Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam aktualnie pakiet MaxHD+SportHD+FilmHD+Cinemax za 59,99 zł +Multiroom za 10 zł, umowa 15/5, chciałbym dobrać do tego pakiet Eleven z umową 12/3 ( wypowiedzenie oczywiście wysłane) i mam pytanie na jaką cenę za ten pakiet łącznie z multiroomem mogę liczyć?, 69,99 zł czy 69,99 zł+5 zł za multiroom?? widziałem na poprzednich stronach, że @Barti dostał za 69,99 zł z multiroomem, ale @Maximus2 za 69,99 zł+ 5 zł za multiroom. Więc przed rozmową z konsultantem chciałbym się upewnić co maksymalnie można wyciągnąć przy takiej konfiguracji?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krysia55555

 

przy wymianie na Evobox umowa na 15 miesięcy i 1 gratis a lub 24 miesiące i 4 gratis. jednorazowa opłata za Evobox 49zl +10zl czynszu miesięcznie.

Bez wymiany możesz dostać umowę na 12 miesięcy i 3 gratis.

Lub pakiet Familijny przy umowie na 24 miesiące i 3 gratis w cenie 19,99zl+5zl za Sagema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dembol23

 

Niestety z tą konfiguracjia nie ma pakietu eleven. Możesz dobrać go na czas nieokreślony za 15zl miesięcznie.

Chyba że zdecydujesz się na pakiet Premium Max wtedy eleven masz w cenie.

Multiroom będzie kosztował Cie 5zl. A Evobox 5zl miesięcznie przy umowie na 15/1 lub 24/4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

mam aktualnie opcję Pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Pakiet Cinemax HD za 59,99zł w opcji 12/5. Do końca umowy zostało już 5 miesięcy, wypowiedzenie już złożone, miałem dzisiaj już także nieodebrane połączenie z DUK Polsatu. Chciałem zapytać, czy możliwe jest zejście na pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD za 29,99zł (tyle aktualnie pokazuje mi dla nowych umów) w opcji 15/3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@witek2222

 

Familijny Max HD+Cinemax+HBO 69,99zl przy umowie na 12/3 lub 24/6.

Ptemium Max 99,99zl.

 

Na forum piszą, że mają Familijny Max HD 24/3 za 29,99 zł, oczywiście bez HBO. A czy z HBO nie da się za 39,99?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, dotychczas przeglądałem forum anonimow, link do strony mam na karcie 420 więc dawno temu tu nie zaglądałem, jakoś odpuszczałem sprawy polsatu.

Jestem teraz na bezterminowej, miałem umowę 12/5. Na co mogę liczyć przy przedłużeniu? dzisiaj składam wypowiedzenie. ofertą którą posiadam to Rodzinny HD 19,99 zł . Abonament posiada starsza osoba dla której liczy się tylko kanał seriale, więc nie chcę nic zmieniać. Pamiętam że była taka zasada: umowy na przemian 12/3 --> 15/5 --> 12/3. Czy ona nadal obowiązuje? proszę ekspertów o pomoc. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...