Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj dostałem dokładnie tą samą ofertę. Oczywiście dekoder podstawowy zostaje stary a dodatkowy dostaje nowy HD 5000 lub HD 2000 - konsultant powiedział, że są wysyłane losowo :/ @pecet Ty także zostałeś przy starym dekoderze? gdybym chciał wymienić stary dekoder na nowego Sagema to dodatkowo dochodzi 5 zł za dzierżawę. Obecnie mam Samsunga DSB-H370G i zastanawiam się czy opłaca się wymieniać na Sagema z dyskiem? czy są one awaryjne i ogólnie jak się sprawują? Dodatkowo konsultant poinformował mnie, że jak zostaje przy starym dekoderze to oczywiście gwarancja na niego cały czas będzie do końca umowy. Umowa skończyła mi się w styczniu i wysłałem pismo, że chce przejść na umowę na czas nieoznaczony aby z automatu nie przedłużyli mi na kolejne 12 miesięcy. Wzrosły mi zatem opłaty miesięczne i płacę już w sumie 86 zł za pakiet familijny+relax mix+kanały HD więc dość sporo :/

Po przeliczeniu średniego abonamentu w nowej ofercie wychodzi:

12x39.9zł=478.8

17x89.9=1528,3

Razem przez 29 miesięcy wychodzi 2007,1 PLN czyli średnio 69,21 miesięcznie za pełny pakiet na dwóch dekoderach HD (bez kanałów erotycznych i VOD). Do tego dochodzi oczywiście opłata aktywacyjna 79 zł + opłata za kuriera + plus dla mnie dodatkowy koszt wymiany starego konwertera na twin. Gdyby to podzielić na dwa telewizory to wychodzi po 34,60 na jeden...czyli moim zdaniem oferta dobra. Zastanawia mnie tylko czy wymieniać ten stary dekoder na Sagema. Do HD 5000 i 2000 da się bez problemu podpiąć każdy dysk? Jak jest z aplikacją ipla na tych dekoderach? Będzie ona dostępna zarówno na HD 5000 oraz HD 2000?

 

Tak zostałem przy starym dekoderze mam HD 5000 i jak rozmawiałem to podobno mają mi wysłać do multiroomu HD 5000 bo się pytałem czy mogę sobie wybrać, a oni że tak, ale zobaczymy co przyślą. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi gość na infolinii powiedział, że HD 5000 i 2000 to w zasadzie takie same dekodery dlatego wysyłają losowo. Jutro ma do mnie zadzwonić i chyba podpiszę ten aneks pozostając przy starym dekoderze. Zapytam tylko czy mogę wybrać sobie model dodatkowego dekodera. Powiedzcie tylko co lepiej wybrać HD 5000 czy 2000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tego co czytałem w innym temacie te Sagemy nie są zbyt dobrym sprzętem i są z nim spore problemy. Szczerze mówiąc już przyzwyczaiłem się do bezawaryjności Samsunga DSB-H370G. Nagrywanie oczywiście by się przydało ale podstawa to stabilne działanie bez zawieszania. Najwięcej TV ogląda moja żona a ona niestety nie poradzi sobie jak coś się jej zacznie sypać. Już teraz jak wciśnie nie ten przycisk na pilocie i coś pozmienia to dzwoni do mnie do pracy z pytaniem "co się stało" :). Myślę jedynie czy nie zamówić jednak Sagema + HD 5000/2000. Jako podstawowy zostawić starego Samsunga który jest moją własnością; Sagem do drugiego pokoju a HD 5000/2000 do szafy i nie korzystać z niego. Tylko jak wtedy wygląda sprawa z kartami, czy nie są one przypisane do konkretnego dekodera? Da się je przekładać między dekoderami?

 

co do dekodera Samsunga DSB-H370G to opinie na forum nie są zbyt przychylne pewnie dlatego, że piszą w tym wątku głównie osoby które mają jakiś problem ze swym dekoderem...

sama obsługa jest prosta i przeciętny użytkownik korzysta pewnie z połowy funkcji jakie ma do dyspozycji...

Faktem jest jednak że sprzęt działa nieco mniej stabilnie przez co przy intensywnym użytkowaniu co kilka - kilkanaście dni należy wyciągnąć wtyczkę z prądu (restart) ....no i średnio co 10 może co 15 nagranie kończy się po 1 minucie...

z tego co wyczytałem wedle nowych warunków dekoder Samsunga DSB-H370G wziąć można tylko przy multiroom (w sumie z trzema dekoderami...) to jak ktoś się zdecyduje na premium i chciałby Samsunga DSB-H370G to nie dostanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Familijny HD + 2 pakiety.

Umowa sie konczy w sierpniu.

Czy bede mogl ja wydluzyc na pakiecie Rodzinnym HD?

Na ile miesiecy byłaby umowa nowa?

wyślij wypowiedzenie które dotrze do CP przynajmniej na 3 miesiące przed zakończeniem umowy czyli do maja ....

wówczas można negocjować....

 

w chwili obecnej również możesz zadzwonić do CP i zapytać o propozycję przedłużenia umowy jednak zaproponuja z pewnością pakiet Fam HD +2 w podstawie i nie mniej......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tego co czytałem w innym temacie te Sagemy nie są zbyt dobrym sprzętem i są z nim spore problemy. Szczerze mówiąc już przyzwyczaiłem się do bezawaryjności Samsunga DSB-H370G. Nagrywanie oczywiście by się przydało ale podstawa to stabilne działanie bez zawieszania. Najwięcej TV ogląda moja żona a ona niestety nie poradzi sobie jak coś się jej zacznie sypać. Już teraz jak wciśnie nie ten przycisk na pilocie i coś pozmienia to dzwoni do mnie do pracy z pytaniem "co się stało" :). Myślę jedynie czy nie zamówić jednak Sagema + HD 5000/2000. Jako podstawowy zostawić starego Samsunga który jest moją własnością; Sagem do drugiego pokoju a HD 5000/2000 do szafy i nie korzystać z niego. Tylko jak wtedy wygląda sprawa z kartami, czy nie są one przypisane do konkretnego dekodera? Da się je przekładać między dekoderami?

 

co do dekodera Samsunga DSB-H370G to opinie na forum nie są zbyt przychylne pewnie dlatego, że piszą w tym wątku głównie osoby które mają jakiś problem ze swym dekoderem...

sama obsługa jest prosta i przeciętny użytkownik korzysta pewnie z połowy funkcji jakie ma do dyspozycji...

Faktem jest jednak że sprzęt działa nieco mniej stabilnie przez co przy intensywnym użytkowaniu co kilka - kilkanaście dni należy wyciągnąć wtyczkę z prądu (restart) ....no i średnio co 10 może co 15 nagranie kończy się po 1 minucie...

z tego co wyczytałem wedle nowych warunków dekoder Samsunga DSB-H370G wziąć można tylko przy multiroom (w sumie z trzema dekoderami...) to jak ktoś się zdecyduje na premium i chciałby Samsunga DSB-H370G to nie dostanie?

 

Chyba pomyliły ci się dekodery. Samsung jest jednym z najlepszych. I nie trzeba wyciągać mu wtyczki co parę dni. Chyba chodzi ci o Sagema. Na niego właśnie narzekają na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tego co czytałem w innym temacie te Sagemy nie są zbyt dobrym sprzętem i są z nim spore problemy. Szczerze mówiąc już przyzwyczaiłem się do bezawaryjności Samsunga DSB-H370G. Nagrywanie oczywiście by się przydało ale podstawa to stabilne działanie bez zawieszania. Najwięcej TV ogląda moja żona a ona niestety nie poradzi sobie jak coś się jej zacznie sypać. Już teraz jak wciśnie nie ten przycisk na pilocie i coś pozmienia to dzwoni do mnie do pracy z pytaniem "co się stało" :). Myślę jedynie czy nie zamówić jednak Sagema + HD 5000/2000. Jako podstawowy zostawić starego Samsunga który jest moją własnością; Sagem do drugiego pokoju a HD 5000/2000 do szafy i nie korzystać z niego. Tylko jak wtedy wygląda sprawa z kartami, czy nie są one przypisane do konkretnego dekodera? Da się je przekładać między dekoderami?

 

co do dekodera Samsunga DSB-H370G to opinie na forum nie są zbyt przychylne pewnie dlatego, że piszą w tym wątku głównie osoby które mają jakiś problem ze swym dekoderem...

sama obsługa jest prosta i przeciętny użytkownik korzysta pewnie z połowy funkcji jakie ma do dyspozycji...

Faktem jest jednak że sprzęt działa nieco mniej stabilnie przez co przy intensywnym użytkowaniu co kilka - kilkanaście dni należy wyciągnąć wtyczkę z prądu (restart) ....no i średnio co 10 może co 15 nagranie kończy się po 1 minucie...

z tego co wyczytałem wedle nowych warunków dekoder Samsunga DSB-H370G wziąć można tylko przy multiroom (w sumie z trzema dekoderami...) to jak ktoś się zdecyduje na premium i chciałby Samsunga DSB-H370G to nie dostanie?

 

Chyba pomyliły ci się dekodery. Samsung jest jednym z najlepszych. I nie trzeba wyciągać mu wtyczki co parę dni. Chyba chodzi ci o Sagema. Na niego właśnie narzekają na tym forum.

...dokładnie. Chyba koledze się dekodery pomyliły i chodziło mu o Sagema. Przecież Samsung nie ma dysku i funkcji nagrywania :lol:

Umowę już przedłużyłem w poniedziałek poprzez Sekcję Utrzymania Klienta - teraz czekam na kuriera. Zdecydowałem się na warunki które opisywałem w jednym z wcześniejszych postów. Moim zdaniem oferta jest całkiem przyzwoita bo tak jak pisałem wychodzi średnio 68zł za full pakiet wraz z multiroom HD. Niestety nie udało mi się wybrać jako dodatkowy dekoder HD 5000. Facet na infolini długo sprawdzał dostępność dekoderów i stwierdził, że w tej chwili do multiroomu wysyłają tylko mini HD 2000 i nie ma opcji wybrać nic innego. Chciałem jeszcze maksymalnie skrócić umowę ale niestety całkowicie się to nie opłaca. Przy umowie na 15 miesięcy skracają okres promocyjny z 12 na 9 miesięcy + dodatkowa opłata za multiroom. Zdecydowałem się więc na 29 miesięcy...znając życie to zleci jak z bicza strzelił...podobnie jak ostatni aneks który podpisywałem nie dawno...tzn. 2 lata temu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja Dzisiaj podpisałem przedłużenie umowy na 15 miesięcy na pakiet premium i tak:

1.8 miesięcy za 44,90 zł

2. kolejne 7 miesięcy za 91 zł

w tym jest 5 zl za dekoder Echostar 7400

Średnia za abo wychodzi w ciągu tych 15 miesięcy 66,90 zł. Teraz płacę 77 zł za pakiet bez HBO i Cenemaxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z pełnej oferty N-ki i nie ukrywam, jestem zadowolony, do pełni szczęścia brakuje mi jedynie transmisji z gal bokserskich, które ostatnio tylko w bardzo ograniczonym zakresie są w otwartym Polsacie. Mam na siebie zarejestrowaną umowę na pakiet MiniHD w CP, ale jest to dekoder z którego korzysta mój brat. Teraz właśnie kończy mi się umowa. Co doradzicie? Czy jest jakaś korzystna dla mnie opcja przedłużenia umowy. Chodzi o to żebym miał drugi dekoder do swojego pokoju na którym będę miał co najmniej pakiet Mini HD. Może jest jakaś promocja wielkanocna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. Teraz, w okresie promocyjnym mam w ICOK wyszczególnione ceny pakietów. Wydawać by się mogło, że dali mi niższą cenę promocyjną HBO + Cinemax. No może ona jest i nieco niższa. Tak do 30 zł na miesiąc. Ale za to mam Extra HD i Sport HD po 0 zl miesięcznie. Ciekawe... Chyba dla HBO pieniążki muszą być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...