Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM POSIADAM PAKIET

L+Pakiet HBO HD HBO Max
Nagrywarka S
Pakiet Eleven Sports HD
CUTV IP
Pakiet Polsat Sport Premium
Usługa Multiroom HD (2 dekodery) za wszystko płace 130 zł.DO KONCA UMOWY 7 MIESIĘCY czy moge składac wypowiedzenie chciałbym zrezygnować z pakietu ELEVEN SPORTS HD ale wymienić dekoder multiroom na evobox lite 4k?na jaką mogę liczyć ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Nie ukrywam, że wypadłem z obiegu, jeśli chodzi o oferty przedłużeniowe, dlatego chciałbym Was poprosił o pomoc. Obecnie mam prehistoryczny pakiet Familijny Max HD + Sport HD (razem z Eleven) + Film HD + Cinemax + PSP + CP GO + Multiroom. Za wszystko płacę 80zł. Zależy mi na tym, żeby zachować dotychczasowe kanały razem z CP GO. Czy jest jakaś oferta, która będzie konkurencyjna, czy nie ma sensu nic zmieniać i zostać na umowie na czas nieokreślony? Z góry dzięki za odpowiedzi.

 

Ps. nie mam abonamentu w Plusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki pakiet

Pakiet L, Opcja ON THE GO, Usługa Multiroom HD (2 dekodery), Pakiet Polsat Sport Premium, Pakiet Eleven Sports HD, Pakiet HBO HD HBO Max. Czy mógłbym liczyć na zejście z pakietu HBO, i jednego multirumu. Jak by wyglądała wówczas umowa. do końca umowy pozostało mi 6 miesięcy, wypowiedzenie przyjęte.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Aktualnie mam pakiet L + ekstraklasa. Płaciłem 12 miesięcy 50 zł + 12 miesięcy 70 zł . Pierwsze 6 miesięcy pakiet full wypas. Co mógłbym dostać gdybym chciał pozostać na pakiecie L (bez Ekstraklasy) lub zmniejszyć do pakietu M. Czy wchodzi w grę wymiana dekodera(PVR HD 7000), który niestety coraz częściej się zacina. 

5 miesięcy do końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, stan69 napisał(a):

Wymiana dekodera przy przedłużaniu umowy. Za pakiet L 70 zł i umowa 24/3, za M 40 zł i też 24/3. Wypowiedzenie trzeba napisać w ICOK.

Tak słabo ja obecnie płace 50zl za pakiet L chyba nie mam na co liczyć przy przedłużeniu umowy na choć by takie same warunki jak dotychczas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce przedłużyć umowę dziadkom na Polsat. Obecnie mają pakiet Rodzinny HD i płacą 20zł. Chcieli by to zostawić. Umowa do maja. Byli w punkcie i panienka powiedziała im że już tego nie ma i teraz najtaniej 30zł. To prawda?

Edytowane przez James88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, James88 napisał(a):

W tym że w umowie jest zapis - po zakończeniu umowy cena +10zł

W starych umowach, ze starą pakietyzacją nie podnoszą te 10 zł, nie realizują tego zapisu w umowie. Miałem Rodzinny przez kilka lat za 5 zł, w umowie było +10 po przejściu na czas nieokreślony ale nie mogli abonamentu zmieniać.

Teraz, za pakiet najniższy zaplacisz 30 zł, więc nic nierób, dalej będziesz płacił 20 zł. Rodzinny jest korzystniejszy od S (ten najtańszy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pakiet L, Nagrywarka S, CUTV, Katalog treści Online za 55 zł/m-c (przez całą 24-miesięczną umowę). Jest to powiązane ze Smart Dom.

Na co mogę liczyć przy przedłużeniu? Interesuje mnie ten sam pakiet, bez zmiany dekodera.

Czy nadal jest tak, że można negocjować przy 7 miesiącach w ICOK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cp.gopomógłbyś?

Obecnie posiadam pakiet L + Eleven sports + filmbox + HBO + 3xmultiroom i płacę 125 zł/msc. Do końca umowy mam 7 msc wg ICOK. Czy jest szansa na lepsze/podobne warunki przy złożeniu wypowiedzenia. Widzę, że dla nowych pakiet ten jest wyceniony na 140 zł. Interesuje mnie ten sam pakiet, co obecnie posiadam. Warto będzie składać wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam M + 1 mr płacę 40 zł zostało 6 miesięcy umowy - wypowiedzenie złożone.

Możecie podać cenę za przedłużenie dla pakietów:

M + 1 mr

L + 1 mr 

 

i jak będzie z D+ w tych pakietach?

i ile dopłaty za poszczególne pakiety sportowe?

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy znawcy obecnych warunków, rodzice mają w tej chwili (umowa na 24 miesiące, do końca pozostały 4 miesiące): pakiet M + MR HD + Eleven + Polsaty Premium + OTG, za całość płacą średniomiesięcznie ok 50 zł. Jakie są obecnie opcje? co jest najkorzystniejsze w okolicach tych 50 zł? Polsaty Premium mogłyby zostać no i chcieliby pakiet wyższy czyli „L” 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zostało mi 6 miesięcy do końca umowy. BOK już zaczyna dzwonić. obecnie posiadam Pakiet L i płace 125 zł miesięcznie ( 1 multiroom)


Pakiet HBO HD HBO Max
Pakiet Filmbox Premium
Canal+ Sport3 i 4
Usługa Multiroom HD
Pakiet Eleven Sports HD
CUTV IP
Pakiet Polsat Sport Premium

 

Ostatnio miałem bodajże 59 zł przez rok a kolejny 125 zł. Jak w chwili obecnie wyglądają negocjacje ?? co proponują ?? Jakieś rzeczy można dodatkowo ugrać ?? Opłaca się brać nowy dekoder ?? posiadam evobox prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...