Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poszedłem do APS-u, bo kończyła mi się umowa na CP Familijny + relax miX. I tam, za przedłużenie umowy Pani "obdarowała" mnie pełnym pakietem + multiroom za 39,90 przez 11 miesięcy, pozostałe 99,90, umowa na 29 miesięcy i możliwość zejścia do 69,90 zł. W sumie i tak miałem zostać z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to, co ja muszę zapłacić 20 zł to inni dostają za darmo. Kolejna wspaniała promocja po darmowym dostępie do Polsatu Sport HD oraz Polsatu Futbol. Takimi praktykami na pewno starszych abonentów z wyższymi pakietami zachęcą do dalszego pozostania w CP.

Te praktyki mają zachęcić do przechodzenia na wyższe pakiety,a nie na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoł, dobrze, że mi napisałeś. Chodzi o to, że Ci z niższych pakietów dostają na miesiąc to za, co ja muszę zapłacić 20 zł. Taka praktyka dla mnie jako płacącego więcej zniechęca mnie do pozostania z CP na dłużej. Ja płacę, a inni dostają za darmo. Jaka to sprawiedliwość? Raczej w jakiś sposób powinni zachęcać do pozostania na dłużej tych, co właśnie płacą więcej. Mam nadzieję, że zrozumiałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w umowie masz to jasno napisane, że umowa przechodzi na kolejny okres dodatkowy na tych samych zasadach jeśli nie wyślesz oświadczenia o przekształceniu umowy w umowę na czas nieokreślony najpóźniej na jeden cykl rozliczeniowy przed zakończeniem okresu podstawowego określonego umową lub nie wypowiesz umowy zachowując trzymiesięczny okres wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoł, dobrze, że mi napisałeś. Chodzi o to, że Ci z niższych pakietów dostają na miesiąc to za, co ja muszę zapłacić 20 zł. Taka praktyka dla mnie jako płacącego więcej zniechęca mnie do pozostania z CP na dłużej. Ja płacę, a inni dostają za darmo. Jaka to sprawiedliwość? Raczej w jakiś sposób powinni zachęcać do pozostania na dłużej tych, co właśnie płacą więcej. Mam nadzieję, że zrozumiałeś.

Zrozumiałem od początku. Widać uznali ,że jak chcesz oglądać odpowiednie programy to im zapłacisz. Też by mogli wam coś dać z wyższych pakietów,tego nie kwestionuję.Tylko widać oni uznali,że płacisz im już wystarczająco dużo i im się to nie opłaca. biznes is biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lepszy numer, po przedłużeniu umowy w piątek telefonicznie przejście ze starych pakietów na Premium z kanałami HD i wypożyczalnią VOD , wyszły cuda na kiju wpłatę którą miałem na 26.11 dokonałem 10.11 (więc w terminie) , 25 czyli w piątek zadzwoniłem o przedłużenie umowy pan zaoferował 36- m-cy pełnej oferty wraz z VOD przez 10 miesięcy gratis potem 99,90 z VOD lub 79,90 przy rezygnacji z katalogu ,przystałem na tą ofertę bo i tak nie zamierzałem zmieniać platformy, ofertę włączono wczoraj, jakież było dziś zdziwienie gdy po włączeniu TV i spokojnym oglądaniu siatkówki wskoczyło powiadomienie o natychmiastowe uregulowanie należności, wchodzę w ICOK a tam zaległość 40 zł , wolne środki 27,90 i kwota następnej płatności do 26 grudnia 112 zł, więc o co tu chodzi skąd te 139,90 ? Jutro chyba muszę zadzwonić i wyjaśnić, ewentualnie odstąpić i przejść się do APS ponownie przedłużyć ... p.s VOD 50 i 57 też mi działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jozi nie dostałeś 10 msc gratis tylko 10 msc obniżony abo do opłaty 69,90 znając życie. Po tym czasie pełna oferta 99,90 albo masz familijny plus 2 dodatki za 79,90. Choć muszę ci powiedzieć, że ta oferta jest bardzo dziwna bo jeżeli zrezygnujesz z VOD to powinieneś mieć opłatę 89,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...