Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Złożyłem wypowiedzenie z powodu ESPN Classic i czekam na telefon z ofertą. Wiecie może, czy jest szansa na negocjowanie umowy w kierunku przejścia modułu CAM po zakończeniu następnego okresu promocyjnego na własność? W tej chwili mam wypożyczony stary moduł CI. Interesuje mnie pakiet premium. Do tej pory miałem Familijny HD+ Sport HD+ Extra HD (stara pakietyzacja)

 

Cezi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam,

Mam Familijny HD z MR za 45zł. Oferta z przedłużenia umowy.

Ale męczy mnie ten MR z bieganiem z kartą. Czy jest jakaś promocja dla abonentów jak się dopiera drugą umowę?

Coś taniej niż 40zł za F HD.

 

możesz ugrać miesiące darmowe np. 5 mc przy umowie na 15.

 

Jest jakiś sposób żeby to otrzymać. Bo twierdzą że tylko 15/1 gratis. A o 12 miesięcznych umowach nawet nie słyszeli. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przed wysłaniem wypowiedzenia z powodu wycofania ESPN CLASSIC, posiadałem pakiet Fam HD+SPORT HD+EXTRA HD. Czy mogę dostać pakiet premium w cenie 89,90 przy umowie na 15 miesięcy w tym 5 gratis? Pan dzwoniący z Polsatu powiedział, że mogą zaoferować mi Fam max HD+SPORT HD+FILM HD za 69,90 (5 miesiecy gratis) ,a pakiety Cinemax i HBO można wziąć za 35 zł w umowie na czas nieokreślony :shock:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowę z CP mam następującą:

- MR na 24 msc koniec 08.02.2014

- premium (stara pakietyzacja) koniec 5 msc po MR.

Obecnie płacę 89,90 po zakończeniu rocznego okresu promocyjnego.

Mam pytanie czy wypowiedzieć umowę ze względu na zakończenie nadawania ESPN czy może poczekać jeszcze miesiąc i próbować przedłużyć obecną umowę.

Dodam, że interesuje mnie pakiet premium i MR bez Ipli i HBO go i innych wynalazków. Ewentualnie wymieniłbym dekoder od MR na jakiś HD.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A czy aby zadzwonią?

A co zrobić z tą umową w której najpierw kończy się MR a potem umowa główna. Wysyłać wypowiedzenie dla umowy na MR i co, wtedy mogę negocjować warunki dla całej umowy. Oczywiście przy założeniu, że nie wyślę wypowiedzenia w związku z ESPN.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zadzwonia. Wyslij wypowiedzenie umowy na dekoder glowny w zwiazku z wypowiedzeniem espn. po pierwsze jezeli wypowiesz multiroom to ci wylacza poprostu ten dekoder. po drugie liczy sie umowa na glowny dekoder. Do konca twojej umowy jeszcze sporo czasu wiec nic bys z tego tytulu cielawego nie wynegocjowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką umowę (po wysłaniu wypowiedzenia - kończąca się umowa). Umowę zawierałam w styczniu tego roku, Ipla MIX i HBO GO jest tylko gratis przez miesiące gratisowe, później trzeba za to płacic. Ponieważ ja i tak nie korzystałam z Ipli ani z HBO GO to te dwie usługi wypowiedziałam po promocji, reszta bez zmian. Dopóki nie wysłałam wypowiedzenia to takiej oferty dla mnie nie było. Dlatego teraz też przed końcem obecnej umowy zamierzam wysłac wypowiedzenie. Mam jeszcze bon za 40 zł na VOD, ale też nie korzystam z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczęło sie od 29msc/8 free za 89,90 potem było 15 msc/5 free, ale konsultant powiedział że nie opcji Ipla Mix +HBO Go w tej cenie. Mi się wydaje, że ludzie otrzymywali takie oferty. Podejrzewam, że spokojnie zszedłbym do 12msc/8 free, ale zależy mi na Ipli Mix i HBO GO.

 

Cezi

 

P.S @stef63 - no własnie zależy mi na całym okresie umowy za free. Nawet przy założeniu że umowa będzie dłuższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś dostałem ofertę od cyfrowego Polsatu z powodu usunięcia ESPN Classic do tej pory mam umowę do 31,07,2015r na pakiet FAMILIJNY MAX HD PLUS FILM HD SPORT HD z dekoderem MINI HD 2000

 

Propozycja

 

Umowa na 12 miesięcy, 3 miesiące gratis

Pakiet Premium 89,90 zł

Wymiana dekodera Mini HD2000 na dekoder Sagemcom ESI 88 aktywacja 49 zł + 5 zł miesięcznie lub dekoder PVR HD 7000 aktywacja 49 zł + 5 zł miesięcznie

Multiroom HD Dekoder Mini HD 3000 aktywacja 1 zł + 5 zł miesięcznie lub dekoder HD 6000 aktywacja 79 zł + 5 zł miesięcznie

 

Czy jest to dobra oferta? Czy można dostać lepszą ofertę? I jaki jest lepszy dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczęło sie od 29msc/8 free za 89,90 potem było 15 msc/5 free, ale konsultant powiedział że nie opcji Ipla Mix +HBO Go w tej cenie. Mi się wydaje, że ludzie otrzymywali takie oferty. Podejrzewam, że spokojnie zszedłbym do 12msc/8 free, ale zależy mi na Ipli Mix i HBO GO.

 

Ten pakiet można otrzymać przez infolinie za 99,90.

Przy 12 m-c jest 5 za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...