałów + 43 kanałów promocyjnych (w tym 59 HD ) + kanały FTA. W Premium Max HD jest 177 kanałów tym 82 HD. Jeśli interesuje Cię szczegółowa oferta, zerknij tutaj: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/index.cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam pakiet Premium 79.99. Chciałbym zejść do Family Max HD +Film+Sport+Cinemax.

Czy w CP jest możliwość dobrania samego HBO GO (bez kanalow HBO, 2, 3)?

30 zł za cały pakiet HBO to wg. mnie za dużo. A i sezon Gry o Tron też sie skończył ;-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja też może bym spróbował. Kończy mi się umowa. Można?

Witaj Qba_72! 

 

Można :) Podaj nam w wiadomości prywatnej numer karty dekodera oraz opisz, jaka oferta Cię interesuje, a my zweryfikujemy Twój kontrakt i powrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie.

W grudniu tego roku kończy mi się umowa, obecnie mam Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemx HD z multiroom za 69,99.

Chciałbym wymienić dekoder na Evoboxsa, wyłączyć pakiet Cinemax HD i dodać Eleveny, najlepiej zostając przy kwocie 69,99. Czy jest to możliwe? :D     

 

Dodatkowo szwankuje mi jeden z dekoderów, czy mogę go teraz wymienić na evoboxsa czy dopiero jeśli zdecyduje się na przedłużenie umowy?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wysłałem wypowiedzenie, dostałem ofertę:

Premium MAX + HBO GO + POLSAT GO + ELEVEN + EVOBOX (aktywacja 49 zł) za 99 zł

lub Familijny MAX HD + FILM HD + SPORT HD + CINEMAX HD + HBO GO + POLSAT GO + EVOBOX (aktywacja 49 zł) za 89,90 zł

 

Umowa 15/1 lub 24/4

 

Czy są to dobre oferty czy można liczyć na coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...