Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A już myślałem, że nie zadzwonią ( okres rozliczeniowy każdego 11-tego) Po krótkiej "walce" umowa 12 m-cy w tym 5 za darmochę - Pakiet premium , multiroom gratis, VOD gratis ( 5 m-cy) i jakieś tam Filmbox live, HBO Go, ale na tym mi niespecjalnie zależy. Aha i jeszcze jedno - dobrze że kiedyś znalazłem to forum bo dzięki temu od września 2013 do maja 2014 bez OPŁAT ABONAMENTOWYCH!!!!!!!!!!!!! Oby tak dalej...... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co można wywalczyć na pakiet mini hd?

12 w tym 5 bez opłat lub 18 za 4,90 zł miesięcznie.

 

Wczoraj na infolinii konsultantka mi powiedziała, że 18 za 4,90 obowiązuje tylko przy przedłużaniu umowy, która dobiega końca(nie ze względu na wycofanie kanału i rezygnacje z tego powodu), to prawda?

 

Została mi zaproponowana umowa przy zejściu z Familijny Max HD na MINI HD 6 miesięcy 9,90 potem 6 miesięcy 14,90. Czy na prawdę nie można liczyć na 18 za 4,9 albo chociaż 5 za 0 i 7 za 14,90? Bardzo proszę o odpowiedź, bo nie wiem czy starać się o MINI HD czy rezygnować całkiem. Co ciekawe zaproponowano mi 12/5 Familijny Max HD, a tej na niższy pakiet nie. Być może dlatego że była to rozmowa z innym konsultantem, dlatego już dalej nie dopytywałem, bo ciężko było coś ustalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. dzisiaj umowa z CP na familijny max hd + sport hd. płacę 59,90. wypowiedzenie wysłane. oczekuję tylko rodzinnego hd. ilę mogę utargować, przy założeniu, że wezmę na 12 bądź 15 bądź 18 miesięcy?
najlepsza opracja to umowa na 12 mies w tym 5za free. I przez te pięć miesięcy pakiet familijny hd z możliwością zejścia na rodzinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na infolinii konsultantka mi powiedziała, że 18 za 4,90 obowiązuje tylko przy przedłużaniu umowy, która dobiega końca(nie ze względu na wycofanie kanału i rezygnacje z tego powodu), to prawda?

 

Została mi zaproponowana umowa przy zejściu z Familijny Max HD na MINI HD 6 miesięcy 9,90 potem 6 miesięcy 14,90. Czy na prawdę nie można liczyć na 18 za 4,9 albo chociaż 5 za 0 i 7 za 14,90? Bardzo proszę o odpowiedź, bo nie wiem czy starać się o MINI HD czy rezygnować całkiem. Co ciekawe zaproponowano mi 12/5 Familijny Max HD, a tej na niższy pakiet nie. Być może dlatego że była to rozmowa z innym konsultantem, dlatego już dalej nie dopytywałem, bo ciężko było coś ustalić.

 

Gucio prawda. Wypowiedziałem Umowę z powodu usunięcia kanału mając pakiet Rodzinny HD i dostałem ją, ale sam się na nią powołałem (ostatecznie jej nie wziąłem).

 

witam. dzisiaj umowa z CP na familijny max hd + sport hd. płacę 59,90. wypowiedzenie wysłane. oczekuję tylko rodzinnego hd. ilę mogę utargować, przy założeniu, że wezmę na 12 bądź 15 bądź 18 miesięcy?

 

Osobiście (pod koniec listopada) dostałem propozycję na pakiet rodzinny HD, a dokładnie pakiet Familijny HD 5 m-cy gratis, później możliwość zejścia do Rodzinnego HD za 24,90 zł przez kolejne 7 m-cy. Mnie to rozwiązanie kompletnie nie interesowało, bo aktualnie posiadam ten pakiet, ale płacę 14 zł, zaś po zmianie oferty musiałbym płacić więcej, bo średnia kwota przez cały okres Umowy wynosi 14,53 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oczekuję telefonu z Duk (wypowiedzenie z powodu kanału Love) i mam pytanie. Chciałbym podmienić samsunga hd na sagemcoma esi-88. Jeżeli na to pójdą, to załatwione to będzie przez kuriera, czy jest możliwa też podmiana w APS.

PS. Przy okazji - czy ktoś z Was wymienił już samsunga hd na jakiś inny dekoder, a jak tak, to na jaki? Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wziąłem to co od razu zaoferowali bo i tak chodziło mi o umowe na 12 mies. z opcją 5miesiecy free.Do tego multiroom 0 zł i przyślą do niego dekoder hd(zamiast starego sd) za 29zł z udostępnieniem za 5 zł mies.i z tego zejsc na zero się nie dało do tego za69.90 pakiet familijny max hd +sport hd+cinemax .Pakiet HBO tylko na miesiac nie dało się niby na więcej.Może szału nie ma ale lepsze to niż placenie przez kolejne 6miesiecy 69.90 i oglądanie pakietu gdzie nawet nie ma BBC.Po 5 miesiącach będe płacił 74,90.O rzeczy typu ipla ,hbo go nie pytałem nawet bo mnie nie interesowały.Zobaczę jak to wyjdzie z realizacją tego przez CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oczekuję telefonu z Duk (wypowiedzenie z powodu kanału Love) i mam pytanie. Chciałbym podmienić samsunga hd na sagemcoma esi-88. Jeżeli na to pójdą, to załatwione to będzie przez kuriera, czy jest możliwa też podmiana w APS.

PS. Przy okazji - czy ktoś z Was wymienił już samsunga hd na jakiś inny dekoder, a jak tak, to na jaki? Pozdrawiam :smile:

Nie musisz iść do APSu, kurier Ci przywiezie nowy dekoder i jednocześnie za friko odeśle do CP stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście (pod koniec listopada) dostałem propozycję na pakiet rodzinny HD, a dokładnie pakiet Familijny HD 5 m-cy gratis, później możliwość zejścia do Rodzinnego HD za 24,90 zł przez kolejne 7 m-cy. Mnie to rozwiązanie kompletnie nie interesowało, bo aktualnie posiadam ten pakiet, ale płacę 14 zł, zaś po zmianie oferty musiałbym płacić więcej, bo średnia kwota przez cały okres Umowy wynosi 14,53 zł.

 

Czyli mogłeś mieć za kwotę wyższą licząc na cały rok o 6,36zł pakiet familijny zamiast rodzinnego przez okres 5 miesięcy i nie skorzystałes, a przecież pod koniec umowy i tak leci wypowiedzenie i od nowa gratisowe miesiące - nie zrobiłeś interesu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki interes, skoro musiałbym płacić więcej za oglądanie jedynie kanałów Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra (innych nie oglądam, bo mam full pakiet Cyfry+)? Czekam na ofertę w "rozsądnej" cenie za te kanały, ale w jakości HD. Jeżeli nie dostanę, to przejdę na Iplę (mam TV ze Smartem, więc za niecałe 15 zł, jako Abonent Plusa, mogę zakupić pakiet Ipla Sport), choć wolałbym dostęp do tych kanałów na dekoderze, bo mam dość dużą ilość urządzeń, które obciążają internet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...