Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

do zainteresowany

 

Rozumiem, że wypowiedzenie wysłałeś po to, aby dostac nową korzystniejszą umowę. Jeżeli tak to dzwoń do Działu Utrzymania Klienta (DUK) pod nr 222127128 powiedz, że wysłałeś wypowiedzenie umowy za potwierdzeniem odbioru, ale nie dostałeś potwierdzenia odbioru i chcesz sprawdzic czy doszło, czy poczta nawaliła. Wtedy konsultant powinien zapytac dlaczego chcesz zrezygnowac i zaproponuje nową umowę i targuj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dzwoniłem dzisiaj po to żeby zapytać czy doszło, ale chyba trafiłem na dziwnego konsultanta. Powiedział w przybliżeniu - " Na czas do końca umowy proponuję film z kolekcji VOD ", o ofercie nie wspominał . Wysyłając wypowiedzenie nie oczekiwałem jakiś wielkich promocji, chciałem tylko wymienic HD2000 na Sagemcoma lub PVR7000 na korzystnych warunkach. Obecnie mam Familijny HD + Extra HD. O kanały nie będę się upominał bo osobiście używam nc+ a z mojego CP korzysta rodzinka, która ogląda 5 kanałów na krzyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłeś do DUK czy do zwykłego konsultanta? Jeżeli do zwykłego to dzwoń do DUK - więcej mogą.

Do zwykłego, chciałem sprawdzić czy wypowiedzenie doszło. Nie wiedziałem że do DUK można przedzwonić :)

 

A co do proponowania na infolinii internetu czy VOD, no to nie ma się co dziwić. Czy internet czy tym bardziej VOD to interes polsatu, dlatego proponują. Tak samo jak konsultanci od operatorów komórkowych - może tablet, może internet itd itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy można post pod postem ale zaryzykuję :P . Tak więc dzwonili i zaproponowali : Umowa na 29 msc, z czego 6 miesięcy pakietu Fam max HD + Film HD + Sport HD za 49,90 a po 6 miesiącach te pakiety za 69,90 lub mogę wrócić do gołego Familijnego Max HD za 49,90. Dekoder PVR7000 za 49 zł jednorazowo + 14 zł przesyłka, a po 6 miesiącach 5 zł za dzierżawę. Szkoda gadać.. Ja po prostu chciałem Fam Max HD + PVR7000. Jak myślicie , pojawi się coś lepszego jeszcze ? Do tej pory miałem Familijny HD + Extra HD z tunerem HD2000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP przedluzajac umowe potrzebowalbym Pakiet Premium - do pakietu premium internet w ramach umowy telewizyjnej 5GB gratis (tak jak mam teraz) oraz numer komorkowy 30 minut za 1zl. Sprzetowo chcialbym zostac przy posiadanym module CAM jako glowna karta i do multiroomu dostac dekoder HD 7000 , 6000 lub 5000 zamiast obecnie posiadanego mini HD 2000. Prosze mi podpowiedziec jakie ewentualne warianty cenowe sa dostepne ? Dlugosc umowy cena calkowita ilosc miesiecy gratis lub w obnizonej cenie. Co mozna dostac. Dziekuje za odpowiedz jesli ktos jest z orientowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzis chcialem przedłużyć umowę na familijny hd i co slysze umowa na 15 miesięcy 3 mies fmx hd w cenie 39,90 a potem familijny hd przez nastepne 12 mies to jakaś kpina po 4 latach stazu . Wie ktos czy można coś jeszcze lepszego u nich wygrac ?

 

Przedłużałem w zeszłym tygodniu. Dostałem Familijny HD za 29,90. Umowa na 12 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Umowa do konca roku

Obecnie : Rodzinny 24,90 miesiecznie do zaplaty

To co mnie interesuje Polsat Sport ; Polsat Sport Extra oraz Polsat Sport News

W jak najnizszej cenie mozna to wyrwac ?

Wysylac wypowiedzenie negocjowac na infolinii

 

Za wszystkie uwagi i sugestie WIELKIE DZIEKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem wczoraj z DUK i wynegocjowałem po wysłaniu wypowiedzenia z powodu usunięcia Zone Romantik.

Premium na 12 miesięcy 3 miesiące gratis liczone od 17.10 bo mam już opłacone do 17.10 ( za 17.09-17.10 opłacilem 59.90) :brawo:

Dekoder PVR 700 za 49 zł + talerz i podwójny konwenter 60 zł.=109 zł płatne u kuriera.

Wychodzi mi:

Bym płacił 13* 59.90=778,70 Pakiet HD + Film

Zapłacę 9*89,90=809.10 + 59.90( miesiąc już opłacony) =869

Średnio 869/13=66.85 :jupi:

Dopłacam miesięcznie 7.85 + 8.40(109/13 za antenę i dekoder) = 16.25 :]

Mam Full Pakiet nowy dekoder z dyskiem który już chodzi i 3 miesiące przed końcem mogę dzwonić i renegocjować nową umowę ale już bez wymiany dekodera wtedy można dostać lepsze warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa wygasa w grudniu ale wypowiedzenie już wysłałem i dziś mi zaproponowano Familijny umowa na 15 miesięcy w tym 5 miesięcy gratis, czyli miesięczny abonament to 26,60zł. Oczywiście ofertę mimo, że jest dobra odrzuciłem czekam na umowę 12 miesięcy w tym 5 gratis taka miałem poprzednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą dzwonić to rób tak: niby ok, godzisz się, koleś się tam nagada, a później stękaj, że te 15 mies. to jednak za długo i czy dałoby rade krócej. Jak będzie marudził, że nie to dalej stękaj i powiedz, że jeszcze poczekasz, bo zawsze nowe promocje, pakietyzacje się zmieniają i 15 mies. to za długo :] Ogólnie trzeba stękać ile się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja utargowałem coś takiego (wypowiedzenie w związku z usunięciem ESPN):

- pakiet premium, 89,90 zł

- umowa na 15 miesięcy, 5 miesięcy gratis (co średnio wychodzi miesięcznie 59,93 zł)

- dekoder główny zostawiłem ten co mam (ECHOSTAR 7400, mam go już 3 albo 4 lata, ale nie chcę go zmieniać)

- dekoder dodatkowy zamieniłem z mini na HD3000 - opłata jednorazowa 29 zł, płatne u kuriera)

- multiroom gratis przez całą umowę

 

ale to było drugie podejście, bo pierwsza propozycja była na 29 miesięcy, pakiet premium (89.90 zł)

10 miesięcy gratis, ale bez możliwości wymiany dodatkowego dekodera na HD, na czym najbardziej mi zależało.

Także chyba nie jest źle. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...