Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rezygnujący z pakietu S mogą liczyć na jakieś atrakcyjne propozycje? 🙄 Złożone wypowiedzenie, umowa jeszcze przez 2 tygodnie. Pakiet miałem jedynie dla kanałów Polsat Sport, a konkretnie dla I ligi i Pucharu Polski. Po ich utracie uznałem, że nie ma już powodu, by przedłużyć. Płacę dyszkę, bo mam rabat za internet z Plusa.

 

Ostatnio z oferty C+ zmyły się Polsaty Sport Premium i to jest jedyna zawartość, która mogłaby mnie przekonać do pozostania. Wszystkie kanały podstawowe, Max oraz Eleveny mam w C+. Interesowałby mnie też w mniejszym stopniu dostęp do Disney+, bo skończyła mi się roczna subskrypcja, ale zakładam, że do tego potrzeba znacznie wyższych pakietów. Zresztą widziałem wcześniejsze komentarze, że oferta z D+ i tak się pogorszyła. Stąd zapytanie głównie o Polsat Sport Premium, ile najtaniej kosztowałby dostęp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to trzeba wysyłać wypowiedzenie, żeby coś ugrać ? Ile przed końcem umowy ? Został mi jeszcze rok z kawałkiem, mam pakiet S + eleven. Marzy mi się pakiet M za 15 zł + eleven 10 zł i PSP 10 zł, ewentualnie M Sport w podobnej cenie. Można będzie coś takiego wytargować ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lukop napisał(a):

Rezygnujący z pakietu S mogą liczyć na jakieś atrakcyjne propozycje? 🙄 Złożone wypowiedzenie, umowa jeszcze przez 2 tygodnie. Pakiet miałem jedynie dla kanałów Polsat Sport, a konkretnie dla I ligi i Pucharu Polski. Po ich utracie uznałem, że nie ma już powodu, by przedłużyć. Płacę dyszkę, bo mam rabat za internet z Plusa.

 

Ostatnio z oferty C+ zmyły się Polsaty . Stąd zapytanie głównie o Polsat Sport Premium, ile najtaniej kosztowałby dostęp?

35zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mati123 napisał(a):

A to trzeba wysyłać wypowiedzenie, żeby coś ugrać ? Ile przed końcem umowy ? Został mi jeszcze rok z kawałkiem, mam pakiet S + eleven. Marzy mi się pakiet M za 15 zł + eleven 10 zł i PSP 10 zł, ewentualnie M Sport w podobnej cenie. Można będzie coś takiego wytargować ? 


O takim pakiecie to możesz pomarzyć ale dopiero w następnym roku.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam Msport+Disney+Cinemax za 70zł. Umowa kończy się za 4 dni. Byłem zdecydowany na rozstanie, ale konsultant, który zadzwonił proponując S+Disney za 34zł zasiał ziarnko niepewności ;)

Czy wiecie może w jakiej cenie można by dostać:

-S+PSP+Disney

-ewentualnie: MSport+Disney

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może konsultant wyliczył sobie kwotę po uwzględnieniu darmowych miesięcy, ale telefon był dziś rano i taką dostałem propozycję: Pakiet S + Disney+ za 34zł.

Edytowane przez xrob
.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, xrob napisał(a):

Może konsultant wyliczył sobie kwotę po uwzględnieniu darmowych miesięcy, ale telefon był dziś rano i taką dostałem propozycję: Pakiet S + Disney+ za 34zł.

Pewnie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie od chyba dwóch lat mam umowę na czas nieokreślony, mam Familijny Max HD + Film i do tego 1 MR, dekoder mam evoboxa + evoboxa lite. Za wszystko płacę 70 zł miesięcznie. Jak wygląda wariant jeśli złożę wypowiedzenie i chciałbym wziąć pakiet L z nowym dekoderem 4k i do tego 1 MR ? 

Edytowane przez DiegoPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Mam obecnie L (60) + MAX SPORT (30) + dekoder podstawowy 4KL (5) + MR HD 4KL (10) = 105 PLN.


Z uwagi na to, że PB stracił Ligę Mistrzów, będę musiał kupić C+ za 80 (dekoder 4K + Eleven + Viaplay) albo 65 sam C+.

 

W PB chciałem zostawić pakiet L + PSP wraz z dekoderem podstawowym i MR. Na co mogę liczyć? Umowa do końca września, wypowiedzenie wysłane i przyjęte.


Dziękuję za podpowiedzi.

Edytowane przez kraszan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Obecnie posiadam: pakiet M Sport z Disney+ (70 zł) oraz Multiroom z dekoderem 4K Lite (10 zł) co daje łącznie 80 zł miesięcznie,

 

Chciałbym wziąć teraz: pakiet M, PSP, HBO + Max oraz Multiroom 4K

 

Za ile można wynegocjować takowy pakiet? Ewentualnie ile kosztuje taki sam pakiet ale dodatkowo z Eleven?  Z góry dziękuję za podpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi podpowie, bo mam 19 miesięcy umowę jeszcze a mam

pakiet L

Disney

Filmbox

Max sport

Canal 3,4

Jak wiemy odpadła liga mistrzów z Polsat Sport premium i Canal Plus z ekstraklasa, 

Można coś zmienic w umowie????

Edytowane przez niedowiarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bloo411 napisał(a):

@czerstwy, dobrze, że ty jesteś lepiej poinformowany, zresztą jak zawsze 😂. Był oficjalny komunikat dla APS, że w sprawie PSP nie są prowadzone żadne rozmowy. Strony się nie dogadały.

A to w PB nie ma PSP? Rozmowy to odnośnie Ekstraklasy czy LM.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...