Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i zadzwonili :D Próbowała pani wcisnąć co się dało, ale ostatecznie stanęło na: umowa na 29miesięcy, 12miesięcy familijny HD + extra hd i sport hd za 39,9pln, po tym okresie familijny hd + 1 pakiet (extra lub sport hd) za 59,9pln. Jeżeli chciałbym po okresie promocyjnym 2 pakiety to: 79,9pln. Do cen należy doliczyć obecną dzierżawę za dekoder, który mam od dwóch lat :shock: 15pln. Przykro mi ale, nie mogę się na to zgodzić :wink: Przypomnę, że obecnie mam: stary familijny + stary pakiet hd (wszystkie kanały HD oprócz hbo i cinemax) + dzierżawa = ok.70pln :D.

Nic innego dla mnie nie przewidzieli, a jestem z cp od 5lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Idę jutro z babcią przedłużyć umowę. Chce ona podpisać ją na 15 miesięcy z podmianą dekodera na HD5000, bo teraz ma Echostara DSB 717. Pakiet ma Relax Mix i jeszcze nie zdecydowała jaki teraz wybrać. Zastanawia się nad wyborem między Familijnym HD a Familijnym HD+ Extra HD. Jakie promocje mogą jej zaoferować? Z góry podziękował.

A i jeszcze jedna sprawa. Umowa kończy się 26 lutego i do tego dnia jest zapłacone za pakiet. I tu moje pytanie: Co z tą kasą? Zwrócą mi, pieniążki zostaną w wolnych środkach czy strata ich? Może lepiej jeszcze się wstrzymać do 20?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartek181823, może być umowa na 15M-CY, ale na minimum familijny hd * 1 pakiet dodatkowy. mając familijny + relax mix nie przedłuzy umowy na pakiet niższy. w punkcie nie ma takiej możliwości. a ofert trochę jest więc ciężko powiedzieć co dokładnie będzie. 3-4 miesiące za 39,90zł. , a póxniej 59,90zł. jak będzie familijny hd + 1 pakiet

 

@artur, nie ma takich ofert. ze starej pakietyzacji zostały tylko przedłużenia z 3 miesiącami relax mix gratis i ewentualnym pozostaniu przy familijnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przy pakiecie Familijny HD zaproponowano umowę przedłużeniową na 29 miesięcy 39,90 opłata i 3 miesiące sporthd i extra hd w gratisie.

Porażka , wypowiedzenie wysłane umowa się kończy w marcu - wezmę nową umowę i będę miał 6 miesięcy bez opłat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jakie są teoretyczne możliwości negocjacji umowy przy Mini HD i wypowiedzenia z powodu usunięcia TVN+1 HD?

Obniżka abonamentu do 9,99zł, podniesienie pakietu na Rodzinny HD przy tej samej cenie, skrócenie umowy do 18 m-cy, promocyjne 6 miesięcy Familijnego HD, ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie mam familijny hd ( i w okresie promocyjnym 2 pakiety w gratisie -umowa z września 2011) 1.02.12 wysłałem wypowiedzenie związane z zakończeniem emisji tvn hd+1... co można obecnie wynegocjować przy utrzymaniu na 15 miesięcy.... z obowiązkowym familijnym hd?

- z lektury forum wynika, że kilka miesięcy temu dało sie podpisać umowę na 15 miesięcy i przez 5 pierwszych okresów rozliczeniowych otrzymać fam hd +2 za free.... później familijny hd + 5pln za dekoder.... jest to jeszcze możliwe?

- przy umowie na 12m. jest możliwość podpisania na fam +1 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaca coś pomieszałeś. :D

Promocyjny okres przy obowiązku na pakiet Familijny HD na "utrzymaniu" zaczyna od 5 miesięcy a dla nowych jest 3 miesiące.

Poza tym oferty dostępne są jeszcze tylko 8dni.

Mi zależy bardziej na gratisowych miesiącach za familijny HD niż na pakietach dodatkowych , ten okres umowy mnie przeraża - 29 miechów to szmat czasu .

Może w następnej promocji będą krótsze umowy , chyba zaryzykuję i poczekam do 16 lutego na nowa promocję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem Polsatu od 2000 roku. Aktualnie posiadam pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD, płacę 72,90 zł. Umowa kończy mi się 10 kwietnia. Konsultant zaproponował mi dwa pakiety. Pakiet Premium, na który już mogę teraz przejść na następujących warunkach:

- umowa na 29 miesięcy

- 11 miesięcy: pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD + HBO HD + Cinemax HD za 39,90 zł

- 18 miesięcy: pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD + HBO HD + Cinemax HD za 89,90 zł

- średnia cena na miesiąc: 71 zł

 

Druga rodzaj pakietu:

- umowa na 29 miesięcy

- 11 miesięcy: pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD za 39,90 zł

- 18 miesięcy: pakiet Familijny HD + minimum 1 pakiet (Extra HD lub Sport HD) za 59,90 zł, zawsze można dokupić sobie w każdej chwili dodatkowy pakiet

- średnia cena na miesiąc: 52 zł

 

Co o tym sądzicie? Jeszcze nie wiem, na którą opcję się zdecyduję, czekam na opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze piewrszy pakiet nie najgorszy, szczególnie po tym co mi dzis zaproponowano, po 5 latach.

Usługa z multiroomem:

Umowa na 36 miesiecy

-2 miesiace pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD za 14,90, a potem pakiet familijny za 39,90+10 zl za multiroom. To faceta w słuchawke wysmialem mówiac mu ze idac do salonu jako nowy klijent mam lepsze warunki, wiec o czym on w ogóle do mnie mówi. To powiedział nie długo ze specjalna oferta sie skontaktuja. Powiedziałem im zeby sie pospieszyli bo na dniach ide do salonu n, to usłyszałem ze zadzwonia w ciagu 2-3 dni. Acha ale dekoder bede mial taniej bo za 1 zł:D Ciekawe co teraz wymysla. Jak by zaproponowali to co koledze wyzej to bym sie dosc powaznie nad ich oferta zastanowił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

W iCOK można znaleźć ofertę przedłużeniową. U mnie wygląda to tak (aktualnie mam Familijny HD za 39,90):

Oferta dla Ciebie:

Pakiet Familijny HD + Pakiet Extra HD i Sport HD- łącznie 82 kanały, w tym 20 w jakości HD

Opłata miesięczna: tylko 39,90 zł przez pierwsze 5 miesięcy

 

Po okresie promocyjnym możesz:

dalej oglądać Pakiet Familijny HD + 2 pakiety dodatkowe (Sport HD i Extra HD) Opłata miesięczna: 79.90 zł

lub oglądać Pakiet Familijny HD + 1 pakiet dodatkowy (Sport HD lub Extra HD). Pakiety dodatkowe możesz zamieniać bez dodatkowych opłat. Opłata miesięczna: 59.90 zł

 

Usługa Multiroom:

Ten sam pakiet kanałów na 2 dekoderach. Nasz konsultant przekaże Ci szczegóły oferty dla Ciebie.

 

Gdyby nie to, że zostaje obowiązek Familijnego HD + 1 dodatkowego, to może bym się skusił. A tak, to ta oferta nie wydaje mi się zbyt atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ICOK pojawiły się dla abonentów oferty przedłużenia umowy. Podobno nie u wszystkich, ale ja mam jeszcze 16 miesięcy do zakończenia umowy i już mi coś zaoferowali. Mój obecny obowiązkowy pakiet to Familijny HD, a oni oferują Premium. Przez perwsze 4 miesiące za 69,90 a potem do końca umowy 89,90. Czasu umowy nie podali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czas umowy jest podany poniżej oferty za pomocą szarej czcionki, takiej mniej rzucającej się w oczy, czego właśnie doświadczyłeś. ;)

Dodam od razu, że są to oferty na 36 miesięcy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest ta akcja między innymi przez planowane wyłączenie Polsatu Futbol.Dają te oferty wszystkim co mają wyższe pakiety by nie rezygnowali z powodu wyłączenia tego kanału,bo przecież wszyscy go mieli w umowie.Jak przedłużą umowy to ludzie nie odejdą,bo nie mają już Polsat Futbol gwarantowanego w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...