Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

A do mnie jakoś jeszcze nikt nie zadzwonił w sprawie wypowiedzenia (ESPN).

Jakaś d**a. Koniec umowy 08.09.

Jeszcze czekam a potem może wezmę nową umowę. Zobaczymy.

Pozdrawiam.

 

 

 

Jak nie zadzwonią to oddaj sprzęt do APS, jeśli masz na udostępnienie i bierz nową umową. Dostaniesz dobre warunki. Teraz są te happy hours i można ciekawą ofertę wyciągnąć. Jeśli można wiedzieć to jaki masz pakiet? Familijny Max Hd+Sport+Film?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zacząłem nową umowę (z pakietami jak w podpisie od 6tego mies. mogę zejść do Fam+1 ): umowa12 mies. w tym 5 gratis + HBO 1 mies.gratis. Sagem 5zł/mies. multiroom za fre przez całą umowę. Od 6go miesiąca mogę negocjować nową umowę. Abo 69,90+ 5 za dekoder -w sumie od lutego rachunek niższy od poprzednich 10zł/mies. a kanałów więcej.

Mi to pasi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najmniej dziwna ta ich umowa-koszt tego pakietu jest standardową ceną,cena dekodera HD również-nie wiem jak z ceną MR w standardzie-ale wychodzi na to,że "GRATIS-PROMOCYJNIE" dodają tylko przez 3 miechy HBO HD i HBO GO i IPLA MIX w cenie na cały okres umowy...-to chyba niewiele w stosunku do wcześniejszych umów :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po dłuższej przerwie.

Panowie, wy się kłócicie a z przedłużeniem czekać do samego końca.

Ja co prawda bardziej siedzę u konkurencji a Polsat stoi w salonie (przedłużenie ok rok temu na 24 m-ce.)

Oferta była tragiczna (jak u nowych abo a nawet gorzej) i zdecydowałem się faktycznie zakończyć współpracę. W wyniku "ostatecznej" rozmowy dostałem to co w podpisie za 9,9 zł na cały okres łącznie z wynajęciem dekodera.

Można?

 

Wg. mnie po to jest forum by tu wszystko opisywać, by oferty - propozycje były co raz lepsze dla nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co na własność skoro pracują tylko z kartą Polsatu a i to tylko z tą, z którą były kupione. No chyba, że nastąpiły jakieś zmiany bo przez rok nic nie czytałem o Polsacie.

A tak kończymy współpracę i dekoder do APS.

Ja na początku ok. 9 lat temu też kupiłem na własność i rok temu mi padł. Pisane e-maile do Polsatu nic nie dały, że karta dobra a nie ma na czym oglądać. Nowy dekoder na nowych warunkach - jak nowy klient.

A jak dekoder się zepsuje to zanosisz do APS i jest nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakieś nieporozumienie!

Obecnie jestem abonentem pakietu Rodzinny HD w cenie 14,9 zł umowa na 18 mies. (zostało mi jeszcze 12 mies. do września 2014r.)

Chciałem zmienić abonament na Familijny Max HD z zamianą dekodera z HD3000 na HD7000.

 

Proponują mi wydłużenie okresu umowy o 3 miesiące (do 15 mies. czyli grudnia 2014r.), pierwsze 2 miesiące 24,9 zł potem pozostałe miesiące 49,9zł (gdzie nowi mają przy 15 miesięcznej umowie 3 miesiące GRATIS).

A najlepsze jest to, że nowi dostają dekoder HD7000 z jednorazową aktywacją 49 zł bez czynszu miesięcznego, a mnie proponują z czynszem 5 zł mies.

 

Stali abonenci są zupełnie ignorowani a preferowani nowi klienci.

To już wolę dojechać ten rok na Rodzinnym HD za 14,9 zł i wziąć nową umowę na korzystniejszych warunkach. Szkoda, bo nie dość, że człowiek chce im płacić za wyższy pakiet to jeszcze doją ze mnie więcej niż z nowego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lwasikowski

Nie zapoznałeś się do końca z promocją i już narzekasz -.-

po pierwsze oferty z miesiącami za darmo są dostepne przy przedłużeniach na koniec trwania umowy. Z zmianą dekodera możesz w punkcie otrzymać 15mc z czego 3 darmowe. Nawet nie połowa umowy za Tobą a już chcesz miesiące za darmo. Po drugie przy pakiecie Fmax na 15 mc nowy klient nie dostanie go za 49 zł o ile Ci zależy to wtedy są umowy 18 miesięczne na stronie dostępne. Coś kosztem czegoś. Poczekaj do końca umowy. Jeżeli chcesz już koniecznie mieć teraz Fmax to oferta nie jest zła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakieś nieporozumienie!

Obecnie jestem abonentem pakietu Rodzinny HD w cenie 14,9 zł umowa na 18 mies. (zostało mi jeszcze 12 mies. do września 2014r.)

Chciałem zmienić abonament na Familijny Max HD z zamianą dekodera z HD3000 na HD7000.

 

Proponują mi wydłużenie okresu umowy o 3 miesiące (do 15 mies. czyli grudnia 2014r.), pierwsze 2 miesiące 24,9 zł potem pozostałe miesiące 49,9zł (gdzie nowi mają przy 15 miesięcznej umowie 3 miesiące GRATIS).

A najlepsze jest to, że nowi dostają dekoder HD7000 z jednorazową aktywacją 49 zł bez czynszu miesięcznego, a mnie proponują z czynszem 5 zł mies.

 

Stali abonenci są zupełnie ignorowani a preferowani nowi klienci.

To już wolę dojechać ten rok na Rodzinnym HD za 14,9 zł i wziąć nową umowę na korzystniejszych warunkach. Szkoda, bo nie dość, że człowiek chce im płacić za wyższy pakiet to jeszcze doją ze mnie więcej niż z nowego klienta.

 

 

 

Dobrą ofertę dostaniesz na 6 mies. przed końcem umowy, czyli gdzieś w marcu. Do tego czasu nic lepszego Ci nie zaproponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie chodzi o ekstra umowę dostępną przy przedłużaniu/składaniu wypowiedzenia na koniec umowy. Stąd napisałem, że mogę przeboleć te darmowe miesiące, ba mogę nawet zrezygnować z tych promocyjnych płacąc 49,9 zł od następnego miesiąca. Umowę też zaakceptuję czy to 15 czy 18 miesięcy, różnica żadna.

 

Ale nie mogę się zgodzić, dlaczego mam płacić oprócz aktywacji 49 zł jeszcze dzierżawę 5 zł miesięcznie przy wymianie na dekoder HD7000, skoro nowi klienci nie płacą w tym momencie oprócz aktywacji tej opłaty miesięcznej. Dlaczego mam być gorzej traktowany?? Przecież już CP samą korzyść czerpie, że przechodzę z abonamentu 14,9 zł na 49,9 zł.

 

Choć z drugiej strony jak tak czytałem te większość opinii, że jednak dekoder HD7000 jest daleki od ideału i ma wiele mankamentów, to może jednak zostać przy obecnym HD3000, który odpukać chodzi bezawaryjnie, ani razu się nie zwiesił (do czego miałem obawy wcześniej). Jak mówią lepsze jest wrogiem dobrego.

 

Podobnie kiedyś w n-ce, dopóki miałem zwykły biały dekoder chodził bez zarzutu, potem zachciało mi się z nagrywaniem, to latałem trzy razy wymieniać na inny:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich - umowa kończy mi się w kwietniu ale myślałem że wcześniej i wysłałem rezygnację, dziś Pan z Polsatu zadzwonił z pytaniem co było powodem itd :)

Powiedziałem że multiroom się zacina, częsty brak sygnały i chęć sprawdzenia co ma konkurencja. Obecnie mam : Pakiet Familijny HD - pakiet dodatkowy : VOD extra HD pakiet sport Hd i płacę ok 75zł

Dostałem taką propozycję :

umowa na początku miała być na 24 miesiące ale potem już na 15 miesięcy- multiroom Hd - pakiet Premium Hd 5 miesięcy za darmo ( tylko opłata dekodera 5zł ) i

po 5 miesiącach 90zł + opłata jednorazowa 29zł

chciałbym płacić ok 60zł i jest taki pakiet na stronie Familijny Max HD (nie musi być Premium) jak myślicie negocjować coś jeszcze czy zostawić jakiś pakiet za 60 zł - i jeszcze pytanie ta umowa na 15 miesięcy liczy się od października czy po 5 miesiącach jak się skończy promocja ?

z góry dziękuje za jakąś odp. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...