Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z darmowymi miesiącami? Bo do mnie też dzwonili 7 miesięcy przed zakończeniem, ale opcji 12/3 jeszcze nie było aktywnej. Poprosiłem o telefon za miesiąc (po opłaceniu 4 miesiąca z umowy 15/5).

W pierwszym dniu roboczym nowego okresu telefon, przedłużone na 6 miesięcy przed końcem. Premium MAX za 99,99, + 3 MR za 10 (jeden mam darmowy). Opcja 12/3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie. Obecnie płacę 59.99 za F. Max HD+ sport HD+ film HD +Cinemaxy. Do konca umowy szesc miesięcy.
Czy z tego pakietu da się zejść do Rodzinny HD + Eleveny i jeśli tak to za ile i kiedy?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez Mr. Orbita
Zły wątek - przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie tylko do końca umowy 5 miesięcy. Co mogę zyskać już teraz czyli przedłużenie z darmowymi miesiącami czy jeszcze muszę czekać?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Plus poinformował, że mogę skorzystać ze SmartFirmy mając abonament powyżej 49 zł. Problem w tym, że dzwonili z CP i powiedziano mi, że przez to że wysłałem wypowiedzenie to przejść mogę dopiero po upłynięciu całej umowy a zostało mi 5 miesięcy... Do tego że najkrótsza umowa to 29 miesięcy bez gratisów, czy to rzeczywiście tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Umowa przedłużona na 6 m-cy przed końcem obecnej na 12 m-cy, gdzie miałem Rodzinny HD z 3 miesiącami gratis, wiec wyszło całkiem dobrze.

 

Umowa na 15 m-cy, 1 m-c free, pozostałe 19,99, aktywacja 49 zł (moduł CI 05), pakiet Rodzinny.

Obliczyłem, że jak wyślę wypowiedzenie na 6 m-cy przed końcem nowej to zapewne będzie można już coś kombinować z pakietem, który pozwoli na oglądanie Champions Legaue.

 

P.S. Wątpię, aby dali hity za 19,99 w abo. :)

 

Dzięki za porady i miłego weekendu.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam ofertęPakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD

+ 1MR w sumie płacę 49.99 50% w smartDOM.

Czy mogę otrzymać coś lepszego po wypowiedzeniu umowy? Czas do końca to 5 mcy.

Głównie zależy mi aby mieć HBO, cinemax i film nie jest mi szczególnie potrzebny.

Dzisiaj złoże wypowiedzenie, da się coś ugrać?

 

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składając teraz wypowiedzenie i przedłużając na tym samym zestawie pakietów TV oraz za tą samą kwotę zyskasz anulowanie obecnych 5 miesięcy umowy, nową umowę z miesiącami bezpłatnymi w schemacie 12/3 jeśli obecna umowa jest na dłużej niż 12 miesięcy. W przeciwnym wypadku umowa 15/3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona na następujących warunkach:

- czas trwania umowy to 24 miesiące na pakiet Rodzinny HD i opcję Sport HD w cenie 39,99 zł,

- przez 6 miesięcy mam dostęp również do opcji Film HD i Max HD,

- pierwsze 6 miesięcy mam bezpłatne będę płacił dopiero od 7 miesiąca,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja obecna oferta, tj. Premium, HBO, Evobox itp, + multiroom - cena 95 zł. Kończy się za ok. 5 miesięcy. Co uczynić, by obniżyć koszty miesięczne?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

 

Mam obecnie 

Familijny Max HD za  49,99

Multiroom HD za        10,99

Opłata za Evobox        5.00

 

W sumie płacę 64,99 za wszystko przy umowie 24/6, zostało mi 6 miesięcy do końca umowy, wypowiedzenie zanoszę jutro (bo dziś zamknięte  :> )

Chciałbym zwiększyć pakiet, żeby mieć Film HD (zależy mi na FOX COMEDY) plus drugi multiroom.

 

1. Na jaką cenę mogę liczyć na słuchawce z DUK?
2. Czy drugi multiroom mogę dobrać w każdej chwili, czy tylko w momencie przedłużania umowy?

Dziękuję Wam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Jestem tu nowy, pierwszy raz i "zielony". :mrgreen: Byłem od początku w "N", potem w NC+. Teraz, od prawie dwóch lat w CP. Okres rozliczeniowy mam zawsze 3. każdego m-ca, a umowa kończy mi się 3. styczna 2018 r. Posiadam Familijny Max HD, Sport, Film, Cinemax  za 59,99 zł. Dekoder  HD7000. Wypowiedzenie już złożyłem. Pytanie: na co mogę liczyć, jeśli chodzi o przedłużenie umowy? Ile mogę z nich "wycisnąć"? :>

Interesuje mnie to, co mam, bez MR, ale chciałem dostać Evobox. Najchętniej bez opłaty miesięcznej. Da się jakoś wynegocjować? Płaciłem terminowo, nawet z wyprzedzeniem za kilka m-cy i teraz też zapłaciłem za 3.m-ce, do końca roku, żeby mieć z głowy. Wiecie, ile każdy z nas ma wydatków przed końcem roku, zwłaszcza w grudniu. :/

 

Dzięki za wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi. Pozdrawiam. :wink:

Edytowane przez Barti
Post napisany bardzo niechlujnie, chaotycznie. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kontaktowałem się z DUK i dostałem taką propozycję: umowa na 29 miesięcy w SmartDom, pakiet Premium Max + Multiroom + czynsz za dekoder.
1 miesiąc 99,99+5+5 bez rabatu,
8 miesięcy 69,99+5+5 (tutaj nie zrozumiałem, czy już 50% z tego, czy cała suma),
20 miesięcy 49,99+5+5.
Moje pytanie: czy musi być taka długa umowa? Bo wcześniej ktoś napisał o umowie na 24 miesiące. Wiem, że konsultant mógł nie mówić wszystkiego, bo inna "specjalna" oferta dla mnie obejmowała 24 miesiące, a wiem, że mogę mieć umowę na 15 miesięcy, bo wcześniejsza była na 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...