Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem wypowiedzenie we wrześniu że rezygnuje od stycznia.Dziś był telefon,podałem powody rezygnacji,pani powiedziała że mogą mi wymienić sprzęt na Hd i dać 5 miesięcy gratis przy umowie na 2 lata.Powiedziałem żeby zadzwonili z tą propozycją w połowie listopada.Teraz pytanie-jak się nie zgodzę w listopadzie to będę już wolny od stycznia tak jak chciałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytałem o konkrety,powiedziałem że chce telefon z ofertą w połowie grudnia,a ona na to że będzie w połowie listopada.Chce mieć wybór,zobaczymy czym uderzy Cyfra+.Jak zdecyduje się na C+ to kupię do tego Arive 200 za 350zł w APS Cyfry.A od Polsatu zgodziłbym się na ofertę jakby dali dekoder hd pvr z umową na familijny i sport do tego gratis pakiet hd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Wziąłem w końcu tym dziadkom przedłużenie w Cyfrowym Polsacie ale jeszcze dokręciłem trochę śruby. Po głosie babki można powiedzieć, że to już był max:

 

5 miesięcy bezpłatnie Familijny + Pakiet HD + Dzierżawa Dekodera HD 5000

pozostałe 19 miesięcy - 37,90+15+5=57,90

Aktywacja dekodera 1zł

HBO+HBO HD gratis na 5 miesięcy a potem samoczynnie wygasa.

 

W sumie średnio miesięcznie = 57,90 x 19/24 = 45,84zł

 

Wg. mnie oferta jest dobra. Nie można oczekiwać, że za darmo dadzą dekoder i dodatkowe kanały.

 

fezuj - Faktycznie proponowała mi to co mówiłeś z Mixem ale w tym mixie w moim przypadku nie ma aż tak rewolucyjnych kanałów. Familijny wystarczy.

 

W Cyfrze może i by za 50zł na święta był Optimum HD ale doszedłby koszt zakupu dekodera i aktywacji a kanałów HD byłoby odrobinę mniej.

Zresztą... co za różnica. Im i tak wszystko jedno :P

 

Co by nie mówić, niespełna 46zł/mies. za nowy dekoder i 11 kanałów HD to bardzo dobra oferta. Nie można narzekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Już 26 października 2010 r.  CP wprowadzanowe oferty utrzymaniowe pozwalające dotychczasowym Abonentom telewizji satelitarnej na migrację do Promocji Nowy Cyfrowy Polsat.

UPGRADE SPRZĘTU:  
– udostępniony dekoder HD już za 1zł                       
– dekoder HD Sagem ESI 88 na udostępnienie z dyskiem twardym na własność za 49zł (z czynszem w kwocie 5 zł. płatnym dopiero od 5 miesiąca)            
– Minimalny Pakiet już od Familijnego HD      
– Pakiety Dodatkowe: Extra HD, Sport HD, sVOD przez 4 miesiące w prezencie

ZMIANA PAKIETU:     
– Minimalny Pakiet już od Familijnego HD  
– 3 Pakiety Dodatkowe: Extra HD, Sport HD, sVOD przez 5 miesięcy w prezencie

Oferty dostępne będą dla Abonentów obecnych Pakietów Mini, Mini Max i Familijnego posiadających sprzęt zarówno na własność jak i na udostępnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak mam dekoder HD to tylko przechodzę do pakietu Familijny HD za 39.90 zł. Ale pozostaje pytanie jaką mogę wybrać długość umowy, czy są dostępne opcje 15 i 24mc do wyboru czy też np. można potargować się na 12mc? Ostatnio zmieniłem umowę z bezterminowej na 12mc żeby nie płacić 39.90zł to gość z infolinii na samym początku rozmowy twierdził, że może mi zaproponować umowę tylko na 24mc, i kiedy już miałem zrezygnować z wyboru jakiej kol wiek opcji dodatkowo spytałem o możliwość rezygnacji z CP od razu znalazła się możliwość na 12mc. Więc ciekawe jak będzie teraz z czasem na jaki podpisuje się umowę, zwłaszcza jak się ma dekoder HD na własność? W takim wypadku nie zależy mi na umowie 24mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli do końca umowy masz mniej niż 15 miesięcy to na 15 miesięcy możesz przedłużyć umowę, jeśli więcej to tylko na 29 miesięcy. zresztą nie ma jeszcze specyfikacji ofert więc zobaczymy jak to będzie.

 

skoro minimalny jest pakiet familijny HD to po co się pytacie czy można zejść do mini HD?

 

najważniejsze jest to, że wymianę mogą też zrobić klienci mający dekodery na udostępnienie co do tej pory było niemożliwe w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro minimalny jest pakiet familijny HD to po co się pytacie czy można zejść do mini HD?

 

Tylko, że nie ma innej możliwości dostania MINI HD niż Familijny HD(po 3 mies. możesz przejść na Mini HD). Czy ktoś się orientuje ile będą kosztować dekodery SD i HD dla tej "promocji".

@dziobolek napisał, że dekodery HD za 1 zł, a nie od 1zł :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z szanownych userów będący pracownikem Aps-u może mi odpowiedzieć na takie pytanie:

Czy mając teraz tuner HD5000 i umowe od września na 29 miesięcy moge "wejść" do Nowego Cyfrowego Polsatu po 25 pażdziernika,podmieniają przy okazji ten tuner na HD Sagem ESI 88?Chciałbym dalej opłacać pakiet Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymówiłem umowę z CP. Dostałem telefon z BOK-u. Dodam że mam obecnie Pakiet Familijny. Zaproponowano mi przejście na Pakiet Relax Mix (nie wiedziałem, że jest jeszcze proponowany), umowę na 24 mies. (miałem na 13) dodatkowo HBO i cały abo gratis na 4 miesiące. Czytałem dzisiaj o nowych umowach przedłużeniowych w Cp. Pani, która dzwoniła w ogóle o nich nie wiedziała (zresztą stwierdziła, że gdyby były to ona wiedziałaby najlepiej). Mam jeszcze 3 miesiące na decyzję. Poczekam, nie pali się. Ciekaw jestem czy ktoś miał ostatnio podobne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem coś podobnego. Też mam Familijny na starym sagemie, umowa bez lojalki.

Albo dekoder HD5000 za 1 zł i przez 3 miesiące 0 zł abonamentu za Familijny+Relax Mix, po 3 miesiącach 37,90 za familijny plus (obowiązkowo) 20 zł za Relax Mix

albo dekoder HD5000 za 99 zł, przez 5 miesięcy 0 zł abonamentu za Familijny+Relax Mix, do 2 miesiąca można przejść na sam Familijny.

Z tym, że ja pytałem o ofertę bez wysyłania rezygnacji. Oczywiście nic nie wiedzą o nowej ofercie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się 9 stycznia. Wysłałem wymówienie 3 miesięczne (trochę za późno) tak że musiałbym być klientem i opłacać Familijny + Relex Mix + Pakiet HD do lutego.

O dziwo dzisiaj zadzwoniła konsultantka z CP i zaproponowała mi zawarcie nowej umowy. Wytargowałem Familijny + Relex Mix + Pakiet HD na 24 miesiące za 72,80 zł z tym że pierwsze 6 miesięcy mam gratis

i nowa umowa by obowiązywała już od 9 listopada. Czyli okres starej umowy skrócił by się o 2 miesiące + 1 miesiąc więcej (a płaciłem tak samo 72,80).

Dodatkowo dostałem pakiet HBO na 6 miesięcy gratis.

Myślę że to niezła propozycja ale może ktoś utargował więcej. Jak myslicie brać ??

Dodam że dekoder jest w własnością CP.

 

Pozdrowienia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając już dwie umowy w tym jedna prawie 4 lata chcąc podpisać kolejną umowę dostanę jakieś promocje? Czy muszę czekać aż któraś z umów będzie dobiegać końca ?

Przy czym przy tych dwóch umowach nie chce nic zmieniać/wymieniać..zależy mi na promocjach przy tym nowym tunerze. Jak to z nimi jest? Napisałem do CP ale jakoś nie raczą odpowiedzieć. No i umowa maksymalnie 15mc. Wyżej nie chcę. /Jak nic ciekawego nie mają to nabędę TP/Orange na 12mc,a co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...