Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Evoboxa i 2 x HD 5000. Pakiet Premium- opłata za wszystko 89.99.

Umowa na 12/5 w trakcie.

Tak naprawdę całkowicie by mi wystarczyło Familijny MAX + HBO.

Przy następnych negocjacjach chciałbym przejść w dół na taki pakiet. Czy jest możliwa taka zamiana- chodzi mi oczywiście o uzyskanie optymalnie niższej ceny za to wszystko- czyli zejście w dół z 90 co najmniej o 2 dychy ??

Oraz czy pozwolą na takie zejście przy Evoboxie ( brak opłaty czynszowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dzwoniła dziś do mnie pani z utrzymania po złożeniu wypowiedzenia i zaproponowała umowę 15/5 Familijny HD z pięciomiesięcznym dopełnieniem do Familijny MAX HD z opłatą miesięczną za sprzęt Sagemcom ESI-88 5 zł. Czy da się coś jeszcze urwać? Zapytałem o CP On the go i mówiła, że dodatkowo 5 zł do abonamnetu. Wg Was lepiej brać opcję z dekoderem, czy pozostawić obecny (Echostar HDS400E)? Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam Familijny HD + dekoder z nagrywaniem i place 39,9+5 = 44,9, ostatnio dostalem umowe 12 miesiecy z czego 5 gratis, jak dobrze pamietam to umowy byly na zmiane to teraz juz musze wziac na 15 miesiecy, aby dostac 5 miesiecy za free?

 

PS przez pierwsze iles miesiecy bede mial dodatkowo wyzszy pakiet, tak?

 

Chcialbym zmienic dekoder na EVOBOX czy da sie w tym pakiecie go dostac? Bo na stronie nie ma go do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy oferty w salonie CP i te zawierane z konsultantem są takie same? bo właśnie wracam z salonu i pan mi powiedział, że przy przedłużeniu umowy FAMILIJNY HD ( w tym momencie mam umowę na 15 miesięcy) nie ma możliwości dostać umowy na 12 miesięcy, co więcej najkrótsza umowa to 15 miesięcy i zero miesięcy darmowych i multiroom za 10 zł. Druga opcja to FAMILIJNY MAX HD na 15 miesięcy w tym 5 miesięcy za darmo ( przez 5 miesięcy sportowe i filmowe za darmo które trzeba wypowiedzieć, w razie nie wypowiedzenia do końca umowy po 10 zł za każdy pakiet dodatkowy) + HBO na 3 miesiące za free (same znikną bez wypowiadania) i multiroom za 10 zł po 5 darmowych miesiącach. Wszystko byłoby ok gdyby nie to, że nie można zrezygnować po tych 5 miesiącach z FAMILIJNEGO MAX HD i przejście na FAMILIJNY HD. Ktoś pomoże??? czy w moim przypadku FAMILIJNY HD 12/5 + 10 zł za multiroom jest realne?

Edytowane przez Matisband
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie pisaliśmy tutaj, że 12-miesięczne umowy są tylko dostępne przez DUK po złożeniu wypowiedzenia.

Oferta, którą opisałeś Familijny Max HD z dwoma pakietami dodatkowymi jest tzw. ofertą elastyczną i w dowolnym momencie umowy można pakiety dodatkowe wyłączyć lub ponownie włączyć. Deklarację należy złożyć najpóźniej na 24h przed zakończeniem cyklu rozliczeniowego, po którym ta zmiana ma wejść w życie. W wypadku okresu promocyjnego (i w tym czasie złożonej deklaracji zmiany pakietów) deklaracja wchodzi w życie najwcześniej po zakończeniu promocji. I ta zasada dotyczy WSZYSTKICH umów tzw. elastycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli przy przedłużeniu umowy FAMILIJNY HD (bez wypowiadania umowy) najkrótszą umowę jaką dostanę to 15 miesięcy, ale czy dostanę te 5 miesięcy za free podpisując umowę przez DUK? bo ostatnio na umowie 15 miesięcy dostałem 5 miesięcy FAMILIJNY MAX HD i na głównym i multiroomie, po wypowiedzeniu został FAMILIJNY HD za 39,90 i multiroom za 10 zł. czy warunki jakie miałem do tej pory są do wzięcia przez DUK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek rano wysłałem wypowiedzenie poleconym priorytetem. Jeszcze listu nie dostali, ale miły konsultant bez problemu stwierdził że dostanę umowę 12/5. Dogadaliśmy się że jak tylko list wpłynie to dzwoni do mnie i ustalamy szczegóły. Długo się czeka na kuriera po uzgodnieniu wszystkiego przez telefon? Pewnie w tym tygodniu nie dadzą rady, no chyba że w sobotę też jeździ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego kuriera? Kurier jedzie tylko gdy wymieniasz sprzęt lub go dobierasz np. Multiroom. Tak dostajesz umowę telefoniczna i potwierdzenie listownie w ciągu 30dni.

A jeśli to kurier to w ciągu 7dni powinien być, jest teraz okres już świąteczny więc być może zrobią czas realizacji 14dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...