Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pakiet familijny max hd za 40 zł do tego HBO HD HBO GO, Polsat Sport Premium, Opcja On the Go (OTG), SPORT HD, Cinemax HD, FILM HD za 70 zł i multiroom za 5 zł Eleven za 0 zł 

Czyli miesięcznie płacę 115 zł. W icok do końca zostało mi 7 miesięcy. 

Chciałbym zostawić wszystko co mam, do tego dobrać ekstraklase. Na co mogę liczyć? Z góry dziękuję za odpowiedź. 

https://zapodaj.net/f3a4a47178668.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wam 

 

obecnie mam umowę do 21.07 i gdyby nie telefon dzisiaj z oddziału polsatu to zupełnie zapomniałabym, że już ta umowa się kończy. Poprzednia była dzięki Wam 15/3 --> czyli trzy miesiące miałam gratis, czy jest obecnie nadal taka krótka umowa do zdobycia? 

Pakiet mój to Familijny HD i na dobrą sprawę powiększenie pakietu mnie nie interesuje (dodatkowo 10 zł płatny multiroom) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stary_RamolJak wszystko to teraz pakiety - L + Filmbox + HBO + PSP + Eleven + MR + Ekstraklasa za 140 zł mies.płatne w drugim roku, w pierwszym 50 zł mies. Cinemax, OTG,  HBO GO w cenie.

 

Hej @DohotkaTeraz tylko umowy 24 mies. Możesz pozostać z tą umową na czas nieokreślony lub przedłużyć ją z nowym pakietem M + Mr. Płatność 12 msc po 20 zł i następne 12 msc po 40 zł. Gratisowych miesięcy nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, stan69 napisał:

Chcesz mniej płacić, to trzeba poczekać 2 mies.,a potem umowa na 24 mies. w tym 2 mies.pełna oferta za 0 zł pozostałe 22 mies.po 80 zł.

Dzieki za odp! A jakbym zostal na poziomie obecnych 115zl to co moglbym juz teraz wynegocjowac? L hbo go on the go eleven psp? Na jakich warunkach? Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, stan69 napisał:

@Stary_RamolJak wszystko to teraz pakiety - L + Filmbox + HBO + PSP + Eleven + MR + Ekstraklasa za 140 zł mies.płatne w drugim roku, w pierwszym 50 zł mies. Cinemax, OTG,  HBO GO w cenie.

 

A mam jeszcze takie pytanie. Jak wygląda sytuacja, gdybym chciał wymienić dekoder. Mam jeszcze, mocno już starego sagema a jako MR hd 3000. Czy gdybym przy przedłużaniu, chciał wymienić to coś zmieni w ofercie? I druga sprawa, widzę że przy braniu nowej umowy, nie ma możliwości wziąć evobox pvr. A chciałbym dekoder z możliwością nagrywania, na dysk twardy. To co teraz proponują? 

 

EDIT: bym zapomniał, dziękuję za odpowiedź :)

Edytowane przez Stary_Ramol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2021 o 17:58, Bartolini1379 napisał:

Lukasbabel2 zostaw sobie Rodzinny HD. A dekodera nie ma sensu wymieniać bo i po co??? Wychodzi Ci 5zl Rodzinny i 10 zł cinemax. Razem 15zl. Chociaż cinemaxy miałem i zlikwidowałem bo to kanały przereklamowane. Spróbuj na infolinię zadzwonić i walcz o sam rodzinny za 5zl, ewentualnie 10zl. W pakiecie M zyskujesz Eurosport 1 i 2. Tylko co tam będziesz oglądał. Według mnie kanały daremne. 

Dzisiaj przedłużyłem umowę na :

 

Pierwszy rok 10 zł msc i drugi rok 20zł msc za:

-pakiet rodzinny z dopełnieniem do pakietu M na 6 msc na pół roku za darmo.

-Cinemax i pakiet Nick za darmo na całą umowę

- zmiana dekodera na hd 5500s. (ten sam)

-Katalogi online  za darmo.

Tyle że wyłączyłem on the go (+5zł płatne w drugim roku) i nie wiem czy dobrze zrobiłem. Korzystasz z on the go i czy warto mieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2021 o 21:57, stan69 napisał:

@Stary_RamolJak wszystko to teraz pakiety - L + Filmbox + HBO + PSP + Eleven + MR + Ekstraklasa za 140 zł mies.płatne w drugim roku, w pierwszym 50 zł mies. Cinemax, OTG,  HBO GO w cenie.

 

Hej @DohotkaTeraz tylko umowy 24 mies. Możesz pozostać z tą umową na czas nieokreślony lub przedłużyć ją z nowym pakietem M + Mr. Płatność 12 msc po 20 zł i następne 12 msc po 40 zł. Gratisowych miesięcy nie ma.

@stan69 czy żeby dostać nowy pakiet M musze zlożyć wypowiedzenie? Bardzo dziękuję za odpowiedz! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2021 o 23:36, Nowy 123 napisał:

@Tsvjest możliwość przedłużenia na pakiet Rodzinny, ale tylko w takiej sytuacji jeśli aktualnie posiadasz pakiet Rodzinny za 20 zł. Wtedy dostępna jest oferta kontynuacji. Rok abonamentu za 10 zł i rok abonamentu za 20 zł. Cinemax i OTG w cenie + pakiet M na 6 miesięcy. Jeśli obecnie posiadasz Rodzinny HD za 5 zł to do wyboru będziesz miał tylko nową pakietyzację. 

Właśnie mi też to zaproponowali, tylko bez on the go w cenie. Czy da się dostać te on the go za darmo? Bo nie chcą dać.

Dzisiaj przedłużyłem umowę na :

Pierwszy rok 10 zł msc i drugi rok 20zł msc za:

-pakiet rodzinny z dopełnieniem do pakietu M na 6 msc na pół roku za darmo.

-Cinemax i pakiet Nick za darmo na całą umowę

- zmiana dekodera na hd 5500s. (ten sam)

-Katalogi online  za darmo.

Zależy mi na tym, bo wcześniej miałem i myślałem że dostanę teraz za darmo przy umowie 24 msc.

W razie czego jeszcze kurier z umową-aneksem nie przyjechał. Umowę tylko przedłużyłem telefonicznie.

Bardzo proszę o pomoc, bo nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W ICOK 7 miesięcy do końca i mam taki pakiet teraz:

Familijny Max HD + HBO + PSP + SPORT HD + Cinemax + Pakiet Film + OTG + Eleven + MR = 115 zł.

Sprawa wygląda tak że mógłbym zrezygnować z Filmboxa a chciałbym pakiet ekstraklasa. Co można wywalczyć i czy jest taka możliwość? I jak kształtuje się to cenowo na umowę? Dzięki za odpowiedzi 😉

Edytowane przez dzidzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dzidziPakiet L 60 + PSP 20 + Eleven 10 + HBO i GO 20 + Mr 10 + Cnemax 0 zł + OTG 0 zł + Ekstraklasa 10 zł = 130 zł płatne mies. w drugim roku, a w pierwszym 50 zł miesiecznie. Bez Filmboxów. Napisz wypowiedzenie w ICOK.

9 godzin temu, Dohotka napisał:

czy żeby dostać nowy pakiet M musze zlożyć wypowiedzenie? Bardzo dziękuję za odpowiedz!

Zasadniczo to pisze się, zadzwoń do DUK tel.222 127 128 i dadzą jak napisałem, to obejdzie się. A wypowiedzenie pisze się w ICOK w zakladce kontakt z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Nowy 123 napisał:

Informacyjnie piszę, ze od dziś w wybranych ofertach od pakietu L, Polsat Sport Premium jest dostępny za 10 zł (dotychczas 20 zł).

Dobrze,  ze po utracie Ligi Europy cena poszła w dół - chociaż konkurencja te obce dla siebie kanały daje za 0zł na całą umowę. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...