Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dostałam list od CP z nowymi warunkami nowej umowy.

Do końca obecnej umowy mam 4 miesiące. Mam Premium, ESI-88, teraz płacę 89.90 - obecna umowa 15 miesięcy w tym miałam 5 miesięcy gratis.

Nowa propozycja CP: Premium 9 miesięcy 69,90 zł później 109,90, nic nie pisze jak długa umowa, na moim koncie w iCOK też jest ta sama oferta i też nie pisze jak długa ma byc umowa. Dla mnie nie do przyjęcia - CP głupka szuka? Mam też od kilku miesięcy bon 40 zł (mam abonament w Plusie) - nigdy z niego nie korzystałam, a na moim koncie w iCOK go teraz nie widzę, ale nie zależy mi na nim. Chcą mi jeszcze dac w promocji na 9 miesięcy: IPLA MIX, FilmBox Live, HBO GO, dostęp do VOD - to wszystko mi nie potrzebne, nie chcę tego.

Najlepsze w piśmie jest to: "Specjalnie dla Pani, od 28 listopada do 28 grudnia 2013 r. kanały zostaną udostępnione bezpłatnie. Chodzi o kanały z pakietów: Familijny Max HD, Film HD, Sport HD - mam Premium i mam to zawsze, więc nie wiem co to za łaska i specjalna oferta.

Chcę: to co mam teraz - czyli Premium, dekoder ten co mam (ESI-88), umowa na 12 miesięcy, w tym 5 miesięcy gratis. Jutro zadzwonię do DUK, jak nie dostanę tego co chcę to wysyłam wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc.

Mam obecnie Familijny Max HD + Film HD i HD Mini2000 dzierżawiony. Mój okres rozliczeniowy wypada 6 grudnia, a dziś jest 27 listopada. Czy jeśli wyślę jutro wypowiedzenie i dojdzie ono za parę dni, to czy zdążę otrzymać od nich jakąś telefoniczną ofertę przedłużeniową :?::?: Czy może raczej jest już za późno? Chciałbym po prostu skorzystać z przysługującego mi prawa i choć przez parę miesięcy mieć jakiś okres free (do tej pory jak głupi płacę regularnie i zazwyczaj nie wykorzystuję okazji przy wycofywaniu jakiś kanałów).

 

I ewentualnie co mogę od nich negocjować w moim wypadku :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w tej chwili Familijny Max HD, dekoder HD 6000. Wiem, że mogą zostać mi zaproponowane oferty 15/5 albo 12/5. Czy zachowując okres trwania umowy i okres promocyjny mógłbym negocjować dodatkowo:

1. Wymiana dekodera na PVR 7000/Sagemcom esi-88 lub ewentualnie jakaś dopłata aktywacyjna 29/49zł

2. Dysk twardy CP dodatkowo w ramach przedłużenia umowy lub ewentualnie za jednorazową opłatą 29/49zł lub 5zł/miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie telefonicznej. Umowa na

pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD

na 12 miesięcy w tym 5 miesięcy za darmo +

Ipla Mix również na 5 miesięcy free, do tego

Cinemaxy i HBO na 2 miesiące. Po darmoszce

69,90zł za FMHD + Sport + Film lub zejście do

Familijny Max HD za 49,90zł, lub na Familijny HD za 29,90zł.

Do końca umowy miałem 11m-cy na pakiet

Familijny HD + HBO HD za 64.9zł, jak na moją sytuację

to korzystnie.

Szału nie ma, ale skusiło mnie 12m-cy w tym

te 5m-cy free. Może mogłem coś więcej wynegocjonować lub poczekać na oferty świąteczne, ale tam nie ma chyba umów na 12m-cy w tym 5m-cy free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...