Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak oferty mają takie same. Ogólnie temat rzeka, ale dziwnym trafem klienci mPunktów z reklamacjami do nas przychodzą, a tam tylko kupują (przynajmniej u mnie tak jest). To APS bardziej się stara, w szczególności gdy pracuje tam właściciel niż pracownik mPunktu, który swoje i tak dostanie. sorry za wypowiedź nie na temat trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach pakietu telewizyjnego premium dostaniesz 4 GB darmowego limitu na internet. Jesli wybierzesz dodatkowo ktorys z platnych limitow to przez ponad 3 (przy 15m umowie) lub przez ponad 6 miesiecy (przy 29m umowie) wybrany platny limit ci podwoja. Licz sie z tym ze jesli zostaniesz tylko przy darmowym limicie to modem bedziesz mial najdrozszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwali się dzisiaj do mnie z propozycją przedłużenową.Umowa na pakiet familijny na 24 miesiące z czego 6 pierwszych miesięcy gratis.Do tego w tych pierwszych 6 miesiącach relax mix lub hbo gratis.Wcale nie zaproponowali wymiany dekodera i przejścia na nowe pakiety.Trochę słaba propozycja jak dla abonenta z czteroletnim stażem.Podziękowałem i to była moja ostatnia rozmowa z CP.Teraz pora na prawdziwy futbol...

 

Ja dzisiaj dostałem podobną ofertę z tym, że gratis tylko 4 miesiące oraz umowa już od 25 listopada (aktualną mam do 25 lutego) więc doszło jeszcze anulowanie trzech miesięcy poprzedniej umowy. Kazałem kobiecie zadzwonić w poniedziałek i myślę że jak Mi da 6 miesięcy gratis to się zdecyduję. Wtedy Familijny wyjdzie średnio 28,43 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobra oferta dla osób, które nie zmieniają dekodera i nie zależy im na kanałach hd. Jednak mam takie uwagi:

1. Posiadany dekoder powinien być dzierżawiony na wypadek awarii (gwarancja do końca umowy).

2. Załatwiać taką umowę będąc już po wiedzeniu starej aby polsatowi zależało (przeczekają aby wam wszedł okres dodatkowy - radzę przeglądnąć umowę).

3. Nie łakomić się na zaoszczędzenie 3 miesięcy przy umowie zawieranej telefonicznie tylko poprosić o papier do podpisu aby najpierw przeglądnąć co tam widnieje (stracicie 1 miesiąc na pocztę oczywiście przy założeniu, że najpierw uświadomicie konsultanta, że jak polsat się nie spręży to zamiast podpisanej umowy zobaczy zwrot dekodera). Oczywiście korespondencja do polsatu poleconym za potwierdzeniem odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dosta łem kolejną propozycje, po 6 miesiącach familijnego hd itp..., mianowicie sagemz dyskiem z 1 zł

4 mc-e w cenie 37,90 Pakietu Familijnego HD, Extra HD, Sport HD, sVOD

 

 

 

· Umowa na okres 29 m-cy;

 

· Aktywacja + sprzedaż dysku 1 zł;

 

· Opłata miesięczna z tytułu udostępnienia dekodera 5 zł;

 

· Minimalny obowiązek to Pakiet Familijny HD. Zmiana Pakietów Dodatkowych

oraz ich dostępna ilości (0, +1, +2,+3) możliwa w dowolnym momencie umowy (ze

skutkiem najwcześniej po okresie promocyjnym);

 

· Cena za abonament w zależności od ilości Pakietów Dodatkowych (od 5 m-ca)

:

 

 

 

Familijny HD+3 Pakiety Dodatkowe - 89,88 zł

Familijny HD+2 wybrane Pakiety Dodatkowe - 79,9 zł

Familijny HD+1 wybrany Pakiet Dodatkowy - 59,9 zł

Familijny HD - 39,90

 

dalej się zastanawiam, po [beep]ę mi umowa na 29 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam takie pytanie, mianowicie chodzi o to, ze jestem teraz posiadaczem pakietu familijnego za, ktory place 37,90 + 5 zl za Discovery HD. Teraz chce przejsc na pakiet familijny hd, czy to oznacza, ze jezeli bede mial pakiet familijny hd, to nie bede musial juz placic 5zl za dodatkowy kanal HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dosta łem kolejną propozycje, po 6 miesiącach familijnego hd itp..., mianowicie sagemz dyskiem z 1 zł

4 mc-e w cenie 37,90 Pakietu Familijnego HD, Extra HD, Sport HD, sVOD

 

 

 

· Umowa na okres 29 m-cy;

 

· Aktywacja + sprzedaż dysku 1 zł;

 

· Opłata miesięczna z tytułu udostępnienia dekodera 5 zł;

 

· Minimalny obowiązek to Pakiet Familijny HD. Zmiana Pakietów Dodatkowych

oraz ich dostępna ilości (0, +1, +2,+3) możliwa w dowolnym momencie umowy (ze

skutkiem najwcześniej po okresie promocyjnym);

 

· Cena za abonament w zależności od ilości Pakietów Dodatkowych (od 5 m-ca)

:

 

 

 

Familijny HD+3 Pakiety Dodatkowe - 89,88 zł

Familijny HD+2 wybrane Pakiety Dodatkowe - 79,9 zł

Familijny HD+1 wybrany Pakiet Dodatkowy - 59,9 zł

Familijny HD - 39,90

 

dalej się zastanawiam, po [beep] mi umowa na 29 miesięcy?

 

Witaj,

Dostałem podobną ofertę z tym że wszystko gratis przez 6 miesięcy.

Co do okresu umowy to w Polsacie mają już tylko na 15 miesięcy (bez dekodera) lub 29.

Podarowałem sobie dekoder z dyskiem gdyż ten dysk w przyszłości nie przydał by się bo działa tylko z dekoderem.

Tym sposobem za oszędziłem aż 5 zł/mc :)))

HD 5000 też ponoć ma nagrywać ale przez usb czyli każdy dysk przenośny (ciekawe kiedy?) jaki sobie nabędę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...