Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę, dekoder, oczywiście nie na własność, tylko na okres umowy, reszta może być ;)
Chyba jedyne wyjście jakie Ci zostaje to pożegnać sie z CP. Cyfrowy Polsat to nie instytucja charytatywna, ale firma, która ma generować zyski. Oferta 12/5 uważam za niezłą, ale cóż zdarzają sie i takie ewenementy jak Pan matowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zadzwoniłem dziś do BOK bo DUK dziś nie pracuje z pytaniem czy moje wypowiedzenie zostało zarejestrowane. Okazało się że tak. Oczywiście pojawiły się też propozycje. Najpierw 29 miesięcy... :shock: Później 15/5, a na końcu 12/5. Tylko że mi ciągle mało, to ostatnie już miałem podczas ostatniego przedłużania umowy, teraz chce więcej :D Da się familijny HD jeszcze taniej, no albo chociaż dobry dekoder z wbudowanym dyskiem wewnętrznym bez opłaty aktywacyjnej i dzierżawy? Komuś się udało? Jeśli tego nie dostanę to pewnie pożegnam się z CP. Od czego w końcu jest internet :)

 

PS. Nie mówcie mi o ofercie 12/3 + dekoder :wink:

Zacznij szukać innego operatora.I radzę nie liczyć na taniej i za darmo dekodery.Ewentualnie powodzenia w oglądaniu w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 69,90 to razem z pakietami dodatkowymi Sport HD i Film HD i multiroom za 0 zł.?

 

 

Moja 1 oferta którą dostałem dziś dopiero z tytułu złożenia wypowiedzenia (wycofanie WeddingTV/LOVE) w dniu 20.12.2013 r. a mianowicie:

1)Umowa Abonencka na Okres Podstawowy 15 m-cy;

2)Okres promocyjny:

5 m-cy Pakietu Familijnego Max HD + Sport HD + Film HD oraz Ipla Mix gratis;

3)Opłata Abonamentowa po zakończeniu okresu promocyjnego (od 6 Okresu Rozliczeniowego):

Familijny Max HD +2 pakiety dodatkowe- 69,90 zł miesięcznie

lub

Familijny Max HD +1 pakiety dodatkowe- 59,90 zł miesięcznie;

4)Usługa Multiroom za 10 zł miesięcznie;

5) Dekoder do multiroomu HD 6000 za 1 zł.

 

P.S. Aha obecna umowa trwa do 15.01.2014 r.

 

Czy coś z tego da się jeszcze ugrać? Bo jak dla mnie to cienka ta oferta. Jak myślicie co tu jeszcze negocjować okres umowy to wiem będę naciskał na 12 m-cy jutro ma koleś dzwonić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi proponowali ofertę z tytułu zakończenia umowy podstawowej:

1)Umowa Abonencka na Okres Podstawowy 12 m-cy;

2)Okres promocyjny 5 m:

Pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD +cinemax oraz Ipla Mix 5 m. gratis; hbo 1m gratis

3)Opłata Abonamentowa po zakończeniu okresu promocyjnego 69,90 zł miesięcznie

4)Usługa Multiroom za 0 zł miesięcznie przez cały okres umowy

5) Dekoder do multiroomu HD 6000 za 29 zł tego nie dotrzymali przysłali hd3000

odesłałem kuriera , zaznaczam to nie ja parłem na przedłużenie. tel był z duk

na razie dalej leci wypowiedzenie, nie zadzwonią z propozycją to nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle... Umowa zawarta telefonicznie 16 grudnia 2013 r., kurier po 4 dniach dokumenty zabrał, a dziś (początek okresu rozliczeniowego) DEKODER ZABLOKOWANY. Telefon na infolinię (17 min rozmowy @_@) by do wiedzieć się, że dokumenty jeszcze nie dotarły z powrotem, a nowa umowa zacznie obowiązywać od 8 lutego... Aktualnie sygnał przywrócony na starych warunkach (a już miałem nowe kanały :/) i ten miesiąc bezpłatny. Parodia. Kurier zaginął?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie oferta poniżej czy to jest do wywalczenia?

Umowa na okres 12 miesiecy:

5 miesiecy gratis Pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD +Vod + Ipla Mix

Po 5 miesiacach Familijny Max HD + Film HD + Sport HD w cenie 59,90 zł.

 

oraz Multiroom za 0 zł przez okres 12 miesięcy umowy.

 

 

Opcjonalnie Dekoder PVR albo Moduł CAM lub dysk twardy DTU 320GB do obecnie posiadanego dekodera HD3000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle... Umowa zawarta telefonicznie 16 grudnia 2013 r., kurier po 4 dniach dokumenty zabrał, a dziś (początek okresu rozliczeniowego) DEKODER ZABLOKOWANY. Telefon na infolinię (17 min rozmowy @_@) by do wiedzieć się, że dokumenty jeszcze nie dotarły z powrotem, a nowa umowa zacznie obowiązywać od 8 lutego... Aktualnie sygnał przywrócony na starych warunkach (a już miałem nowe kanały :/) i ten miesiąc bezpłatny. Parodia. Kurier zaginął?

 

No to jest nas dwóch.

Ja umowę podpisałem 23 grudnia, a 4 stycznia(okres rozliczeniowy) komunikat "zalegasz z płatnością". Dzwonię na BOK i mówię co jest (nowa umowa - darmowe miesiące), a konsultantka nowa umowa jeszcze nie obowiązuje bo "kurier nie dostarczył podpisanej umowy", na to ja, że zgodnie z umową pkt 21 "Datą zawarcia Umowy jest dzień podpisania Umowy przez Abonenta" więc złożyłem reklamację i czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniuadam, to masz jeszcze ciekawiej. Ja w czasie rozmowy od razu zapytałem o kwestię płatności za obecny okres - jest bezpłatny, ponieważ, jak to zrozumiałem, nie mam aktualnie żadnej umowy, toczy się rozwiązanie... Okres rozliczeniowy nowej umowy ma zacząć obowiązywać od lutego, a umowa kończyć miesiąc później. I tak mi to wszystko nie gra :/

 

Co ciekawe, w ICOK już wcześniej miałem nowe warunki. Nie dotarły do nich dokumenty, ale zmiany zostały dokonane, teraz nagle, cudownie, nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minik971, mam cały czas nie jasność i konsultantka też nie potrafiła mi odpowiedzieć jak ostatecznie będzie wyglądać moja umowa, bo:

-dostałem dwa nowe dekodery HD (multiroom) w zamian za jeden sd, (zgodne z umową)

-kanały mam odblokowane full mimo, że pakiet wybierałem Familijny Max + 3 mies. sport i film, (nie zgodne z umową),

-każą zapłacić 37,90 jak za familijny sd. (nie zgodne z umową)

 

Czyli jeżeli umowa rozpocznie się od lutego to co z opłatą multiroom i udostępnienie dekodera PVR czy dodatkowy miesiąc za darmo czy wcześniej będę musiał zacząć płacić?

Jeżeli umowa zacznie jednak obowiązywać od stycznia (zgodnie z zapisem w umowie) to co z windykacją i jak zostanie wycofana?

 

No i najważniejsze kiedy się kończy umowa (kiedy mogę wysłać wypowiedzenie)? bo 12 miesięcy multiroom nie pokryje się z 12 miesiącem pakietów tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, też tego nie rozumiem. To co jest na umowie od kuriera nie ma teraz wiele wspólnego z rzeczywistością... Chyba trzeba będzie porozmawiać w APSie, denerwują mnie rozmowy przez telefon.

Za takie zamieszanie jeszcze Ci każą płacić, ja bym polemizował... Przecież Ty umowę masz przy sobie :/ 37,90 zł, skąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ICOK mam taką, domyślam się standardową (?) ofertę na przedłużenie:

Pakiet Familijny Max HD + Film HD i Sport HD - 121 kanałów, w tym 27 w jakości HD Opłata miesięczna:tylko 39,90 zł przez pierwsze 9 miesięcy

Po okresie promocyjnym możesz: oglądać Pakiet Familijny Max HD + 1 pakiet dodatkowy (Film HD lub Sport HD). Pakiety dodatkowe możesz zamieniać bez dodatkowych opłat Opłata miesięczna: 59.90 zł

 

Czy ktoś się orientuje na jaki to w sumie jest okres? 15, 24 m-ce? Bo nie jest napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej sprawie pierwsze światełko zabłysło, po wymianie uprzejmości i ustaleniu, że jest coś takiego jak umowa i regulamin (a nie "u nas tak to działa") pracownikiem CP postanowił skontaktować się z kurierem i dowiedzieć co się stało z umową.

 

Ciekawe co zostanie szybciej zmienione: zapisy w umowie czy procedury pracy w systemie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dnia 05.02.2014 konczy mi sie umowa ,posiadam Pakiet Familijny HD

+ Pakiet Extra HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO CINEMAX HD koszt 89,90zl,z modulem .

Dzwonilem do polsatu pod ten numer 699 00 2222 gdyz chcialem przedluzyc umowe oraz obnizyc moj abonament do Familijny Max HD z mozliwoscia zamiany na dekoder ,powiedziano mi ze nie ma obecnie dla mnie oferty i mam dzwonic pod koniec stycznia,moze jakas oferta bedzie dla mnie .Troche to jest dla mnie dziwne zeby nic dla mnie nie mieli - poradzcie co mam robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...