Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj otrzymałem telefon z propozycją pozostania w Polsacie.

Warunki:

- nowa umowa na 29 miesięcy ,

- pakiet Familijny HD za 37,90 zł oraz Sport HD , Extra HD , VOD gratis na 10 miesięcy , później Familijny HD za 39,90 + ewentualne dodatki za opłatą.

- wymiana kurierem ( za 25,74 zł) obecnego dekodera na dekoder PVR Sagem ESI-88.Najem za 0 zł przez 10 miesięcy,później 5 zł/m-c.

- aktywacja 1 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jakby daliby dziesięć miesięcy gratis to można by było brać w ciemno, a tak to żadna rewelacja zwłaszcza, że dekoder z co miesięczną opłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Prócz Sport HD, Extra HD oraz VOD w gratisie powinien być także pakiet Familijny HD czyli te cztery pakiety gratis przez 10 miesięcy, a nie tylko trzy pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było by pięknie , ale nie sądzę aby taka propozycja przeszła.

W sumie w stosunku do nowych abonentów zyskuje się koszt zakupu dysku za 48 zł oraz czynsz najmu 5zł przez 10 miesięcy,

czyli 48+50-26,74 (koszty aktywacji i kurier) = 71,26 zł ,

oraz 4 m-ce trzech pakietów dodatkowych których cena (i tutaj nie jestem pewny) razem wynosi 60 zł , czyli 4x60zl = 240 zł.

Razem , jeśli dobrze policzyłem - 311,26 zł.

Umówiłem się z konsultantem na jutro... i chyba się zdecyduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie czy ten dekoder Sagem ESI88 jest dostępny bez czynszu? za przeproszeniem g.... mnie obchodzą te ich promocje i dodatkowe pakiety, jest zamieszanie z bbc to może by mi dali ten dekoder z opłatą po okresie promocyjnym za familijny 39,90 bez czynszu? Jak pisze z nimi meilowo, to mam wrażenie że rozmawiam z mało poważnymi osobami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może za kilka lub kilkanaście dni.

Po mojej propozycji na darmowy czynsz najmu przez cały okres umowy , mój konsultant porozumiał się podobno z tajemniczym szefem

i twierdził uparcie że na dzień dzisiejszy w systemie nie ma przygotowanej dla mnie lepszej oferty.

Długość umowy z tym dekoderem - 29 miesięcy. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta lepsza niż dla nowych abonentów. Standardowo podczas przedłużania oferują to co wyżej, tylko bez zniżki na czynsz najmu przez 10 miesięcy, więc szału nie ma.

Brak opłaty za dzierżawę jest zawsze przy przedłużeniu przez 6 lub 10 mies (10 to dla upartych albo tych co telefon biorą też;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Tesc ma obecnie CP jeszcze sprzed repakietyzacji. Obecnie wyslal wypowiedzenie z powodu znikniecia z oferty kanalow BBC. Jesli do tej pory mial tylko pakiet Familijny to czy ktos sie orientuja jaka moze od nich dostac ewentualnie propozycje aby z Nimi zostal? Co maksymalnie mozna od nich wycisnac? Jest szansa na dekoder z dyskiem z upustem na wynajem lub za free?

 

Pozdrawiam

 

P.S. Jesli napisalem w zlym watku to prosba do moda o przezucenie pytania do odpowiedniego dzialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronę wcześniej pisałem, że niebawem kończy mi się umowa na Familijny + RelaxMix. Wypowiedzenie (3miesięczne) wysłane (dekoder na własność). Centrala CP zaproponowała mi następującą ofertę (bardzo chcą bym został w CP itd itd.)

 

Umowa na 15 miesięcy na Familijny HD + Extra HD, Sport HD i w promocji ichnie "VOD"

- wariant 1: przez 5 miesięcy 0 zł i kolejne 79,90 zł z nowym dekoderem HD5000 za 1 zł (aktywacja) i 0 zł za użytkowanie

albo

- wariant 2: 7 miesięcy za 37,90 za wszystko, 8 m. już za 79,90 /tu chyba nie było w ofercie HD5000/

 

Dekoder PVR możliwy, ale przy dłuższych umowach. A no i te niby lepsze dekodery HD bez PVR tylko przy dłuższych umowach.

 

Natomiast na moje pytanie, że chciałbym zostać w wariancie Familijny + RelaxMix, konsultant CP mówi, że takiej możliwości nie ma. Na co ja, skoro tak, to czemu na Państwa stronie wisi nowy cennik ważny od 20 stycznia. Faceta zamurowało, rozłączył się na moment, po czym wrócił z wewnętrznych konsultacji. I mówi, faktycznie może Pan pozostać na Familijnym + RelaxMix, ale na następujących warunkach:

 

Umowa na 24 miesiące (ponoć krótszych nie ma):

Familijny 37,90 + RelaxMix 19,90 (czyli tak jak poprzednio) w tych 24 mies., mam 4 miesiące gratis za całość i 4 mies paczki HBO za 0 zł. Oczywiście nie ma opcji na inny dekoder.

 

Co o tym sądzicie? Spotkaliście się już z takimi propozycjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam nadzieję, że niczego nie przekręciłem z tym 1 lub 2 wariantem. Teraz przez moment zwątpiłem, do którego z wariantów 1 lub 2, zaproponowany był ten dekoder HD5000 w najem za 0 zł.

Generalnie w przeliczeniu na miesiąc to średnio 48,16 zł na korzyść umowy 24 miesięcznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocje niezłe, ale bez deodera PVR? rozumiem, że dekoder z dyskiem tylko i wyłącznie dla umów 29 miesięcznych i to zarówno dla nowych jak i przedłużających umowy? Ja 4 lutego wysłałem rezygnację i czekam na telefon, ale wydaje mi się, że nie mam co liczyć na jakieś "wodotryski" ze strony CP? Może bym pozostał z nimi ale jakbym dostał (ktoś już wcześniej pisał) 10 miesięcy Familijny HD+sport HD+Extra HD+VOD za 0 zł a od 11-29 miesiąca możliwość pozostania tylko przy Familijnym HD wraz z ew.5 zł za dekoder HD PVR Sagemcom ESI88 czyli 44,90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie czy ten dekoder Sagem ESI88 jest dostępny bez czynszu? za przeproszeniem g.... mnie obchodzą te ich promocje i dodatkowe pakiety, jest zamieszanie z bbc to może by mi dali ten dekoder z opłatą po okresie promocyjnym za familijny 39,90 bez czynszu? Jak pisze z nimi meilowo, to mam wrażenie że rozmawiam z mało poważnymi osobami...

 

jest dostępny jedynie przy ofercie premium,

jednak nalezy pamietac ze dysk twardy tego dekodera (320kb) jest wymienny i mimo opłat czynszowych po zakonczeniu umowy jest on ma wlasność klienta a sam dekoder się zwraca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

mojemu tacie kończy się umowa z CP. jak myślicie czy lepiej zerwać starą umowę i podpisać nową, czy lepiej przedłużyć umowę na jakichś warunkach które zaproponują ?? Proszę o odpowiedź i możliwe warunki jakie mogli by dać na przedłużenie umowy

z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku (posiadam obecnie pakiet Familijny + Polsat Sport HD + czynsz najmu dekodera bez dysku) po propozycji od konsultanta wyszło na to że:

1) przedłużenie umowy na 29 miesięcy z wymianą ( przy kurierze) na nowy dekoder Sagem ESI-88 jest trochę droższe od nowej umowy (ok.4 zł/m-c)

2) mogę zyskać za to darmowy dostęp do dodatkowych pakietów (Sport HD , Extra HD i VOD ) na 10 miesięcy a nie na 6 miesięcy jak proponują nowym abonentom.

Tak więc na razie różnica jest tylko (i aż) w długości dostępu do darmowego oglądania dodatkowych pakietów.

Zależy mi na pakiecie Sport HD więc chyba się zdecyduję.Przynajmniej dłużej pooglądam ten pakiet za darmo. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mogą zaproponować dla posiadacza pakietu "stare" Premium?. /umowa zawarta w sierpniu 2010 na 29-m-cy, dekoder na własność/. Chciałbym dalej mieć PREMIUM w Nowym CP.Czy mogą być jakieś gratisy i czy mogę zostać z własnym dekoderem?. Jestem stałym abonentem CP od grudnia 2000 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest, mam teraz umowe podpisana do grudnia na pakiet familijny. Moge teraz podpisac nowa umowe na 29 miesiecy na pakiet familijny HD? i dostane jeszcze pakiety extra hd i sport hd na 10 miesiecy za 37,90? a potem moge wrocic na pakiet familijny hd? czy wobec tego, ze zostalo mi jeszcze sporo miesiecy do konca umowy nie moge teraz przejsc na pakiet fam. hd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...