Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecna umowa na pakiet M + eleven z dekoderem Evobox 4k,  Usługa CatchUP, nPVR Start w cenie 45 zł.(30 zł pakiet M, 10 Eleven + 5zł za dekoder)  - Do końca umowy 9 miesięcy.

Pytanie jak to ugrać korzystnie przy Pakiecie M + eleven (ewentualnie dodaniu Polsat Sport premium ), zależy mi na umowie 24 miesiące w tym 6 za free. Warto już słać wypowiedzenie ?

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam umowę na pakiet L, cały sport, hbo, Filmbox za całość płacę 140 zł z MR. Wypowiedzenie już wysłałem. I teraz miałbym takie pytania, bo chciałbym zrezygnować z MR i Filmboxa oraz wymienić dekoder, bo cały czas siedzę na Sagemcomie. Rozumiem że na Evobox PVR nie mam szans? Jeśli tak to czy biorąc dekoder 4k również muszę płacić 15 zł za nagrywanie, czy to tylko dla nowych? Chciałbym też Disney+, jest szansa otrzymać go za darmo? 

Reasumując, za pakiet L + HBO + Sport max + Disney i ewentualnie dekoder 4k z możliwością nagrywania, na jaką mogę liczyć kwotę miesięcznie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Stary_Ramol napisał(a):

Wypowiedzenie już wysłałem.

ile miesiecy masz  do konca umowy to primo? Jak bedziesz chcial zrobic downgrade z abo to musisz miec z tego co mi wiadomo od 4 mies. w dol do konca abo. Z Disney "za darmo" to jedynie z opcja przedluzenia umowy i otrzymanie  (jesli mowimy o L) Pakietu L i otrzymanie go w "dobrej" cenie jako Pakiet L +Disney+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pakiet L z HBO, Multiroom 4 dekodery ( wszystkie pamiętające ubiegły wiek 😀) do tej pory łamaniec 6 miesięcy gratis, później 120 miesięcznie,do końca 6 miesięcy,wypowiedzenie wysłane, chciałbym zostać przy obecnym pakiecie plus ewentualnie ekstraklasa.

Na jaką propozycje mogę liczyć?

Czy też jakieś miesiące gratis,czy może wymiana archaicznego głównego dekodera?

Edit:

Temat ogranięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Max Taadjen napisał(a):

coś nęcącego dla posiadaczy pakietów za "piątaka"

Pakiet S za 30 zł to tak dla nowych dają. W grudniu miałem jeszcze Rodzinny za piątkę i zdecydowałem się przejść na L za 50 ( bo tel. mam w plusie), też nic dobrego, ale ten rabat mnie zachęcił i na kilku kanałach mi zależało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stan69 napisał(a):

W grudniu miałem jeszcze Rodzinny za piątkę i zdecydowałem się przejść na L za 50 ....

 

Z opcją powrotu do rodzinnego za 5 pln :?:

I jaka cenę dostaniesz po przejściu umowy na czas nieokreślony :?: (zakładając, ze nie będziesz negocjował nowej pod koniec obecnej) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Obecna umowa pakiet L + pakiet HBO HD HBO Max + Opcja ON THE GO + Usługa Multiroom HD + Katalog treści online. 

Dekoder Evobox pvr + Evobox lite. 

 

Płacę 90zl.

 

Do końca umowy 2 miesiące - wypowiedzenie wyslane przez icok. 

 

Chciałbym zrezygnować z multiroomu. Jakich propozycji można się spodziewać przy przedłużeniu? Może być umowa na 24m.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...