Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja proponuję twardo gadać z działem utrzymania klienta. Albo po napisaniu rezygnacji jak się odezwie konsultant zbywać go, że za słaba oferta. W moim przypadku umowa kończy się 30.04.12. W grudniu miałem 1 telefon z propozycją 69,90 przez 6 m-sc za pakiet premium, a po pół roku 99,90 zł, umowa na 36 m-sc to powiedziałem, że ja dziękuję za taką ofertę bo jest gorsza niż dla nowych klientów i napiszę rezygnację i wezmę sobie umowę jako nowy klient. Po złożeniu rezygnacji 27.01 odezwała się do mnie Pani konsultantka z działu utrzymania klienta z propozycją (zdziwiona, że złożyłem rezygnację to jej wytłumaczyłem co mi chcieli wcisnąć), że jako stały klient to jestem bardziej doceniany niż nowy, więc umowę będę miał na 29m-sc (bo interesuje mnie tylko pakiet premium z multiroomem): przez 6m-sc będę płacił 39,90zł , a przez resztę czasu 89,90zł. Byłem w pracy, więc poprosiłem, żeby zadzwoniła następnego dnia jak sobie przemyślę umowę. Nie było telefonu przez 4 dni, więc sam zadzwoniłem do nich na partyline. Tam usłyszałem, że każda oferta na multiroom na dodatkowy dekoder kończy się po 24 m-sc, a potem trzeba płacić 30zł co podczas pierwszej rozmowy tego nie usłyszałem. Znowu poprosiłem o czas do namysłu i telefon następnego dnia. Po raz kolejny zostałem olany, więc w zeszłym tygodniu w środę zadzwoniłem do nich ponownie i dostałem propozycję (pakiet premium) na 24m-sc (a więc na oba się kończy jednocześnie), przez 6 m-sc za darmo, a później 100zł. I na tą ofertę przystałem. Chciałem dostać dekoder HD5000, ponieważ ma więcej wyjść ( w tym optyczne co mnie najbardziej interesowało), a przysłali mi hd 2000. Na infolinii powiedzieli mi, że hd 5000 nie mogę dostać bo oni ten dekoder wycofują.

Najlepsze, że wczoraj 21.02 miałem telefon od Pani z działu utrzymania klienta dlaczego zrezygnowałem, co było tego powodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

premium = familijny hd + extra hd + sport hd + hbo cinemax hd, kiedyś zawierał jeszcze katalog vod

 

do 14 lutego była promocja na ten zestaw dla nowych klientów z 6 miesiącami gratis, a później 99,90zł. lub można było odłączyć extra hd i/lub sport hd i zostawić fam hd + hbo cinemax hd za 69,90zł., a pozostałe dwa uruchamiać oddzielnie w cenie 15zł.

 

dla przedłużających premium jest za 89,90zł. w obu przypadkach multiroom za 0zł.

 

@nev7, wątpię żebyś dostał ofertę na oba dekodery na 24miesiące, jestem na 99,9999% pewien, że umowa na dekoder główny to 29 m-cy, a dodatkowy 24m-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Mini HD na module CAM (14,99zł + 5zł czynsz za moduł) - umowa jeszcze 30 miesięcy.

 

Otrzymałem takie oferty z powodu usunięcia TVN+1 HD:

 

1. Mini HD na 15 m-cy, 6 m-cy dodatkowo Rodzinny HD, cena cały czas 14,99 zł + 5 zł czynsz

 

2. Familijny HD na 12 m-cy, 3 m-ce Familijny HD + Extra HD + Sport HD, 3 m-ce za darmo + 9 m-cy za 39,99zł - niestety całe 12 m-cy opłata za moduł 5zł (nie chcą z niej zrezygnować, chyba że przyślą mi w zamian dekoder HD2000, którego nie chcę).

 

Która oferta lepsza i czy da się jakoś zmusić Cyfrowy Polsat, aby nie przysyłali nowego dekodera, nie płacili kuriera i tylko znieśli opłatę za moduł CAM przy Familijnym HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Wasze dotychczasowe rady i opinie.

Pani zadzwoniła ponownie i dodała inne oferty i teraz jest prawie komplet:

 

1. Mini HD 14,99zł + 5zł

a. - 15 miesięcy, 6 miesięcy Rodzinny HD gratis

 

2. Rodzinny HD 24,99zł + 5 zł

a. - 12 miesięcy, 3 miesiące Familijny HD gratis, 3 miesiące wszystko 0zł

b. - 15 miesięcy, 7 miesięcy Familijny HD gratis

 

3. Familijny HD 39,90zł + 5 zł (niestety z czynszu za moduł CAM nie chcą zrezygnować bez wysyłki w zamian dekodera HD 2000)

a. - 12 miesięcy, 3 miesiące Sport HD + Extra HD gratis, 3 miesiące wszystko 0zł

b. - 15 miesięcy, 7 miesięcy Sport HD + Extra HD gratis

 

Gdyby nie ten nieszczęsny czynsz, to wybrałbym opcję 3a.

Zastanawiam się nad zadzwonieniem do Pani rzecznik, bo po co wysyłać klientowi dodatkowo nowy, kosztujący jednak coś dekoder i płacić za kuriera,

aby zdjąć czynsz 5zł, który w pakiecie Familijnym HD i tak nie obowiązuje dla nowych klientów?!

Lepiej nie ponosić żadnych kosztów i obniżyć czynsz. W CP myślą chyba inaczej?

A tak to nie chcę płacić 5zł/m-c i do końca życia zostać w tym czynszem, nawet w najwyższym pakietem za 100zł!!!

 

Jeśli nic się nie uda zrobić, to wybiorę 2a (chcę oglądać F1 w Polsacie HD i dodatki w Polsat Sport Extra).

 

Mam nadzieję, że TVP1 HD i TVP2 HD włączą do Mini HD, a TVP HD będzie po tym coś wartościowego nadawać poza zapowiadanym 3D (dla mnie zbędnym).

Przypuszczam, że Polsat Sport Extra HD nie włączą do Rodzinnego HD, ale mam przynajmniej nadzieję, że w Polsat Sport Extra będą nadal F1 extrasy.

TVN Turbo HD pewnie znajdzie się dopiero w Sport HD, a TVN Style w Extra HD.

TVN 24 HD zapewne pozostanie w Familijnym HD.

 

Przepraszam za moje przydługie wywody, ale zawsze staram się patrzeć w przyszłość i przewidywać zmiany.

 

Wiecie, czy można jeszcze coś wytargować z podanych wyżej propozycji zwlekając z podjęciem decyzji, aż do końca okresy wypowiedzenia 13 marca 2012?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie coś takiego dostałem:

 

Szanowny Panie

 

W związku z poniższą informacją proponujemy Panu ofertę podmiany na

dekoder HD. Poniżej przesyłam warunki oferty promocyjnej:

Podmiana na dekoder HD + dysk twardy na udostępnienie z umową na Pakiet

Familijny HD + Pakiet Extra HD + Pakiet Sport HD.

9 miesięcy wymienionych Pakietów w cenie 39,90 zł/mies.

Umowa na okres 29 m-cy.

Aktywacja wraz z udostępnieniem 1 zł

Minimalny obowiązek to Pakiet Familijny HD oraz jeden pakiet dadatkowy

(59,90 zł/mies).

Możliwa zmiana pakietu w dowolnym momencie umowy (ze skutkiem

najwcześniej po okresie promocyjnym).

Czynsz (opłata z tytułu udostępnienia dekodera) 5 zł/mies.

Dostawa sprzętu – 14,80 zł.

Jeżeli jest Pan zainteresowany otrzymaniem ww. oferty prosimy o maila

zwrotnego z aktualnym adresem do korespondencji.

 

i co wy na to? Jestem po okresie podstawowym, pvr 15pln/miesiąc, familijny + pakiet hd (obecnie 39,90 + 20 pln)

WARTO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem Polsatu od 2000 roku. Aktualnie posiadam pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD, płacę 72,90 zł. Umowa kończy mi się 10 kwietnia. Konsultant zaproponował mi dwa pakiety. Pakiet Premium, na który już mogę teraz przejść na następujących warunkach:

- umowa na 29 miesięcy

- 11 miesięcy: pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD + HBO HD + Cinemax HD za 39,90 zł

- 18 miesięcy: pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD + HBO HD + Cinemax HD za 89,90 zł

- średnia cena na miesiąc: 71 zł

 

Druga rodzaj pakietu:

- umowa na 29 miesięcy

- 11 miesięcy: pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD za 39,90 zł

- 18 miesięcy: pakiet Familijny HD + minimum 1 pakiet (Extra HD lub Sport HD) za 59,90 zł, zawsze można dokupić sobie w każdej chwili dodatkowy pakiet

- średnia cena na miesiąc: 52 zł

 

Co o tym sądzicie? Jeszcze nie wiem, na którą opcję się zdecyduję, czekam na opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caban, na czym Ci zależy w CP czego nie ma w n ?

Nie pojmuję ludzi biorących FamilijnyHD + jakiś pakiet HD (bądź o zgrozo 2 pakiety).

 

spoko,spoko w poniedziałek wysłałem wypowiedzenie :smile: Miałem przed chwilą telefon ale z tą samą ofertą, więc chyba nic więcej nie uzyskam. I chyba powitam się z N. Aha i zaproponowali mi dekoder mini hd 2000, uboższa wersja tego co mam w tej chwili, czyli praktycznie same minusy :? Drożej i gorzej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...