Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie pakiet L, HBO, Polsat Sport premium. Abo 100zł.

Kilka lat z CP zawsze wypowiedzenie na 6 m przed końcem umowy. Tym razem zostało mi 1,5 m bo najprawdopodobniej rezygnuję, mam już dość podwyżek. Jedno pytanie: czy ze względu na pozostały krótki czas umowy jestem w stanie dostać mój obecny zestaw rezygnując ze sport premium za 90 zł miesięcznie, Disneyem w gratisie i 6 m za free? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko co mogę ugrać dotychczas Pakiet podstawowy: Pakiet M Pakiety i usługi dodatkowe: Opcja ON THE GO, Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD, Pakiet HBO HD HBO Max. I jeszcze jedno a jak bym do tego dobrał internet i telewizję internetową czego mogę oczekiwać dzięki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, prometeusz79 napisał(a):

Witam mam pytanko co mogę ugrać dotychczas Pakiet podstawowy: Pakiet M Pakiety i usługi dodatkowe: Opcja ON THE GO, Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD, Pakiet HBO HD HBO Max.

Witaj. Napisz do mnie w wiadomości prywatnej.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kruk2010 napisał(a):

Obecnie pakiet L, HBO, Polsat Sport premium. Abo 100zł.

Kilka lat z CP zawsze wypowiedzenie na 6 m przed końcem umowy. Tym razem zostało mi 1,5 m bo najprawdopodobniej rezygnuję, mam już dość podwyżek. Jedno pytanie: czy ze względu na pozostały krótki czas umowy jestem w stanie dostać mój obecny zestaw rezygnując ze sport premium za 90 zł miesięcznie, Disneyem w gratisie i 6 m za free? 

 

Członkowie forum pisali że zostając przy obecnym pakiecie będę płacił 100 zł, 6m darmowych i disney za zero. W DUK stwierdzili że darmowy disney skończył się jakiś czas temu. Czy ma znaczenie że cena abonamentu zostaje taka sama, nie zwiększa się do 110?

Edytowane przez kruk2010
Za którymś telefonem oferta przeszła. Wielkie dzieki.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że w ICOK mam jeszcze 8 miesięcy do końca umowy to już dzwonią. Można już wypowiadać umowę i dostać nową ofertę czy trzeba czekać do 6 miesięcy?

Obecnie mam L + jeden Multiroom + Ekstraklasa + Eleven + Polsat Sport Premium (obecnie 100zł)

Chcę wymienić dekodery (obecnie mam evobox lite i piloty są mocno wyrobione), a pakiet by został ten sam ewentualnie darmowy Disney.

Czytając wątek widzę że mogę liczyć na 6 miesięcy za darmo, później 110zł plus D+ za 0zł? Jak wygląda wymiana dekoderów?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...