Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Gdybym taką propozycję dostał powiedzmy w październiku, to na takie warunki chyba bym się zgodził. Cztery miesiące gratis pakiet Super Film + kanały HD, byłoby na co zimą popatrzeć. Teraz wiosną, a później latem bardzo mało telewizji oglądam, więc czekam do jesieni na ewentualną wymianę tunera SD na HD. Najbardziej jednak byłoby mi szkoda mojego Samsunga z Listami Ulubionych Kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak wymienić nie będę skoro HD TV nie mam, dla mnie te kanały różniły by się tylko ramówką np. Discovery HD Showcase, gdzie lecą wybrane programy z reszty kanałów paczki Discovery (jeśli się mylę proszę mnie poprawić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Disc. Showc., Nat wild hd Fimbox hd różnią się ramówką, eurosporty, fox life ,HBO hdmają taką samą ramówkę, ale czy warto wykupić pakiet HD, wcześniej zmieniając dekoder to juz Twoja decyzja, ja po 3 mies. promocji na pakiet hd mam mieszne uczucia czy brać ten pakiet :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w promocji wszystkie kanały HD ( HBO HD również ) - przedłużenie umowy i po zakończeniu promocji już zdecydowałem , że nie wykupię tych kanałów .

Jakość techniczna jest słaba ( porównuję do kanałów HD z Astry ) zawartość tych kanałów też nie grzeszy wyrafinowanymi programami i póki nie zmieni się na lepsze to z pełną świadomością -- nie polecam , albo proponuję dobrze przemyśleć , czy warto przepłacać za coś co nie spełnia naszych oczekiwań .

Są ,, gusta i guściki ,, ale takie jest moje zdanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AD. do propozycji przedstawionej mnie, nawet przy pozostaniu z tym dekoderem co mam oferują mi dokładnie takie same warunki czyli - 4mies darmo full oferty + super HD pakiet i Echostar HD 400E za 1zł - i tylko i wyłącznie umowa na 24 miesiące, trochę długo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Kolega uczepił się tych miesięcy... Jak za długo wiązać Ci się na 29 miesięcy, to nie podpisuj umowy. A nie, podpisałeś, a teraz marudzisz. Jestem z nimi ponad 120 miesięcy (bez przerwy) i jakoś nie narzekam. Chcesz mieć bez umowy, to kup sobie tuner FTA i po kłopocie. Tylko później nie marudź, że nie masz co oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy.

Mam taki dylemat. Posiadam umowę do 10.2010r. z pakietem rmix i dekoderem Samsung H370G (gwarancja do 12.2010r.). Umowę wypowiedziałem z powodu zmiany regulaminu (jestem w trakcie wypowiedzenia). Dzwonili do mnie dwa razy z polsatu żeby nie rezygnować. Za pierwszym razem nic konkretnego nie zaproponowali, ale za drugim razem: pakiet rmix, umowa 24 mies., echostar hds 400-e za 1zł na wynajem, gratis:super Hd -3 mies, 5mies rmix+ hbo. Chciałem zamiast rmix super HD, ale nie ma takiej możliwości. Na pytanie, jaką mogą zaproponować ofertę z dekoderem HD DVR Echostar 7400, konsultant powiedział że nie mają tych dekoderów i nie wiadomo kiedy będą. A jak nie ma dekoderów to nie ma oferty. Jak myślicie czy to dobra propozycja, czy może da się coś jeszcze wynegocjować. A może poczekać na dekodery z dyskiem, ale nie wiadomo jak długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EchoStara DVR-7400 HD mają na stanie w większości APS-ów CP. To dziwne, że w przypadku zamawiania przez infolinię, czy Internet nie mają już tych dekoderów. Czyżby był aż taki boom na dekodery HD z twardym dyskiem :?: . Ja wczoraj w jednym z APS-ów w Gdańsku widziałem, że mają na stanie nawet EchoStara DSB-7200 HD, a nie mieli EchoStara HDS-400E. W innym zaś mieli Samsunga DSB-305G i Samsunga DSB-H370G‎.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem identyczną ofertę greg i myślę...bo zła nie jest. Ale z dekoderów HD wybrałbym akurat Samsunga, którego mi mówią że nie ma. Co ciekawe przy pozostaniu przy obecnym dekoderze i przejściu również na wyższy pakiet proponują mi to samo co z Echostarem HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ne_ho, oferta nie jest zła. Ale swoją drogą jakaś dziwna ta polityka CP. Dla mnie również oferta przy pozostawieniu dotychczasowego tunera jest taka sama jak z tunerem EchoStar HDS-400E na wynajem za 1 zł. Ja akurat mam (według opinii forumowiczów, gdyż osobiście nie miałem możliwości porównania) najlepszy tuner HD z oferty CP. Ale, (może martwię się na zapas) gwarancja kończy się w grudniu (dekoder na własność), a umowę trzeba podpisać na 24 mies. Wprawdzie (odpukać) nie miałem z nim problemów, ale nie wiadomo czy wytrzyma następne 2 lata. Jak pisali przedmówcy trochę się grzeje. O HDS-400E trochę poczytałem na różnych forach i nie ma on najlepszej opinii. Mam jeszcze kilka dni do namysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...