Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę Was o rade, otóż dziś otrzymaliśmy ofertę przedłużenia umowy na takich warunkach:

 

1. Na 29 m-cy w tym 8 m-cy gratis - poprosiłem o krótszą i:

2. na 12 m-cy w tym 3 m-ce gratis z tym że chcemy do tego dobrać multiroom, przejść z fam. HD na opcje prawie max czyli abo. za 69,90 - i ten wariant przyjęliśmy tylko, że w tej chwili mamy dodatkowo umowę z eNka ale przy okazji nowej oferty (jaka się tworzy) chcemy z niej zrezygnować (pewnie w marcu będzie taka możliwość) i wziąć własnie opcje multi w CP.

 

W trakcie rozmowy konsultant przedstawił możliwość dokupienia Sagecom-a za 49 zł + 5 zł m-c za udostępnienie. Ale też oznajmił co mnie zainteresowało najbardziej (i proszę o info czy jest taka możliwość), że na 6 m-cy przed końcem obow. aneksu można wysłać wypowiedzenie i znów renegocjować aneks/umowe.... co de facto przekładałoby się na rzeczywistą opłatę abo w trakcie obow. aneksu tylko przez np. 3 m-ce, a później znowu renegocjacja i kilka m-cy za free :)

Czy jest to możliwe??

 

Z góry dzięki za info osoby obeznanych w temacie :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kiedyś miałem umowę z Cyfrowym Polsatem. Po jej wygaśnięciu został mi dekoder na własność z kanałami FTA. Czy jeżeli chciałbym wrócić do opcji abonamentowej, podpisuję umowę jak dla nowych klientów czy mogę wrócić na jakiś promocyjnych warunkach? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec poszedł do APS i mu wciskali jak poniżej.

 

Falimijny Mix HD (49pln)

Umowa 29 miesięcy, 6 miesięcy opłaty tylko 29zł ale dodają FilmHD i SportHD.

Później można z tego zrezygnować i przejść już na standard czyli Familijny Mix HD za 49zł.

Dodatkowo cały czas by musiał płacić 5zł za dekoder Sagecom ESI88.

 

Kazałem mu natychmiastowo się wrócić i zrywać umowę.

 

A najlepsze jest to, że w APS nie przyjęli wypowiedzenia i dostał informację, że musi wysłać wypowiedzenie poleconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TheMicek-jeśli skontaktujesz się z CP to mogą Ci wysłać umowę papierową na ten stary dekoder i tam np. masz promocyjne pakiet np.rodzinny hd za cenę mini hd na początku trwania umowy i możliwość elastyczności.

Kaeres-dekoder Sagem-5zł-pozostaje bez zmian,nie ma możliwości innych ofert,ale tak jak wyślesz pismo to pewnei dostaniesz miesiące gratis,ale nawet wtdy 5zł pozostaje.Wypowiedzenie listem poleconym lub osobiście na Łubinową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez całą to moż nie,ale na początku(parę miesięcy) dostaniesz taką "nagrodę"-wyzszy pakiet w cenie mniejszego.Rodzinny Hd-ma dodatkowo np.Nat Geo Wild,Superstacja,Polsat Sport extra,TVn Meteo,Disney XD( rodzinny hd kosztuje standardowo 24,9)..Napisz maila im z zapytaniem o ofertę i na pewno ktoś się z Tobą ewentualnei skontaktuje w tej sprawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam do DUK w sprawie przedłużenia ( mam umowę na 15 mcy do grudnia, Familijny HD , Extra HD i Multiroom za 59,90, 3 msce byly gratis) Zaproponowali mi umowę na 15 mscy , pakiet Familijny i Film HD z multiroomem za 69.90 , 3 mce za 59,90. Podobno jak nie kończy się umowa to nie ma w ofercie miesięcy gratis.

Jest szansa na coś więcej czy to max co można dostać ?

Kurcze jakbym wiedziała to poczekałabym do listopada :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego musisz? Jak rozumiem masz teraz familijny hd + extra hd za 49,90 zł. i płacisz za multiroom 10 zł./m-c, a oni proponują familijny max hd + film hd za 59,90 zł. + multiroom dalej za 10 zł./m-c. Więcej nie ugrasz i jeśli teraz przedłużysz umowę to tylko ze zwiększeniem pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę - bo jak chcę mieć kanały które wyłączyli to chyba ja muszę dzownić , sami się pewnie nie odezwą?

Dokładnie mam Fam HD + Extra HD za 49,90 i multiroom 10 zł . Dzięki za info że więcej nie ugram - myslałam że może jakieś miesiące gratis będą , oni tylko 10 zł rabatu przez 3 msce proponują, ale jak się nie da to pewnie wezmę co jest ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa podpisana we wrześniu (?), zapłacone 2-3 miesiące i znowu gratisy? Za dobrze by było. Tutaj w grę tylko zwiększenie pakietu wchodzi w grę, inaczej sytuacja się ma jak ktoś ma np. fam hd + extra hd za 59,90 zł. i wtedy najczęściej może w tej samej cenie dostać fam max H + film hd. Nawet jak przedłużysz teraz umowę to i tak 6 m-cy przed końcem umowy będzie już można coś myśleć o przedłużeniu bez zwiększania pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie:

czy przedłużając umowę, wybierając pakiet za 69,90zł, do tego dokładam multiroom, (czyli pewnie dzierżawa 5 zł) plus chciałbym dekoder Sagem - mozna skusić się aby CP zaproponował lub promocyjnie włączył na kilka m-cy pakiet kanałów HBO/Cinemax?? Jeśli tak to na ile?

 

Pytam, gdyż czytałem właśnie wątek odnośnie "otwartego okna" i co niektórzy piszą, ze taką 'nieoczekiwaną" promocję dostali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...