Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o informacje na temat tego na ile mogę liczyć przy przedłożeniu umowy? Aktualnie Familijny Relax Mix w standardowej cenie 57,80. Umowa skończyła się w grudniu ale zapomniałem wysłać wypowiedzenia które tak a propos trzeba było wysłać 3 miesiące wcześniej (WTF?) wiec jak na razie przeszedłem na czas nieokreślony. W każdym razie wysłałem je w zeszły pt. Może to ich zmotywuje? Pod koniec grudnia przysłali mi listownie propozycje to co mam +HBO za 77,80. Nie wiem czy to był żart? Interesuje mnie coś takiego co pojawiło się w grudniu a mianowicie 2 dekoder gratis. Może być umowa na 29 miechów w tym 6 za free ale byle by był ten drugi dekoder za free. Czy jest szansa dostać coś takiego w przedłożeniu?

Jeśli nie to na co mogę liczyć? Jakiś % od tej kwoty 57,80 za to co mam teraz? Jaki (25%?, 30?, 50%?)

Proszę o wypowiedzi co otrzymaliście/wynegocjowaliście przedłużając ostatnimi czasy umowy, na co mogę liczyć. Nie wiem czy po prostu poczekać aż ta się skończy i podpisać nowa umowę? Może na Wielkanoc będzie coś sensownego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie to na co mogę liczyć? Jakiś % od tej kwoty 57,80 za to co mam teraz? Jaki (25%?, 30?, 50%?)

Proszę o wypowiedzi co otrzymaliście/wynegocjowaliście przedłużając ostatnimi czasy umowy, na co mogę liczyć. Nie wiem czy po prostu poczekać aż ta się skończy i podpisać nowa umowę? Może na Wielkanoc będzie coś sensownego?

 

Nie słyszałem, żeby CP stosował jakieś obniżki cen pakietów.

Możesz liczyć na kilka miesięcy 'gratis' przy przedłużeniu umowy. Ja przedłużając umowę z najniższym pakietem Mini na 24 m-ce dostałem pierwsze 3 bez opłat i dodatkowo Familijny przez 2 miesiące w cenie. Więc myślę, że przy Relax Mix na 2 lata powinieneś dostać coś w stylu 6 m-cy za 0 zł + HBO przez pierwsze 3 miesiące gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu bedzie dobrze;

Po niecałym mies. od zamówienia dzisiaj dostałem nowy dekoder wraz z nową umową(przedłużenie umowy). W pierwszej wersji miał być to dekoder z dyskiem, w drukiej echostar- 200-etka, a dostałem e-400.

Mam teraz pytanie od kiedy umowa bedzie ważna ,(okres rozliczeniowy mam na koniec kazdego miesiąca). Czy jak teraz podłączę dekoder i wszystko się ustawi to będzie ta umowa obowiązywać od teraz( data podpisania) czy od nowego cyklu rozliczeniowego?

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder możesz oczywiście podłączyć i powinien zacząć działać i odbierać wszystkie zamówione pakiety, na razie gratisowo, bo umowa zacznie płynąć od najbliższego pełnego okresu rozliczeniowego, o ile podpisana umowa zdąży do CP dojść i zdążą ją zarejestrować, jeżeli nie zdążą to lepiej dla ciebie, bo kolejny miesiąc będziesz oglądał za friko bo umowa zacznie płynąć od kolejnego okresu. Podgląd czy kontrakt jest już zarejestrowany masz w iCOKu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już dowiedziałem się na jakich zasadach będę odbierać teraz, przez najbliższy czas i od nowego okresu rozliczeniowego( teraz wszystko, za kilka dni to co mam na starej umowie a od nowego okr. rozl. to co mam w nowej umowie + gratisy), odnośnie nadpłaty z poprzedniej umow,y to wolne środki zostaną automatycznie przeksięgowane do nowej umowy od nast okresu rozliczenoiowego.

Nadmieniam, że szybko się dodzwoniłem i rozmawiałem z nie dość że z miłymi paniami, to i w pełni kompetętnymi( tak mi się przynajmniej wydaje)

Zapytałem się także o NG wild, z odpowiedzi wnioskuję że jest coś na rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby miała być podwyżka to cena dla osób z umową na czas nieokreślony powinna wyższa niż 39,90 zł. (jeśli mówimy o pakiecie familijnym), a tak to podwyżki nie będzie bo nie wyobrażam sobie, żeby CP w odstępie zaledwie kilku miesięcy dał powód do wypowiadania umów bez konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dawno :roll: W listopadzie była zmiana cennika :wink: Jak narazie mało odczuwalna, ale była :]

 

Ale chyba nie w Relax Mix który opłacam? Nie przypominam sobie jakiejś podwyżki.... :smile:

Podwyżka była dla pakietu Familijnego, więc pakietu Relax Mix (i wyższych) z automatu też powinna dotyczyć - przecież musisz mieć wypupiony pakiet Familijny, żeby wykupić Relax Mix'a :wink: Tylko cała w tym zagadka, dlaczego do tej pory informację o tym wraz z nowym regulaminem dostała tylko pewna część abonentów, a reszta do tej pory tego nie otrzymała :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,pisze w sprawie porady...

Kończy mi sie wypowiedzenie umowy i oczywiscie grzeczna pani zadzowniła i powiedziała jaki to ja wspanaiały dla nich jestem i przedstawiła oferte:

Umowa na 2 lata, dekoder HD echostar HDF 400 E za 1 zł, i wtym przez 5 miesiecy pakiet familijny i relax mix oraz hbo gratis i 3 miesiące gratis wszystkie kanały hd....

I w ziawzku z tym mam pytanie czy to dobra oferta...wydaje mi się tak bo myślałem o skożystaniu z promocji cp umowa na 13 miesiecy ale tam jest tak że:

-dekoder za 99zł i wszystko za darmo przez miesiac a pózniej przez dwa miesiace familijny gratis......po 3 miechach standartt 57.80 do płacenia...

Prosze o opinie w tej sprawie....z góry dzieki za odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piter krkw na chwilę obecną ( do jutra włącznie) możesz podpisać umowę na 13 miesięcy w tym miesiąc fam. + super film gratis i 2 miesiące fam + relax mix gratis, kwestia kanałów HD pozostaje do wyboru, możesz wybrać jeden kanał HD jak i cały pakiet ( przy opcji HD na cały czas umowy przez te 3 miesiące są gratis później 5 zł. za kanał lub pakiet HD za 15 zł., przy opcji na czas nieokreślony pojedynczy kanał HD 6 zł.), opłata aktywacyjna za dekoder 99 zł., natomiast przy umowie na 29 miesięcy masz miesiąc fam. + super film gratis i 5 miesięcy fam + relax mix gratis (kanały HD tak samo jak przy krótszej umowie gratis przez tule ile masz pakiet gratis). nowej oferty nie porównuję bo jest już słabsza. wybór należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...