Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki kod masz w historii kontraktu?

Jeśli płacisz cały czas starą kwotę, to umowa została przedłużona, jeśli wyższą - masz na czas nieokreślony. To zależy też, kiedy zmiana regulaminu weszła w życie na twojej umowie - jeśli w trakcie umowy na czas określony, to będzie automatycznie przedłużona, jeśli umowa była na czas nieokreślony, gdy wszedł w życie nowy regulamin, to dalej jest na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa kody Rollowanie_D i Rollowanie_RX płace starą kwotę to teraz już nie mogę zerwać umowy wcześniej?

 

 

Czyli umowa przedłużona na pakiet familijny i Relax Mix

 

@Crystalic

 

Zgodnie z nowym regulaminem można rozwiązać umowę w każdej chwili (oczywiście wiąże się to z koniecznością zapłaty kary umownej). W przypadku automatycznego przedłużenia umowy na pakiet familijny jest to maksymalnie 24zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcem września kończy mi się umowa z CP na pakiet familijny( umowa 13m. dekoder samsung 370 w opcji użyczenia). Chciałbym przedłużyć ją na kolejny rok. Orientuje się ktoś może czy i co da się wyciągnąć od CP w przypadku przedłużania takiej umowy? Jakiś darmowy miesiąc albo np. Relax Mix w cenie familijnego przez jakiś czas?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP przygotował nową promocję dla stałych abonentów:

 

"Platforma satelitarna Cyfrowy Polsat oferuje klientom pakietu Familijnego promocję Nawet 7 miesięcy w prezencie. Propozycja wysyłana jest listownie i skierowana do stałych abonentów pakietu Familijnego. Dzięki niej można przejść na pakiet Familijny + Relax Mix i przez nawet 7 okresów rozliczeniowych płacić stawkę za pakiet Familijny, a odbierać kanały także z pakietu Relax Mix."

 

Całość wiadomości o ofercie dostępna pod:

https://satkurier.pl/news/57496/cp-7-m-cy-w-prezencie-dla-abonentow-p-familijnego.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego,że 7 miesięcy promocji na pakiet relax mix,ale umowę trzeba podpisać na aż 29 miesięcy!!!Żeby jeszcze było na 13 miesięcy to będzie super!

 

Sa takze opcje z 15 lub 12 miesieczna umowa - oczywiscie wtedy jest krotszy gratis, ale zasada jest ta sama.

aby nie byc golooslownym przyklady:

 

Umowa Lojalnościowa z upgradem na Pakiet Familijny i Relax Mix. 3 m-ce Pakietu Relax Mix w cenie Pakietu Familijnego. Do końca 2 miesiąca możliwość zmiany Pakietu Relax Mix na Familijny. Umowa na 15 m-cy.

 

Umowa Lojalnościowa z upgradem na Pakiet Familijny i Relax Mix. 1 m-c Pakietu Relax Mix w cenie Pakietu Familijnego. Do końca 1 miesiąca możliwość zmiany Pakietu Relax Mix na Familijnego. Umowa na 12 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem ofertę 7 miesięcy Familijnego w cenie Mini, z tym, że do końca 3 miesiąca można powrócić do Mini. Tak zamierzam zrobić i mam pytania:

- jak wygląda powrót do pakietu Mini, ile on trwa, w jaki sposób można zrezygnować z Familijnego tylko pisemnie czy można przez telefon lub internet?

- jeżeli przejdę do pakietu Mini do końca 3 miesiąca to umowa na pakiet Mini jest przedłużona na 27 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejsc do mini mozesz zarowno telefonicznie na infolinii jak rowniez w kazdym APSie (te 2 drogi sa najbezpieczniejsze) - mozna takze mailowo, ale polecam zjawic sie w APSie lub poprzez infolinie. Co do dlugosci umowy jesli w ciagu tych 3 pierwszych miesiecy obnizysz pakiet do mini to nie ingeruje to w okres obowiazywania umowy (czytaj nie wydluza tego okresu) czyli jesli podpisales umowe np na 29 miesiecy i w trakcie tych pierwszych trzech obnizysz pakiet do Mini to bedziesz mial 3 miesiace Familijnego i 26 miesiecy mini (w sumie 29)

Co do trwania obnizenia pakietu to w APSie badz na infolinii zrobia ci to od reki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Obecnie mam Mini na czas nieokreślony czyli za 11,90zł. Podpisując tą umowę co mi przesłali przez 3 miesiące mam Familijny za 9,90zł, przed końcem 3 miesiąca rezygnuje z Familijnego na infolinii i potem obowiązuje mnie jeszcze 26 miesięczna umowa na pakiet Mini za 9,90zł. Dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...