Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ostatnio przyszedł do mnie liścik z CP o multiofercie. Mam aktualnie MINI (do 28 kwietnia przyszłego roku) i chciałem skorzystać z multioferty MINI/FAMILIJNY + TEL(bez dodatków), czy w czasie przejścia mogę podmienić dekoder (mój 5 letni dsb-717, szwankuje)? Ile będą kosztować dekodery do pakietu MINI/Familijny - gościu z infolini mówił, że zależy od klienta - ale takie ceny przybliżone? Czy jakbym przeszedł na familijny + dekoder + tel, dostanę jakieś gratisy?

Za odpowiedź z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Dawno nie pisałem na forum, jednak cały czas go śledzę. Przejdę więc do konkretu, otóż jestem stałym abonentem Cyfrowego Polsatu (od 2006) i niestety dwa dni temu miałem pecha podczas burzy zepsuł mi się mój dotychczasowy dekoder (Echostar dsb616), zadzwoniłem do Cyfrowego Polsatu i dogadałem się w sprawie nowego dekodera HD z nagrywarką za 1 zł, spytałem jak szybko on będzie dostarczony do mnie, pan z obsługi klienta powiedziała, że do tygodnia. Chciałbym spytać czy komuś też kurier dostarczał do domu dekoder od CP, jeśli tak to jak długo czekaliście na niego??

Czas leci a tu niema co oglądać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dobre. Mam umowę od grudnia. Początkowo był to Fam+RM (6 miesięcy za darmo). Po pół roku obniżyłem do familijnego i zawsze opłacałem sport. Ostatnio przy aktywacji pakietu przez telefon zaproponowali RM na 29 miesięcy ( w tym 7 za darmo), a że okres rozliczeniowy jest od 10. , to mam niemal 8 miesięcy RM za darmo. Czyli w sumie 14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

/.../ pan z obsługi klienta powiedziała, że do tygodnia. Chciałbym spytać czy komuś też kurier dostarczał do domu dekoder od CP, jeśli tak to jak długo czekaliście na niego??

Czas leci a tu niema co oglądać ??

 

Ja dostałem dekoder kurierem na trzeci dzień od zgody na podpisanie "cyrografu" na dalszą współpracę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwonił do mnie CP. Zaproponowali mi dorzucenie do pakietu Familijnego pakiet RelaxMix na dwa miesiące. Do końca drugiego miesiąca miałbym się zdecydować czy zostaje z pakietem RelaxMix. Jeśli tak to musiałbym zostać z nimi na 24 miesiące z 3 miesiącami gratis. Jak dla mnie oferta mało ciekawa i podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie jeśli chcecie skorzystać z ofert dla stałych klientów, ktore są o wiele atrakcyjniejsze od konkurencji i jednocześnie jesteście po okresie podstawowym trwania umowy lub 4 msce przed jego zakończeniem proponuje kontakt z infolinią. W rozmowie prosimy o oferty z działu utrzymania, po kilku dniach kontaktuje sie ktoś z ich strony i otrzymujecie bardzo atrakcyjne oferty również z podmianą sprzetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowę z CP mam od grudnia 2007 (familijny) i dodatkowo od tego roku pakiet mini na drugim TV. Wysłałem do nich pismo z rezygnacją z umowy na pakiet familijny, oto co dostałem w ofercie na utrzymanie:

 

-umowa na 24 mies

-pierwsze 3 miesiace 0 zł

-czwarty miesiac oplata 15 zł za pakiet HD

-od 5 do 24 miesiaca familijny+hd+dzierż. dekodera hd 37,9 + 15 + 5 = 57,9

-w tym okresie pierwszych 4 miesiecy daja mozliwosc ogladania za free pakietu relaks mix albo hbo sd (do wyboru)

-dekoder aktywacja 1 pln, dostawa kurierem 25

 

co myslicie o powyzszej ofercie? mi osobiscie na pewno nie przypadl do gustu okres umowy (np. w n jest na 13 mies.). Oferta programowa w miare ok, chociaz te ich kanały hd to żadna rewelacja (czyt. jak u wszystkich). Na pewno bede chcial wytargowac krotszy cyrograf, ponadto myslicie ze jest sie jeszcze o co bic? Czy w ogóle od nich uciekać bo np drzaźni mnie u nich obsługa klienta no i coś tam niektórzy piszą że na innych platformach obraz jest lepszy. Antenę mam teraz 60 ale jak wezme jakies hd to zamontuje 80 albo 90. konwerter mam quada inverto (kompatybilny z hdtv), w miare dobry (nie od cp) i telewizor full hd 40 cali samsung.

 

Myślałem dotąd że oferta jest w miarę ok, ale po przeczytaniu kilku postów z tego forum trochę mi się rzeczywistość rozjaśniła. Pytania mam dwa:

 

1) czy i w jaki sposób można coś jeszcze ugrać z CP - myślałem o ich Internecie albo żeby dali drugi dekoder w tej samej cenie. Jak już podpisuję tę umowę na dwa lata, nie ukrywam, że chciałbym czegoś więcej.

2)Czy jest szansa, że gdy zadzwonię lub napiszę do Cyfry+, powiem że jestem abonentem CP i wacham się nad odejściem, będą w stanie zaoferować mi jakąś fajną ofertę indywidualną.

 

W n-ce jest niby promocja "Wielka Rewolucja" (nie ma na www ale na infolinii sprzedają po dnią umowy) dla abonentów innych sieci, ale warunki są lipne.

 

Dzięki za ewentualne porady

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowym użytkownikiem, ale forum śledzę od dłuższego czasu. Jestem abonentem Cyfrowego Polsatu. Posiadam pakiet Familijny + Relax Mix + Polsat Sport HD oraz dekoder Samsung DSB-H370G. W sierpniu wysłałem wypowiedzenie umowy, która obowiązuje mnie do 10 listopada 2010r. Dzisiaj otrzymałem ofertę telefoniczną jak niżej:

1.

- umowa na 24 miesiące

- pakiet Familijny + Relax Mix (lub HBO) przez 5 miesięcy gratis z możliwością pozostania tylko przy pakiecie Familijnym

- dekoder zostaje ten co mam

2.

- umowa na 24 miesiące

- pakiet Familijny + Relax Mix przez 4 miesięcy gratis z możliwością pozostania tylko przy pakiecie Familijnym

- dekoder z możliwością nagrywania w opcji wypożyczenia za 15zł miesięcznie...

 

Zastanawiam się, czy jeśli będę jeszcze zwlekał to mogę otrzymać lepszą ofertę. Zwykle bliżej Świąt pojawiają się ciekawe oferty.

Zapomniałem tylko zapytać konsultanta o nowy dekoder bez możliwości nagrywania.

Myślę nad tym, żeby wziąć tylko Familijny (czyli pierwszą opcję) i ewentualnie pakiet HD do tego. Co sądzicie o tej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, aby na święta promocje były dużo lepsze. Standardowy gratis to pewnie 3 miesiące przy umowie na 15 miesięcy i 6 miesięcy przy umowie na 29 miesięcy. Dodatkowo pewnie dorzucą parę miesięcy pakietu HD czy HBO HD jeśli nie skorzystamy z elastycznych możliwości. Zapewne też będą dorzucać pakiet MiniMax do pakietu Familijnego i SuperFilm na nieco lepszych warunkach niż obecnie.

Rewelacji nie ma co się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...