Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

(...)Cena za Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD oraz Multiroom - 59,90. Chyba najlepsza możliwa oferta na teraz, dzięki wyłączeniu IplaMIX. Umówiłem się na wieczorną rozmowę, póki co zastanawiam się...

 

Jaki dekoder do MR Tobie zaproponowali? Czy MR dobierałeś czy już korzystałeś wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z PWU:

Promocja Premium GO3 z elastycznością (czas określony): 99,90zł, (czas nieokreślony): 192,80zł

Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + HBO HD HBO GO (czas określony): 89,90zł, (czas nieokreślony): 152,90zł

Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + IPLA MIX + VOD (czas określony): 69,90zł, (czas nieokreślony): 157,80zł

Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD (czas określony): 59,90zł, (czas nieokreślony): 117,90zł

Czyli pakiet dodatkowy HBO jest połączony z HBO GO oraz IplaMix z sVOD-em ?

Czy można zrezygnować tylko z np.HBO GO / IpliMix?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Cena za Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD oraz Multiroom - 59,90. Chyba najlepsza możliwa oferta na teraz, dzięki wyłączeniu IplaMIX. Umówiłem się na wieczorną rozmowę, póki co zastanawiam się...

 

Jaki dekoder do MR Tobie zaproponowali? Czy MR dobierałeś czy już korzystałeś wcześniej?

Posiadam obecnie HD6000 jako dekoder dodatkowy przy własnościowym module CAM CI+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ty chcesz rezygnować? To fajna rzecz.

Pytam czysto teoretycznie :wink:

A w sumie z IpliMiX w obecnej umowie nie korzystałem(chwilę poprzeglądałem) -więc jeśli mam za nią dodatkowo płacić to dla mnie nie ma to sensu.

Dlatego dopytuję się czy pakiety dodatkowe - HBO GO,IplaMix oraz sVod są niezależnymi pakietami,z których można z osobna zrezygnować czy trzeba odpowiednio je łączyć(HBO GO+HBO HD i IplaMix+sVOD)?

 

Pierwsza umowa rodziców z multiroomem zmieniona(bez wymiany dekoderów):

15/5

Przez pierwsze 5 miesięcy darmowy full pakiet: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + HBO HD/HBO GO + Ipla Mix + sVOD

Minimalne zobowiązanie od 6 miesiąca(płatnego): Familijny MAX HD + SPORT HD + FILM HD + Cinemax HD za 59.90 PLN

Możliwość włączania/wyłączania pakietów: Ipla Mix,sVOD i HBO HD/HBO GO.Pakiety HBO są ze sobą powiązane(w/g konsultanta) i samego HBO GO nie da rady wyłączyć.

Dopytałem się z ciekawości o darmowy pakiet Rozrywka HD i mają możliwość włączenia go bezpłatnie na okres 30 dni-ale,że to dla rodziców do sobie odpuściłem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 15 miesięcy w tym 5 bez opłat. Pierwsze 5 miesięcy pełna oferta CP: Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD,HBO HD, HBO GO, SVOD, IplaMIX, Multiroom HD. Od 6 miesiąca wyłączone : HBO HD, HBO GO, SVOD, IplaMIX. Cena za Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD oraz Multiroom - 59,90.

.. I zdecydowałem się. Dodatkowo za namową kolegi @Ceberebek dobrałem pakiet Rozrywka na 1 miesiąc za free. Zapomniałem się dopytać o router za 1 PLN - czy nadal mogę go zamówić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgodziłem na 5/15 5 premium z HBO GO potem bez HBO GO za 89.90, konsultant powiedział że już mialem 2 umowy na 12 miesięcy i przed czasem rozwiązalłem i już nie mogę następnej już mieć na 12 miesięcy

i tak od września nie płacę nic a mam premium i do października nie zapłacę więc chyba dobrze ale teraz zmienili z wypowiedzeniem bo 2 miesiące tak powiedzial konsultant, jak to zmienili ciekawe jak z usuwanymi kanałami przyjdzie umowa to poczytam.

Ale myślę że do października coś usuną.

 

Ruter mówił mi że tylko przy wymianie dekodera po chwili przerwy na rozmowę z szefem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 15 miesięcy w tym 5 bez opłat. Pierwsze 5 miesięcy pełna oferta CP: Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD,HBO HD, HBO GO, SVOD, IplaMIX, Multiroom HD. Od 6 miesiąca wyłączone : HBO HD, HBO GO, SVOD, IplaMIX. Cena za Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD oraz Multiroom - 59,90.

.. I zdecydowałem się. Dodatkowo za namową kolegi @Ceberebek dobrałem pakiet Rozrywka na 1 miesiąc za free. Zapomniałem się dopytać o router za 1 PLN - czy nadal mogę go zamówić?

Oj,tam-namową :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona. Premium 5 mies darmowe, umowa na 12 miesięcy. Okres wypowiedzenia 2 miesiące, dobrany multiroom za 5 zł miesięcznie. Z tym, że zimą nie wypowiadałem im umowy i byłem na płatnym okresie. Na plus mogę pochwalić konsultantkę. Bardzo kumata i wszystko rzeczowo objaśniała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec przedłużył umowę na pakiet mini hd na 18 mies. w cenie 5zł. Umowa kończy mu się we wrześniu. Czy po zakończeniu okresu podstawowego umowa zroluje mu się na 12 mies. w tej samej cenie?

Jeśli jest to umowa o kodzie promocji TKA52 to po 18 miesiącach pojawi się opłata 16,90. Trzeba będzie zatem wypowiedzieć. Moja TKA52 kończy się za 6 miesięcy więc niedługo to zrobię by -mam nadzieję- utrzymać tę cenę.

Ale ojciec powinien wkrótce otrzymać dokumenty i tam będzie podane jaka cena będzie po okresie oznaczonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po telefonie z DUK.

Aktualnie mam Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD (59,90 zł) + Multiroom HD (0 zł)

 

Na początku standardowo zaproponowano mi umowy 15/5 na takich zasadach jak innym. Następnie wspomniałem, że jestem zainteresowany dobraniem jeszcze jednego multiroomu. Konsultant przedstawił mi następujące "korzystne" (?) oferty:

 

  • Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD (59,90 zł) + 2xMultiroom HD (15,00zł) :shock:
  • Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + IPLA MIX (69,90zł) + 2xMultiroom HD (5,00zł)

 

Umowy oczywiście na 15/5 (w miesiącach darmowych premium). W obu ofertach w sumie wychodzi 74,90 zł.

 

Moje zdziwienie było duże w przypadku pierwszej oferty, bo teraz nic nie płacę za multiroom i spodziewałem się, że za kolejny zapłacę 5zł, tak jak to jest w cenniku dla nowych klientów. Jak widać myliłem się. W sumie sam konsultant był zdziwiony i nie potrafił mi wytłumaczyć czemu tak jest.

 

btw. Forum chyba jest rozsławione wśród pracowników DUK, bo nawet nie zdążyłem wspomnieć o umowie na 12 m-cy, a konsultant poinformował mnie, że wbrew temu co wypisują na forach nie ma umowy na 12 m-cy. :D

 

Oferta jak na razie odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Helmud - Umowy zawarte po 26 marca 2014r nie ulegają przedłużeniu na 12-miesięczny okres dodatkowy tylko przechodzą na czas nieokreślony (wyższe stawki abonamentu). Poza tym o ile mnie pamięć nie myli to w umowach TKA52, po okresie podstawowym umowy stawka abonamentu jest według cennika na czas nieokreślony (na dzień dzisiejszy 16,90zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Cena za Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD oraz Multiroom - 59,90. Chyba najlepsza możliwa oferta na teraz, dzięki wyłączeniu IplaMIX. Umówiłem się na wieczorną rozmowę, póki co zastanawiam się...

 

Jaki dekoder do MR Tobie zaproponowali? Czy MR dobierałeś czy już korzystałeś wcześniej?

Posiadam obecnie HD6000 jako dekoder dodatkowy przy własnościowym module CAM CI+.

 

Ja do tej pory nie miałem multiroom. DUK przedstawił ofertę jak wyżej, ale za MR chcą 10zł i twierdzą, że nic z tym nie da się zrobić :-(

Do tego aktywacja 29zł za HD3000 lub 49zł za HD6000 - jako dekoder dodatkoy MR. Podstawowego nie chcę wymieniać.

 

Z tego wynika, że chyba na prawdę się zacięli w kwestii multiroom i dla tych co tej usługi wcześniej nie mieli, nie dają jej za 0zł czy 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Jeżeli wysłałem wypowiedzenie ze wzgl. na Sundance, i w ICOK zmieniono czas trwania umowy na jeszcze 1 miesiąc, po czym przysłali pocztą list nt rozwiązani umowy, w którym zachęcają do pozostania w CP ale na drugiej stronie jest informacja o ewentualnych karach, co to oznacza ? bo ja to rozumiem, że skoro zmienili w ICOK na 1 miesiąc tzn. że uznali wypowiedzenie (Sundance) i taka kara nie grozi.. chyba że wysyłają standardowe pisma, w których wszystkie opcje są przez nich poruszone.. druga sprawa, jeżeli teraz mam MR za 0 zł, to jeżeli się jednak z nimi dogadam na nową umowę np. 29/8 to co trzeba zrobić aby nadal mieć MR za 0 zł ? interesowałby mnie Premium 8m free a potem Familijny Max + Film + Sport + Cinemax + MR za 59,90 zł... dzięki za rady..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także dołączyłem do grona byłych klientów Cyfrowego Polsatu.

Jest to związane z ofertą 15/5 za 59,90zł co daje ok. 40zł + 5 zł czynszu za moduł CI (razem średnio ok. 45zł/m-c).

Jest do oferta gorsza od tej na stronie www, która daje 24/6 w cenie także ok. 45zł/m-c, ale z IPLą na cały okres i dekoderem z nagrywarką za 1 zł i WIFI za 1zł.

 

Więc albo Cyfrowy Polsat zdejmie tę ofertę z www, albo obecni abonenci staną się byłymi lub nowymi abonentami CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Helmud - Umowy zawarte po 26 marca 2014r nie ulegają przedłużeniu na 12-miesięczny okres dodatkowy tylko przechodzą na czas nieokreślony (wyższe stawki abonamentu). Poza tym o ile mnie pamięć nie myli to w umowach TKA52, po okresie podstawowym umowy stawka abonamentu jest według cennika na czas nieokreślony (na dzień dzisiejszy 16,90zł).

Pisze że kontrakt sie kończy we wrześniu wiec dla mnie jest raczej pewne że umowa była podpisana przed 26 marca.Dla mnie rolowaniem jest przedłużenie o 12 miesięcy i wtedy stawka taka sama.A umowy które przechodzą na czas nieokreślony to już inna historia.Już widzę ten płacz za jakiś czas jak wielu nie napisze wypowiedzenia na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum.

Na kilku ostatnich stronach nie znalazłem odpowiedzi, a przez ponad trzysta stron nie chce mi się przekopywać, więc z góry sory, jeśli pytania już były.

 

1. Jeśli mam 8 miesięcy do końca umowy i podpisałbym przedłużenie to umowy się sumują czy nowa zastępuje starą?

2. Kiedy najwcześniej można złożyć wypowiedzenie, żeby dostać lepszą ofertę?

3. Można dostać jakąś sensowną ofertę bez wypowiedzenia? I lepszą dostanę w salonie czy przez infolinię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwale.

Pozostałem abonentem CP na kolejne 12 m-cy :jupi: "negocjacje" z p. Adrianem nie były długie i męczące dla obu stron, bo nie należe do tych co chcieliby "wszystko za darmo" i wykłócają się o każdą złotówke :/

Zaczęliśmy od umowy 29/8 za fulla, następna była 15/5 z taką samą ofertą. Na moje pytanie że chyba już czas odejść od pięciozłotowej opłaty dzierżawnej za ESI, konsultant powiedział że na żaden sposób się nie da. Musi być i basta :D ale w zamian może dać umowe na 12 m-cy fulla w tym 5 za free. W pierwszych 5 m-cach opłata 5 złotych za dekoder, potem abo 89,90 + te nieszczęsne 5 złotych.

Jedynie multiroom pozostaje po "staremu" czyli za "0" złotych

Zdaje sobie sprawe że pewnie są tutaj tacy którzy "wyszarpują" taką oferte za 50 złotych, ale mnie ona odpowiada.

Aha, byłbym zapomniał dodać, że z tej racji iż za maj już wpłaciłem abonament "po staremu" czyli 74,90 to konsultant zaproponował że z tej kwoty będą przez pierwsze 5 m-cy odejmować 5 zł. za dekoder, za szósty m-c dopłace tylko 40 zł. a kolejne już normalnie 94,90 (oczywiście jeśli zrezygnuje z VOD).

Nie wiem jak to wygląda od strony technicznej to rozliczenie, ale skoro konsultant obiecał to niech się wywiąże :>

Sms i mail'a już dostałem że "Dziękują....." a zmiana warunków przyjdzie pocztą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...