Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bowiem w CP nie ma czegoś takiego jak oferta dla stałego klienta. Są różne podejmowane ad hoc działania które nijak się mają do tego co proponuje konkurencja swoim abonentom.

Dlatego najlepiej zrobić tak jak ja i w odpowiednim terminie wysłać im wymówienie a następnie podpisać całkiem nową umowę promocyjną która jest zawsze korzystniejsza od tego co proponują dla stałych klientów.

A najczęściej to klient musi się prosić o jakąś propozycję - żenada !!

 

Pozdrowienia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepiej zrobić tak jak ja i w odpowiednim terminie wysłać im wymówienie a następnie podpisać całkiem nową umowę promocyjną która jest zawsze korzystniejsza od tego co proponują dla stałych klientów.

Super, tylko ja za nic w świecie nie chcę zamienić mojego Samsunga H370G na inny pseudowynalazek bez możliwości tworzenia list ulubionych. Owszem, rozwiązaniem byłby moduł + własny dekoder, ale to dość spore koszty, a ja bezmyślnie kupiłem Samsunga na własność.

Sam nie wiem, co robić. Koniec umowy w maju, nie mam ochoty zmieniać platformy (ze względu na ofertę programową). Najchętniej kontynuowałbym na dotychczasowych warunkach na czas nieokreślony, ale nawet to nie jest możliwe, bo teraz na czas nieokreślony jest drożej...

Czy istnieje oferta typu: umowa na 12 miesięcy z dotychczasowym dekoderem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balagan w tej platformie trwa niesamowity niezalezy im na przedluzaniu umow. Z Cyfry+ konsultanci dzwonia i cos proponuja a tu nic

 

Bowiem w CP nie ma czegoś takiego jak oferta dla stałego klienta. Są różne podejmowane ad hoc działania które nijak się mają do tego co proponuje konkurencja swoim abonentom.

Dlatego najlepiej zrobić tak jak ja i w odpowiednim terminie wysłać im wymówienie a następnie podpisać całkiem nową umowę promocyjną która jest zawsze korzystniejsza od tego co proponują dla stałych klientów.

A najczęściej to klient musi się prosić o jakąś propozycję - żenada !!

Popieram całym sercem ten wpis. Nie ma i nie było czegoś takiego jak oferta dla stałego klienta, czyli NAGRODA ZA LOJALNOŚĆ. Dlatego cały ten wątek jest zupełnie o d*** roztrzaskać, bo wprowadza w błąd.

Ja postąpiłem tak jak kolega- wypowiedziałem i podpisałem nową umowę. Bo... TO BYŁO KORZYSTNIEJSZE FINANSOWO. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do duzo drozej... raptem o 2zł,ehh

Jeżeli dla Ciebie różnica między 86,80zł a 72,80zł to 2zł to nie mamy o czym rozmawiać. Skąd założenie, że mam tylko Familijny tudzież Mini/MiniMax?

 

2zł drożej za Pakiet Familijny. 2zł drożej za pakiet Relax Mix. 10zł drożej za Pakiet HD (niby w cenniku „czas określony-nieokreślony” różnica to 5zł, ale promocyjnie w umowie na czas określony kosztuje 15zł a nie cennikowe 20zł, a na czas nieokreślony cena to aż 25zł).

 

Skoro jesteś sprzedawcą, to mogłeś chociaż odpowiedzieć na pytanie zadane w moim poprzednim wpisie, a nie tylko bezsensownie czepiać się, że dla mnie „2zł to dużo drożej”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezmyślnie kupiłem Samsunga na własność. (...)

Czy istnieje oferta typu: umowa na 12 miesięcy z dotychczasowym dekoderem?

 

Czemu bezmyślnie? Kupiłeś dobry dekoder i powinieneś się z tego cieszyć.

Tak istnieje taka umowa konkretnie jest to 13 miesięcy 1 miesiąc gratis.

 

Moduł CAM - 200zł w tym 4 msc familijnego plus HD i 1 msc relax mix -> to opłaca się najbardziej, biorąc pod uwagę zę dekodera HD w Polsacie nie możesz dostać na własność!

 

@MZKS1929 ne masz dekodera własnego? bo w minimaxie dekoder kosztuje 150zł niezależnie czy na wypożyczenie czy na własność, możesz wybrać sobie F300 lub D1 - nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko,kumplowi kończy się umowa 31 czerwca no już trzeba wysłać wypowiedzenie czy jak zaproponują mu lepszą ofertę i chciałby podpisać czy w zamian możne przejść z tunera sd na moduł cam zamiana taka?

oraz jaka jest oferta familijny+hbo jakieś gratisy darmo są lub tp? nie interesują go 29miechy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwonił do mnie konsultant CP i abym nie uciekł zaproponował mi coś takiego:

Umowa na 24 miesiące,

Dekoder Echostar HDS-400E za złotówkę + koszt wysyłki 27,34 zł.

Pakiet Relax- miks za 72 zł :!: - (tyle to ja teraz płace z dzierżawą dekodera)

W prezencie - 5 mies. gratis

W prezencie -5 mies. HBO

W prezencie -3 mies. HD

HBO i HD bez zobowiązania dalszej współpracy

Już go miałem zj :censored: i wysłać na drzewo ale pozwoliłem mu się jeszcze zastanowić i zadzwonić jeszcze raz, zważywszy że aktualnie aktualizują ofertę więc może gościu nieco spuści z tonu lub w APSie znajdę lepszą ofertę.

 

A co Wy o tej wspaniałej ofercie myślicie :?::?:

 

No właśnie zakończyłem ( 31 min. ! ) rozmowę z miłą panią Anią i efekt podobny tyle że ten gościu jednak coś pokręcił bo jednak za pakiet Relax- miks będę płacił jak wszyscy 57.80 a nie jak ten mi wciskał że 72,-

po za tym jak wyżej więc postanowiłem "cyrograf" podpisać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak do mnie dzwonili w sprawie wymiany dekodera to facet zaznaczyl ze dekoder bedzie na wynajem i bede musial kurierowi zaplacic 1zl za dekoder + 27zl za przesylke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Pani Ania powiedziała czy dekoder HDS-400E będzie na własność czy na użyczenie? Oraz czy wiąże się to z jakimiś opłatami aktywacyjnymi.

 

Dekoder na użyczenie - opłata jednorazowa 1zł. W przypadku awarii dekoder zastępczy z APSu ( jest bliziutko) i naprawa tego co będę miał ewentualnie wymiana na nowy.

 

@MZKS1929 ja żałuję że nie wziąłem w świątecznej ( BN) promocji - miał bym dwkoder z dyskiem do tej pory bym nie płacił i jeszcze drugi z mini-maxem :? a że umowa dłuższa - cóż i tak nie mam zamiary zmieniać platformy bo inna mi tego nie da co CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwonił do mnie konsultant CP i abym nie uciekł zaproponował mi coś takiego:

Umowa na 24 miesiące,

Dekoder Echostar HDS-400E za złotówkę + koszt wysyłki 27,34 zł.

Pakiet Relax- miks za 72 zł :!: - (tyle to ja teraz płace z dzierżawą dekodera)

W prezencie - 5 mies. gratis

W prezencie -5 mies. HBO

W prezencie -3 mies. HD

HBO i HD bez zobowiązania dalszej współpracy

Już go miałem zj :censored: i wysłać na drzewo ale pozwoliłem mu się jeszcze zastanowić i zadzwonić jeszcze raz, zważywszy że aktualnie aktualizują ofertę więc może gościu nieco spuści z tonu lub w APSie znajdę lepszą ofertę.

 

A co Wy o tej wspaniałej ofercie myślicie :?::?:

 

No właśnie zakończyłem ( 31 min. ! ) rozmowę z miłą panią Anią i efekt podobny tyle że ten gościu jednak coś pokręcił bo jednak za pakiet Relax- miks będę płacił jak wszyscy 57.80 a nie jak ten mi wciskał że 72,-

po za tym jak wyżej więc postanowiłem "cyrograf" podpisać :smile:

Dziwię Ci się kolego.

Ja właśnie od 2 tygodni mam za 19zł HBO do pakietu komfortowego z kanałami HD i canal+( taka promocja dla klientów C+) . I to wszystko za 65zł.Oczywiście dekoder PVR hd graris. I umowa na 13 miesięcy. Ale widzę ,ze lubisz przepłacać. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez obiecali cuda na kiju jak przedluze umowe. niestety cos im nie wyszlo bo przez ponad 3 miesiace nie moglem sie doprosic zeby doslali mi nowa umowe. wiecznie twierdzili ze sprawa jest w toku.... w koncu rozwiazalem umowe i zakonczylem ta maskarade. poszedlem do sklepu, wzialem nowa umowe i mam ich w nosie z ich przedluzaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...