Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Złożyłem wypowiedzenie. Interesuje mnie nowa umowa, a konkretnie pakiet Rodzinny HD + Sport HD. Z DUK dzwonili do mnie w zeszłym roku, ale nie mieli nic ciekawego do zaoferowania. Dzisiaj ja dzwoniłem do DUK i dowiedziałem się od konsultantki, że nie ma opcji na taki pakiet. Jutro mają do mnie dzwonić w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przestali dzwonić z  DUKu zaraz po otrzymaniu wypowiedzenia :?:

przecież jak wypowiedzenia poszły w sierpniu po wylocie Flightklub to dzwonili od razu a zwykłe wypowiedzenie trzymają do końca :?:

A właśnie teraz pytanie. Opłacam w styczniu pierwszy abonament po darmowych miesiącach  (12/5 ) i nie licząc na coś więcej z powodu " wycofania czegokolwiek" ... czy opłata tego jednego wystarczy, aby złożyć kolejne wypowiedzenie, czy niestety trzeba płacić jeszcze raz :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie teraz pytanie. Opłacam w styczniu pierwszy abonament po darmowych miesiącach  (12/5 ) i nie licząc na coś więcej z powodu " wycofania czegokolwiek" ... czy opłata tego jednego wystarczy, aby złożyć kolejne wypowiedzenie, czy niestety trzeba płacić jeszcze raz :>

 

Kilka stron wstecz jest post, gdzie ktoś po opłaceniu 1 abonamentu dostał ofertę 15/5 (jak poszukasz moich ostatnich postów - mi się nie chce - to znajdziesz, bo dopytywałem o to).

Sam za miesiąc płacę 1 rachunek i będę próbował dzwonić (wypowiedzenie już złożone).

 

Z wymianą na Evo? 15/5 chyba nie da rady.Z tego co czytam to jedynie 15/3...

 

Z wymianą na Evoboxa jedynie 15/3 (lub 24/6).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pozwolę sobie pójść na skróty i przeczytałem tylko 2 strony wątku, szybciej mi ktoś mam nadzieję odpowie.

 

Moje dwie ostatnie umowy to 15/5 (jeszcze wcześniej miałem 29/6):

Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax za 59,90, multiroom za 0 zł

 

- poprzednia - opłaciłem pięć abonamentów i wypowiedzenie do DUK - skrócili i nie płaciłem szóstego

- bieżąca - opłaciłem wczoraj piąty abonament i chcę złożyć wypowiedzenie.

 

Bez problemu uzyskam 15/5 znowu?

Nie chce mi się targować o 12/5, ale wolałbym, żeby zadzwonili w styczniu.

Czytam tu że za szybko już nie dzwonią? Trzeba dzwonić do nich i udawać, że "ktoś dzwonił z tego numeru" ? :D

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie na pewno kobieta nie mogła mi zaoferować nowej umowy 15/5 po upłynięciu 10 miesięcy (też umowy 15/5), może za wcześnie było. Nieważne.

Ale ot jest aktualne: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax za 59,90, multiroom za 0 zł ??

Edytowane przez marcel_82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...