Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Jestem w trakcie przedłużania umowy i czytając forum wiem, że mogę próbować 15miesięcy(5 za free) albo 12/5 za Familijny Max HD. A na co mogę liczyć chcąc wziąć dodatkowo Mini HD? Biorąc dwie umowy jednocześnie co mogę wytargować z tym pakietem Mini HD? Da rade np. Familijny Max HD 15/5 albo 12/5, potem 49,9zł/miesiąc + Mini HD jako drugi dekoder cały okres trwania umowy za 0zł? Dodam, że nie zależy mi na Rodzinnym HD, dlatego zamiast wyższego pakietu na początku wolałbym 0zł przez cały okres lub zniżka na ten pakiet z racji tego, że jestem stałym abonentem od 5 lat i jest to właśnie druga umowa i najniższy pakiet.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam Cyfrowy Polsat, umowa 15 miesięcy, 74,90 miesięcznie w tym multiroom, kilka miesięcy było gratis (chyba 3). Dzwonił gość z CP i powiedział, że umowa kończy się za kilka miesięcy, ale dotyczy to głównego dekodera bo umowa na multiroom czyli drugi dekoder była krótsza czyli 12 miesięcy.

 

Przyznaje, że mogłem tego nie doczytać, ale mam pytanie czy to normalne? Jeden dekoder 15 miesięcy, drugi 12... Umowa podpisana jakoś w grudniu zeszłego roku.

 

Czy to oznacza, że jest za późno na wypowiedzenie umowy? na główny mam jeszcze czas bo zostały chyba 4 miesiące, ale na drugi dekoder mniej. Dziwaczne rzeczy.

 

Interesowała by mnie dalsza współpraca bo nic lepszego w naszym przypadku raczej się nie znajdzie - chciałbym wszystkie kanały na dwóch dekoderach i w miarę krótka umowa. Wypowiedzieć czy negocjować z gościem bo ma dzwonić w poniedziałek.

 

Napiszcie czy to normalne z tym różnym terminem umów na dekoder główny i multiroom.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem już któryś rok z rzędu na familijny max HD + Sport HD. Wysłałem wypowiedzenie i ze względów programowych chcę zejść na mini HD. Dzisiaj pierwsza rozmowa i propozycja 29 miesięcy pakiet rodzinny. 9 miesięcy za 14.90 i 20 miesięcy za cenę nominalną czyli 24.90. Druga propozycja na 24 miesiące. Odmówiłem. Po pierwsze nie zgodzę się na tak długie umowy. Maks 18 miesięcy. Po drugie liczyłem na Familijny HD z dużym upustem. Konsul powiedział, ze nie może mi zaproponować upustu na Familijny HD. Ewentualnie standard Familijny Max HD na 15 miesięcy, 5 za free, 10 za 49,90. Słaba to elastyczność. Zależy mi na najniższym pakiecie + Polsaty Sport. Czekam. Umowa do lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęła się akcja zapraszania abonentów z obowiązkiem umownym na pakiet HBO lub Cinemax i posiadającymi nadal dekodery SD (nie ważne czy główny czy dodatkowy) w celu wymiany na dekoder HD bez konieczności podpisywania umowy lojalnościowej. Dekodery można wymieniać w APS-ach lub kurierem poprzez Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do toja00 Też miałem umowę do lutego po wysłanym wypowiedzeniu wynegocjowałem(3-telefony do DUK) pakiet fam hd 12m-cy w tym 5m-cy gratis fam max hd pozostałe 7m-cy albo zostaje z fam hd co średnio wychodzi 23 złote z kawałkiem albo fam max hd 29 zł. Dostałem już potwierdzenie umowa od listopada ostatnie 3-m-ce starej umowy anulowane. P.S Czy to dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Grzesiek 33. Czekaj, czekaj. Jeśli dobrze Cię zrozumiałem to masz:

1. Umowę na 12 miesięcy na familijny HD za 39,90

2. dodatkowo za darmo przez pierwsze 5 miesięcy pakiet familijny hd

3. po upływie 5 miesięcy możesz zostać na familijny hd za 39.90, albo dopłacasz do 39,90 jeszcze 29 złotych i masz familijny hd

Sorki, ale nie zrozumiałem dokładnie tego co napisałeś. Gdybyś mógł to rozbić na poszczególne etapy i pakiety z cenami byłbym wdzięczny, bo z tego co napisałeś nijak nie wychodzi 23 złote z kawałkiem przy cenach familijny 39,90 i familijny max hd 49,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle zrozumiałeś dostał umowę na 12 miesięcy.Pięć miesięcy ogląda gratis Familijny Max kolejne 7 albo Familijny HD za 39.90 lub Max za 49.90.Familijny HD 5 miesięcy 0 złotych 7 miesiecy 279.3 podziel na 12 wychodzi 23.27 średnia miesięczna.Max 5 miesięcy 0 zl.7 kolejnych 349.3 podziel na 12 wychodzi 29.10zl.Zrozumiał???@Grzesiek 33 jak zadowala Cię oferta CP to oferta bardzo dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do toja00 ad1.Umowa na 12 mięsięcy na familijnyHD pierwsze 5miesięcy bez opłat.(5-gratis za familijny max HD) ad2.dodatkowo za darmo przez pierwsze 5 miesięcy pakiet familijny max HD. ad3. Po upływie 5 miesięcy zostać na familijny maxHD za 49.90 (49.90x7=349.30 dzielone przez 12 wychodzi Ci 29 za całą umowę) Możesz też przed upływem 5-go miesąca zrezygnować z familijnego max HD i zostać na familijnymHD za 39.90 (39.90x7=279.30 dzilone przez 12 wychodzi 23 z kawałkiem za całą umowę.Odjołem miesiące za darmo i z tąd te kwoty.P.S Dzwoń do DUK telefon Masz na forum jak się nie uda podbijaj drugi raz powodzenia.Jak pomogłem to się cieszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W grudniu zeszłego roku została podpisana umowa z CP na 15 miesięcy 69,90 + 5 zł multiroom czyli razem 74,90.

 

Teraz interesował by mnie pakiet premium + multiroom. Mam Dekoder Samsung oraz HD 3000.

 

Jaką ofertę mogę uznać za dobrą?

 

Czy jest możliwość negocjowania opłaty miesięcznej czy tylko ilości darmowych miesięcy?

 

Jak rozumiem standardowo to kosztuje 94,90 Premium + Multiroom.

 

Chciałbym możliwie krótką umowę tj. 12 lub 15 miesięcy.

 

 

Muszę wysłac najpierw wypowiedzenie? Bez tego nie da rady nic wynegocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...