Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie mam abonament w cenie ok 25 PLN - niestety nazwy nie kojarzę ;) Z tego co widzę dla nowych to samo co mam w CP aktualnie jest po 19,99 PLN jako Rodzinny HD....Ktoś ma taką sytuację? Obniżają do 20 PLN czy wołają nadal 25 PLN ?? Niedługo czeka mnie przedłużenie. Ponadto jakbym chciał multiroom to ile wychodzi dodatkowo ? :) Nie mam drugiego deka pod CP.....

 

Multiroomy w CP są tylko z kablem ? Czy wygodne jak Cameleony w nc+ ?

 

Jak będę chciał zwiększyć abo do fulla to tylko aneks wystarczy i pewnie nie robią problemów?

 

1. obnizenie do 20pln bez problemu nie ma wiekszej z tego prowizji.

2. multiroom dostepny od pakietu Familijnego HD (39.99) i wtedy oplata za niego miesieczna to 10zl.

3. tak tylko z kablem.

Moja umowa wygasa już za 2 miesiące.Za FamMaxHD, Sport HD, Film HD, CinemaxHD,MR oferują nadal 59,90 w opcji 15/5 - obecnie 12/5. Nawet chcą dołożyć IPLA MIX i VOD, nie pamiętam ale chyba w okresie promocyjnym za 0 zł a później dopłata.Na ten moment odmówiłem ale mają jeszcze dzwonić. Najbardziej mi chodzi o Polsat Sport i Polsat Sport Extra. W Rodzinnym HD nie ma gwarancji na nie. W ostateczności odpalę Mobilną za niespełna 7,50 miesięcznie i będę miał te kanały choć co do jakości to pewnie klapa ale zawsze coś takiego niż nic.

no ale czego ty oczekujesz?

Tu masz miesiace darmowe, a w nc+ co najwyzej zmniejszenie abonamentu.

Wiec policz sobie srednia.

 

Czasami mi sie wydaje ze wy za duzo wymagacie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzicom, kończy się 12 miesięczna umowa, wczoraj wysłałem wypowiedzenie i tak, obecnie korzystają z Pakietu Familijny Max HD+Film+Sport+Cinemax w cenie 59,90 zł do tego mają Multiroom za 5 zł oraz czynsz za Sagem ESI88 za 5 zł raze 69,90 zł umowa była na 12/5

 

Na co mogę liczyć teraz?, dodam, że chcą pozostać dokładnie przy tym samym (te same dekodery czyli Sagem ESI88 + HD3000 na MR)

 

umowa? 15/5 czy moze uda się znowu 12/5?

Edytowane przez andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzicom, kończy się 12 miesięczna umowa, wczoraj wysłałem wypowiedzenie i tak, obecnie korzystają z Pakietu Familijny Max HD+Film+Sport+Cinemax w cenie 59,90 zł do tego mają Multiroom za 5 zł oraz czynsz za Sagem ESI88 za 5 zł raze 69,90 zł umowa była na 12/5

 

Na co mogę liczyć teraz?, dodam, że chcą pozostać dokładnie przy tym samym (te same dekodery czyli Sagem ESI88 + HD3000 na MR)

 

umowa? 15/5 czy moze uda się znowu 12/5?

15/15

i chyba 10zl za multiroom bedzie.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy opłata za MR jest już wliczona w cenę 59,90?

 

Od ubiegłego roku stawki abonamentu za Multiroom HD są ustalone sztywno:
 

Przedłużając umowę możesz dobrać kolejne dekodery MR. Koszt usługi:

 

-> Przy abonamencie w minimalnym zobowiązaniu 39,90zł-59,90zł Multiroom SD/HD będzie kosztował 10zł za jeden MR, 15zł za dwa MR i 20zł za 3 MR.

-> Przy abonamencie w minimalnym zobowiązaniu 69,90zł Multiroom SD/HD będzie kosztował 5zł za jeden MR, 10zł za dwa MR i 15zł za 3 MR.

-> Jeśli dotychczas usługa Multiroom SD/HD była bezpłatna, to nadal pozostanie bezpłatna dla jednego MR, za dwa opłata wyniesie 5zł, a za trzy 10zł.

 

W obecnych ofertach Ipla Mix po okresie promocyjnym jest płatna.

 
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pakietu Darmowy HD nie dostaniesz, więc się lepiej dwa razy zastanów czy warto go tracić. Nie ma już umów DRH2 czy też DRH6. Najlepszym rozwiązaniem jest pozostawienie tegoż pakietu na danym sprzęcie i wzięcie nowej oferty z nowym dekoderem a ten z Darmowym HD nawet niech w szafie leży. Mój szwagier tak miał i teraz założył sobie konwerter TWIN i cieszy się telewizją darmową w drugim pokoju.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może  macie państwo racje ale ja posiadam 2 dekodery z pakietem darmowym hd i jeden bym zamienił na taki pakiet chodzi mi [beep]ie o pakiet sport to chyba tylko do rodzinnego można dodać taki pakiet by nie płacić więcej niż 40 zł.

Dziękuję państwu za wszelkie rady pozdrawiam pana Burito i za obszerną wypowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 15.02.2016 r. w ofertach dla obecnych klientów, niedostępny będzie dekoder PVR 7000 oraz Sagem ESI-88.

Jedynym dostępnym dekoderem z funkcją nagrywania będzie EVOBOX PVR z dyskiem twardym 500 GB, który dostępny jest w ofertach dla obecnych klientów od pakietu Familijnego HD (39,99 zł).

Dekodery PVR7000 oraz Sagem ESI-88 nadal będą wymieniane w ramach bezpłatnej usługi serwisowej na PVR7000 oraz Sagem ESI-88 w zależności od dostępności na magazynach Autoryzowanych Punktów Sprzedaży i magazynu centralnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ma oznaczać że te dekodery idą w odstawkę :?:

może nie idzie im dostosować softu pod przyszłe konfiguracje sprzętowe :shock:

Bo to:

Od 15.02.2016 r. w ofertach dla obecnych klientów, niedostępny będzie dekoder PVR 7000 oraz Sagem ESI-88.

rozumiem że dotyczy tych abonentów,którzy dysponują innym dekoderami CP np.HD 2000 itp.

czy tak :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowe 7 miesiecy przed koncem... Bez wypowiadania. Wymiana sagema na evo umowa 15 miesiecy w tym 3 gratis. Miesiecznie 79zl plus 5 za multiroom. Przez pierwsze 30 minut rozmowy usilnie wmawiano mi ze jedyna opcja to 24 miesiace i bez darmowych. Po kolejnych 10 juz chyba konsultant wiedzial ze na 24 bez darmowych nie da rady mi wcisnac i mam na 15;-) oplata jedynie na start za evo 49zl i 129 za satelitke.

Edytowane przez paulr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna możliwość przedłużenia współpracy z CP 7 miesięcy wcześniej jest wtedy gdy zwiększasz swoje zobowiązanie.

Więc nie ma możliwości że 7 miesięcy wcześniej dostałeś oferte z miesiącami gratis.

 

No chyba że jesteś klientem reklamacyjnym.

Edytowane przez kyczniker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...