Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nie zupełnie tak- jak im umowy nie wypowiesz to będą mieli cię w du :censored: dopiero jak im umowę wypowiesz to mniej więcej miesiąc przed terminem wygaśnięcia się powinni odezwać .

 

Ps. Ja mam Relax-mix - dali mi 5 miechów za fre zajak bym podwyższył pakiet to dołożyli by mi jeszcze jeden miesiąc gratis - jeżeli się bym jeszcze zdecydował to jeszcze mogę się na to załapać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Pakiet mini i dekoder made in CP konczy sie 2 letnia umowa i obiawiam sie o stan dekodera, jak dlugo jeszcze pociagnie.

Czy ktos wie czy podpisujac nowa umowe zaproponuja mi nowy dekoder czy bede musial katowac stary az zdechnie?? Czy zaproponuja jakis lepszy sprzet, czy nadal bede musial miec mini i modlic sie zeby trafic dobry egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nowy dekoder możesz poprosić w każdej chwili, nie robią z tym problemów, zapytajcie się tylko dobrze jaka jest cena aktywacji, żeby się nie dać nabić w butelkę, chociaż moim zdaniem w tej chwili nie ma żadnego dekodera SD w CP wartego uwagi, więc poproście o moduł i kupcie sobie dekoder oddzielnie.

 

jak się zepsuje to zawsze możecie kupić od Polsatu nowy, czas w którym nie będziecie mogli używać dekodera zostanie odliczony od umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu opisywalem tutaj historie swoich zmagan z Cyfrowym Polsatem. W koncu udalo mi sie porozmawiac z kompetentna osoba z biura utrzymania klienta. Osoba ta zdziwila sie, ze nie otrzymalem jeszcze nowej umowy. W rezultacie zawarlem umowe przez telefon - pakiet familijny plus relax mix na 24 miesiace, pol roku w promocji za darmo familijny, relax mix oraz pakiet HBO. Jak widac jest mozliwe szybkie zalatwienie sprawy, wszystko zalezy od kompetencji osoby, ktora po stronie cyfrowego polsatu zalatwia sprawe.

Nadmienie, ze poprzednia umowe wymowilem, wobec tego nie jest to zadne przedluzenie umowy, tylko zawarcie nowego kontraktu. Ba moj oplacony abonament konczy sie dopiero 8 kwietnia, ale juz teraz mam odkodowane wszystkie nowe kanaly, poprzednio mialem pakiet familijny. Mam nadzieje, ze taka pratkyka bedzie codziennoscia i normalnoscia po stronie cyfrowego polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, po prostu od wejścia w życie nowego regulaminu jest możliwość przedłużania umowy z Polsatem jednym telefonem, nie musisz czekać na wysyłkę umowy, w ciągu 10 dni od momentu rozpoczęcia obowiązywania umowy (przeważnie włączają sygnał z promocjami do kilku dni) możesz też zrezygnować z podpisanej w ten sposób umowy droga telefoniczną, proste łatwe i przyjemne a także tanie, bo polsat nie ponosi żadnych kosztów transportowych a klienta łapie od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi umowa konczyla sie w frudbui i nikt mi nie powiedzial ze moge telefonicznie ja przedluzyc. zwodzili mnie z wysylaniem nowej az do marca az w koncu zrezygnowalem z przedluzania tej umowy a sprawe przekazalem do UOKiK - przez ponad 3 miesiace mnie zwodzili ze niby zaraz dostane ta nowa umowe. a co ciekawe w trakcie tysiaca rozmow z infolinia CP zaden z niedouczonych konsultantow nie powiedzial mi ze umowe moge zawrzec przez tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w grudniu jeszcze nie mogli, od marca chyba można tak podpisywać, a jak kończyła się w grudniu to trafiłeś na najgorszy okres, znam przypadek że gościu dostał umowę wysłaną 30 grudnia w dniu 12 stycznia (normalne, bo święta były po drodze) z uwagą że umowa musi WRÓCIĆ PODPISANA do polsatu do 11. stycznia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi umowa konczyla sie w frudbui i nikt mi nie powiedzial ze moge telefonicznie ja przedluzyc. zwodzili mnie z wysylaniem nowej az do marca az w koncu zrezygnowalem z przedluzania tej umowy a sprawe przekazalem do UOKiK - przez ponad 3 miesiace mnie zwodzili ze niby zaraz dostane ta nowa umowe. a co ciekawe w trakcie tysiaca rozmow z infolinia CP zaden z niedouczonych konsultantow nie powiedzial mi ze umowe moge zawrzec przez tel.

Jakiś nowy miesiąc czy co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta na pożegnanie. Wypowiedziałem umowę w związku z nowym regulaminem. I dziś telefon. A dlaczego? A może jednak? A bo potem będzie drożej wrócić. I propozycja - nowa umowa na 24 m-ce w tym 5 m-cy gratis (pakiet superfilm) i nowy dekoder HD (Echostar) za 1 zł (że niby będzie na gwarancji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ianus bierzesz superfilm na 24 miesiące, to nie dziw się że dzwonią :) szkoda im tracić bogatego klienta a w ofercie masz dekoder za 1zł na wypożyczenie, jak się zepsuje to Ci go wymieniają na nowy, 5 miesięcy gratis to przyzwoita oferta, chociaż w tamtym roku dawali 6 miesięcy gratis w superfilmie ale....

 

w superfilmie łatwo by zniknął jakiś kanał xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

 

Dzis przedluzylem umowe moze dlakogos bedzie to pomocne.

 

Najlepiej przedluzac dzien po jej zakonczeniu (sygnalu jeszcze i tak nie wylacza) bo mamy miesiac za free podobna sytuacja jak w Cyfrze+.

 

Ja akurat podpisalem na Mini Max

 

1 niepelny miesiac za free za Familijny

2,3 miesiac 19,90 za Familijny

4,5,6,7,8,9,10,11,12 miesiac 19,90 za Relax Mix

 

Opcji z dekoderem nie bralem. W sumie dla nowych gorsza oferta wiec w miare zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąż się waham czy zostać z CP. Chyba dzwonili do mnie w piątek, bo z zastrzeżonego. Tylko ja bym na 12 mies. brał. Myślę czy zamiast tego nie wziąc Cyfry+ z C+ za 59,80 zł.

Właśnie mnie by zależało na rabacie przez cały okres jeśli bym miał pozostać z CP na Relax Mix. Już mógłbym zostać z tym Samsungiem co mam SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzis przedluzylem umowe moze dlakogos bedzie to pomocne.

 

Najlepiej przedluzac dzien po jej zakonczeniu (sygnalu jeszcze i tak nie wylacza) bo mamy miesiac za free podobna sytuacja jak w Cyfrze+.

 

Ja akurat podpisalem na Mini Max

 

1 niepelny miesiac za free za Familijny

2,3 miesiac 19,90 za Familijny

4,5,6,7,8,9,10,11,12 miesiac 19,90 za Relax Mix

 

Opcji z dekoderem nie bralem. W sumie dla nowych gorsza oferta wiec w miare zadowolony

 

Jaśniej proszę... :) Udało Ci się rabat przez cały okres umowy wynegocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry w MiniMax a nie RelaxMix

 

Dekodery Sd byly po 99zl w Mini oraz MiniMax i za 79 w Familijnym w Familijnym+RelaxMix byly po 19zl.

 

Nie wiem jakie rabaty ci przedstawia mi takie przedstawilkonsultant na ogolnej infolinii. Pozatym poczekaj w maju 15-lecie C+ wiec jak interesuje cie pilka wstrzymaj sie moze na zakonczenie ligi przygotuja jakas fajna oferte w Cyfrze+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...