Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem czy to konkretnie taki temat na takie pytania, ale lepszego nie znalazłem. :D

 

Czy jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć, czy na kanale TV4 są pokazywane mecze siatkówki - chodzi mi o Plusligę, Plusliga Kobiet mnie nie interesuje ?

 

Jeśli tak to w jakim wymiarze ?

 

Czy jeśli na Polsacie Sport są mecze przeważnie w soboty i niedziele, to dokładnie dwie transmisje są też w TV4 ?

 

Czy jeśli zdarza się, że mecze na Polsacie Sport są w piątek, sobotę i niedzielę, to w TV4 też przez 3 dni czy tylko np. w sobotę i niedzielę, bez piątku ?

 

Czy na TV4 są jakiekolwiek mecze Ligi Mistrzów siatkarzy ?

 

Czyli w skrócie : jak dokładnie wygląda siatkówka - Plusliga i LM - w TV4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mnie Cyfrowy Polsat zaskoczył wczoraj a mianowicie?

Ja czekam na dekoder HD PVR już od półtora miesiąca i wczoraj odeprałem to konsultantka już wzięła mnie przeprosiła ze tak długo ja czekam i mi zmienili ofertę na lepsza oto ona.

4 miesiące odbiór Pakietu Familijnego oraz Pakietu Relax Mix + HBO, 10 miesięcy kanałów Cinemax oraz 3 miesiące Pakietu Super HD i kanału HBO HD w prezencie..

A pakiet Cinemax maja odkodować mi dopiero w nowym dekoderze a dzisiaj ja sprawdzam tak przez przypadek patrze a oni mi odkodowali :brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dali następującą ofertę : 24miechy , 3miechy hd free, relax mix 3 miechy free, 15pln za udostępnienie echosia 7400. po 3 miechach familijny Co myślicie?

tylko z

dodam że umowę uzgodniłem na początku stycznia i do dzisiaj nie mam dekodera, jak sądzicie można coś jeszcze wywalczyć? obiecali dekoder w ciągu 3tygodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa i za 10dni wysyłam wypowiedzenie, tak aby łatwiej było z nimi negocjować nowe warunki.

Czy są jakiekolwiek szanse na wynegocjowanie:

 

:arrow: Familijny + Sport (gratisowy pakiet sport na całą umowę)

:arrow: Familijny + Sport + Pakiet HD (gratisowy pakiet sport lub HD na całą umowę)

:arrow: MiniMax w cenie Mini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij.

 

Więc będzie trzeba samemu zawrzeć "porozumienie" z Echostarem 717 w prepaidzie, który gdzieś sobie leży.

Chyba można być rozrzutnym i wydać 5zł więcej nie wiążąc się umową :mrgreen:

 

Echostar: Familijny + Sport w prepaidzie - 56,80zł

Samsung: Familijny + Sport na nieokreślony - 53,80zł

Samsung: Familijny + Sport w okresie dodatkowym - 51,80zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a naciskałeś ich jeszcze? dzwoniłeś, wysyłałeś maile? może trzeba ich trochę przydusić :read:

ja im wysłałem dość ostrego maila w piątek, ciekawe czy coś odpowiedzą?

 

Tak naciskałem dzwoniłem co tydzień i później e-maila napisałem to powiedział mi konsultant że odebrał mojego e-mail i ze ta sprawa ruszy.

Ale przed tym e-mailem to mnie robili w konia mówili że już wysłali mi dekoder a za tydzień dzwoniłem to mówili ze nie wysłali jeszcze.

Ich cza przyciskać to wtedy może zaczyna wysyła ile to poświeci 1 dzień na wysyłanie chociaż 5 dekoderów tak codziennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...