Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie złożone w ubiegłym tygodniu -umowa 12/5 ( Premium za 99 zł.). Zapłaciłem 1 rachunek. Dzisiaj sam zadzwoniłem do DUK. Rozmowa krótka i konkretna.Wymiana dekodera na Evo - umowa 15/3 .Szkoda tylko, że z uwagi na fakt, iż do końca umowy pozostało 6 m-cy można było obniżyć kwotę rachunku na 94 zl ( bez elevenow )Ale to nic i tak jestem zadowolony jak przelicze koszty za cały rok....

Edytowane przez flot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej chwili mam umowę na:


Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD - 79,99 zł + 5 zł multi - umowa na 15/3 (wymiana na evo+hd7000)...

 

Chciałbym zostawić to co mam lub nawet dołożyć ELEVENy, na jaką umowę mogę liczyć z DUK, 89,99 zł za pakiet z ELEVENami (VOD/IPLA mnie nie interesują) w opcji 12/5?

Edytowane przez RniQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę w ICOK, że przyjęli moje wypowiedzenie złożone 9 stycznia, ale w dalszym ciągu nie odezwali się z CUK. Jest taka możliwość, że nie będzie żadnej reakcji.

W każdym razie i tak będzie mi się opłacało wziąć bardziej nową umowę niż przedłużać.

Po zakończeniu umowy mam 30 dni na oddanie sprzętu, ale jak od razu stara umową wygaśnie i podpiszę nową to będę mógł zachować ten sprzęt co mam bez dylania z nim do ASP.

No, nie. Tak nie bedzie, bedzie nowy sprzet i oplaty aktywacyjne w przypadku nowej umowy.

Sam zadzwon na DUK, skoro oni nie dzwonia. 

Jak wolisz miec nowa umowe, prosze bardzo. Ja bym wolal 15ms/3 za darmo z wymiana sprzetu, zeby potem korzystac z umow 12/5->15/5 o czym byla mowa kilkukrotnie.

Ale nikogo do oszczedzania zmuszac nie bede. 

 

//przepraszam, widze ze w sumie powtorzylem wypowiedzi innych

W obecnej chwili mam umowę na:

Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD - 79,99 zł + 5 zł multi - umowa na 15/3 (wymiana na evo+hd7000)...

 

Chciałbym zostawić to co mam lub nawet dołożyć ELEVENy, na jaką umowę mogę liczyć z DUK, 89,99 zł za pakiet z ELEVENami (VOD/IPLA mnie nie interesują) w opcji 12/5?

Jak dolozysz ELEVENY to jedynie premium MAX za 99,99zl Ci sie oplaca.

Taniej tego nie dostaniesz. 

A jak nie to ta sama umowa 79,99+5zl mr w opcji 12/5.

Edytowane przez kyczniker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o opłatach za Multiroom 5 złotych. Dlaczego ja mam opłatę za MR 10 złotych?

A kto ma to wiedziec? Jaki masz pakiet, ile placisz? Byc moze niewidze kosztuje i placisz za niego 10 zl a nie 5zl.

@up - ten pakiet co mam był w cenie 89,99 - ale z powodu rezygnacji z VOD mam za 79,99zł, może będzie można zrobić taki myk i miec Max bez VOD za 89,99 zł...

Nie, nie bedzie taka mozliwosc bo ten pakiet kosztuje 109,99 z VOD, a 99,99 bez VOD. 

Wysłałem wypowiedzenie przez ICOK - mogą zaoferować jedynie 15/5 ale otrzymałem informację, że jeśli złożę wypowiedzenie pisemne to dostanę 12/5.

Czy opłaty za pakiet Premium można jakoś obniżyć? Np. rezygnując z jakichś usług?

Premium to premium, chcesz inny pakiet to placisz mniej.

Pakiety masz na stronie cyfrowego polsatu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Jako, ze przelecialem od 450 strony tego tematu wszystkie pozycje nie znalazlem odpowiedzi na swoje pytanie wiec je ponawiam tutaj jesli mozna :)

Pytanko do Was male takie. Otoz umowa z CP konczy mi sie za 6 miesiecy. Posiadam pakiet Familijny HD, dekoder PVR HD 7000 i lacznie moj abonament wynosi 29,90 (ale jako, ze placilem w okresie 6 miesiecy gratisu, to wychodzi 26 zl). Moje pytanko brzmi nastepujaco - Czy moge juz cos z nimi ugrac jesli chodzi o lepsze warunki np zostaje przy tej cenie co mam 29,90, a oni mi cos dokladaja, ewentualnie jak nic nie beda chcieli dolozyc, to schodza np z ceny o np 5 zl ? Czy lepiej przeczekac, zlozyc wypowiedzenie na miesiac przed i probowac cos negocjowac ? W zasadzie zmiana dekodera mnie nie interesuje, bo ten wystarcza w zupelnosci, natomiast wolalbym miec cos dolozone z kanalow, albo jesli nie to obnizony abonament... Jakies sugestie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obniza Ci ceny, a byc moze nawet i zwieksza.

Bo regularna cena za ten pakiet to 39,99.

Jak chcesz placic mniej to umowa 12/5->15/5 i metoda znana tu od dawna. 
Natomiast od razu mowie, przy te opcje 12/5, 15/5 sa przy normalnej kwocie 39,99.

Istnieje mozliwosc posiadania dalej tego pakietu w tej samej kwocie ale na zbyt wiele miesiecy gratisowych nie licz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie przez ICOK - mogą zaoferować jedynie 15/5 ale otrzymałem informację, że jeśli złożę wypowiedzenie pisemne to dostanę 12/5.

Czy opłaty za pakiet Premium można jakoś obniżyć? Np. rezygnując z jakichś usług?

Wyślij wypowiedzenie na piśmie poleconym, albo zanieś do jakiegoś APS (wzór wypowiedzenia na forum).

Zadzwoń sam do DUK (22 212 71 28) i powiedz co chcesz.

Możesz mieć Premium 12/5 (bez Elevenów) za 79,99 zł (zamiast 89,99 zł). Dostaniesz VOD na 5 miesięcy i mogą dać jeszcze Katalog Online. Katalog Online jest za darmo przez cały okres umowy.

12/5 oczywiście bez wymiany dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodziło. Dzisiaj idę do APS wypowiadam i dzwonię. . Zaproponowano mi wymianę dekodera multiroom na HD5500. Mam HD 5000 czy jest sens zmieniać? Czy zmieniając jedynie dekoder dodatkowy, nie główny mogę skorzystać z 12/5? Jeśli przy kolejnym wypowiedzeniu umowy zechcę zmniejszyć abonament czy również mogę skorzystać z 12/5 i 15/5? Ale premium na stronie Polsatu jest za 89,99. Skąd cena 79,99?

Edytowane przez pafcioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chcę zrobić multiroom i wziąć dekoder Evobox PVR (jako główny?) do Premium to jest szansa na 15/5? Obecnie bez multiroom i jest jakiś staroć HDS 400E, a chciałbym Evobox PVR mieć na jednym TV, a jak może kiedyś zrobią multiroom po wifi/lan to wymienić drugi dekoder na zapowiadany Evobox HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chcę zrobić multiroom i wziąć dekoder Evobox PVR (jako główny?) do Premium to jest szansa na 15/5? Obecnie bez multiroom i jest jakiś staroć HDS 400E, a chciałbym Evobox PVR mieć na jednym TV, a jak może kiedyś zrobią multiroom po wifi/lan to wymienić drugi dekoder na zapowiadany Evobox HD.

tylko 15/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obniza Ci ceny, a byc moze nawet i zwieksza.

Bo regularna cena za ten pakiet to 39,99.

Jak chcesz placic mniej to umowa 12/5->15/5 i metoda znana tu od dawna. 

Natomiast od razu mowie, przy te opcje 12/5, 15/5 sa przy normalnej kwocie 39,99.

Istnieje mozliwosc posiadania dalej tego pakietu w tej samej kwocie ale na zbyt wiele miesiecy gratisowych nie licz. 

 

Kolego jestem w stanie nawet zrezygnowac z miesiecy gratisowych na rzecz np 24 mcy umowy i dodania czegos do tego pakietu istnieje taka mozliwosc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalkulatory w dłoń!

@the cable guy - przykład z Premium Max HD (99,99zł/m-c) z Evobox (49zł aktywacja) + MR (29zł aktywacja i 5zł/m-c): Nowa umowa 24 miesięczna, to wydatek przez cały okres umowy 1967,82zł, to samo w 15-miesięcznej umowie dla nowych, to 1547,86zł. Umowa przedłużona na Premium Max z wymianą dekodera na Evobox + nowy dekoder MR, to wydatek 1337,88zł w umowie 15-miesięcznej. Przedłużenie na 24 miesiące da taką samą kwotę jak dla nowych na 24 miesiące. Dodatkowa atrakcja przy przedłużaniu umowy, to anulowanie pozostałych miesięcy pozostających do końca. Uwzględnij tę kwotę porównując ofertę dla nowych i obecnych oraz ich atrakcyjność. Ja w powyższych wyliczeniach nie uwzględniłem tych kwot.

@Griszas26 - Bierzesz umowę na 12 miesięcy z 5 gratisowymi, opłacasz jeden, dwa pełne rachunki i przedłużasz na 15 miesięcy z 5 gratisowymi, gdzie opłacisz cztery,pięć rachunków i przedłużasz. Nadal uważasz, że Twoja opcja jest atrakcyjniejsza? W okresie gratisowym masz większy pakiet, który zmieniasz na Familijny HD (39,99zł/m-c) przed zakończeniem miesięcy bezpłatnych.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jestem w stanie nawet zrezygnowac z miesiecy gratisowych na rzecz np 24 mcy umowy i dodania czegos do tego pakietu istnieje taka mozliwosc ?

Ty jak kolega wyżej też będziesz stratny nawet jak będziesz płacił 29.90 miesięcznie, mi wychodzi na przełomie 2 lat kolo 20 zl, zawsze to coś :) a co chcesz sobie dołożyć za pakiet?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga właśnie to liczyłem i wyszło mi taniej ;) u mnie nie anulują żadnych dodatkowych miesięcy bo usunęli CBS Drama. Pewnie najlepiej przedłużyć jak zostało jakieś 5 miesięcy do końca umowy. Dla mnie najistotniejsze w sumie kanały sportowe i HBO GO. Jaki pakiet byś polecił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiaduje się ostatnio z forum, że niektórzy przedłużają swoje umowy zawarte na okres 12/5 po jednym opłaconym okresie. Do tej pory przedłużałem swoje umowy 12/5 po dwóch opłaconych miesiącach przy abonamencie za 59,99 zł (Fam. MAX + Film + Cinemax + Sport). Dwa tygodnie temu wysłałem wypowiedzenie i zadzwonił do mnie konsultant z DUK, który poinformował mnie, że może mi zaoferować umowę 15/5 dopiero na 6 miesięcy przed końcem obecnej umowy, czyli po 2 opłaconych okresach.

Powiedzcie czy możliwość wcześniejszego przedłużania umowy (po wypowiedzeniu) jest uzależniona od wysokości abonamentu lub może jakiegoś innego czynnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...