Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam 5 m-cy do końca umowy. Mam umowę na 15 m-cy premium z modułem. Płacę 89.90. Miałem 4 miesiące za 70 pln. Pytanie czy jest szansa żeby już teraz przedłużyć umowę na 15 m-cy na jakiś warunkach żeby dalej płacić 89.90 a mieć eleveny w pakiecie? Może da się na jakiś lepszych warunkach. Nie jestem jakimś mega negocjatorem. Z tego co tu czytam to nie którzy zjedli na tym zęby :) Chciałbym coś wynegocjować bez wypowiadania umowy. Pojechać do punktu i pogadać z kolesiem. Tylko nie wiem o co można zawalczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mnie w domu, a żona powiedziała, że nie będzie za mnie podpisywać dokumentów :/ .

To może oprócz umowy coś więcej trzeba zmienić :?::mrgreen:

 

A tak poważnie to napisz ją sam,podpisz  i z datą nieco przyspieszoną i prześlij  żonie,Ona zaadresuje i w konkretnym dniu wyśle ją poleconym do CP i po kłopocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystałem. A w czym ma to znaczenie czy mogę wymienić ESI-88 na Evobox w trakcie umowy?

nie ma ale nie dostaniesz.

Nowy dekoder innego typu a szczególnie lepszej generacji = nowa umowa.

Probowal ktos "zapisac sie" na Eleveny?

spróbuj 30kwietnia lub 1 maja,

nie jest powiedziane ze otwarte okno nie zostanie przedłużone(w co wątpie)

Skoro to jest opcja dodatkowa to w jakim celu maja żądać od abonenta by przedłużał umowę.Już głupotą jest że wymiana dekodera to kolejny aneks nie wspominając o uruchamianiu opcji od początku okresu rozliczeniowego.  

nikt od nikogo niczego nie żąda.

Skoro jest to opcja dodatkowa jak sam napisałęś i na czas nieokreślony to przecież on możę sobie włączyć to i wyłączyć kiedy chce bez przedłużania umowy.

Witam

Mam 5 m-cy do końca umowy. Mam umowę na 15 m-cy premium z modułem. Płacę 89.90. Miałem 4 miesiące za 70 pln. Pytanie czy jest szansa żeby już teraz przedłużyć umowę na 15 m-cy na jakiś warunkach żeby dalej płacić 89.90 a mieć eleveny w pakiecie? Może da się na jakiś lepszych warunkach. Nie jestem jakimś mega negocjatorem. Z tego co tu czytam to nie którzy zjedli na tym zęby :) Chciałbym coś wynegocjować bez wypowiadania umowy. Pojechać do punktu i pogadać z kolesiem. Tylko nie wiem o co można zawalczyć

w punkcie nic nie wytargujesz.

Eleveny to opcja dodatkowa płatna i TYLKO płatna za 15zł.

Jedyną Twoją "opcją" jest korzystanie z umów 12ms/5 darmo i 15ms/5 darmo i dzieki temu średnia abonamentu wyjdzie CIe naprawdę groszowa.

(eleveny nie podlegaja gratisowi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież o tym dokładnie pisałem opcja dodatkowa tym bardziej na czas nieokreślony nie ma nic do obowiązku aneksu.W tej kwestii w CP od lat jest bez zmian.A włączyć to sobie może ale z okresem rozliczeniowym a nie kiedy chce.Kiedy chce to może sobie złożyć zamówienie a następnie cierpliwie czekać co jest głupotą i powinni to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Aktualnie mam Pakiet premium z IPLA Mix i HBO GO płacę 89,90 + 5 zł za dekoder. Za 5 miesięcy kończy się umowa. Chciałbym pozostać przy pakiecie z ipla i HBO GO + Eleveny  i wyminą dekodera na EVOBOX ( Echostar 7400 coś zaczyna szwankować od miesiąca resetuje się ze dwa trzy razy w tygodniu). Za ile można wynegocjować pakiet ( jakie warunki cenowe i miesiące darmowe). Obecnie mam 15/5 i przy tych 15 miesiącach chciałbym zostać.

Z góry dziękuję.

1. eleveny kosztuja 15zl i nie sa w ogóle rabatowane(miesiace gratisowe nie wchodza w gre).

2. Przy takiej kwocie pakietu evobox bedzie za 0zł czynsz(wiec oplata czynszowa CI odchodzi)

3. Ipli mix jako ipli mix cyfrowy polsat już nie posiada.

4. zmiana dekodera  i pozostanie przy krótkim aneksie = 2 miesiace krócej, czyli mozliwe dla Ciebie bedzie 15ms/3 za darmo.

5. przysluguje CI gwarancja wieczysta na dekoder, idz do punktu o ile go lubisz i nie czujesz ze trzeba go zmienic(celem wymiany na taki sam egzemplarz/naprawy)

Przecież o tym dokładnie pisałem opcja dodatkowa tym bardziej na czas nieokreślony nie ma nic do obowiązku aneksu.W tej kwestii w CP od lat jest bez zmian.A włączyć to sobie może ale z okresem rozliczeniowym a nie kiedy chce.Kiedy chce to może sobie złożyć zamówienie a następnie cierpliwie czekać co jest głupotą i powinni to zmienić.

Masz rację, tylko to głównie chodzi o system na jakim bazuje CP.

Wszelkie zmiany wchodzą w życie z okresem rozliczeniowym.

I wątpię że to się zmieni :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zgadzam się. Wymiana dekodera, rezygnacja z czynszu tylko przy aneksie i zamiast 5 darmowych miesięcy dają 3. Dodatkowo opłata za aktywację, np. 49 PLN i już jesteśmy sporo do tyłu. 

 

Powiedzcie mi, jak działają zapisy na Eleveny? Wiem, że na pewno nie ma możliwości dostać kanałów w gratisowych miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak są w opcji na czas nieokreślony (czyli po za główną pakietyzacją), to nie mogą być rabatowane. :)

 

Teraz pytanie ode mnie: czy mając Eleveny w opcji na czas nieokreślony można bez problemu przejść na czas określony (w przyszłości, jak taka opcja się pojawi)? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć !

na chwilę obecną mam umowę 12/5 na full . mam dwa dekodery : esi 88 + hd3000 (multi)

W kwietniu skończyła mi się promocja z darmowymi miesiącami i planuję zapłacić za 3 miesiące .

po tym okresie standardowo wypowiedzenie i tutaj mam pytanie do Was :

Chciałbym zamienić "leciwego" juz esi na evobox'a . Czy jest to możliwe ? 

na pewno nie da się utrzymać 5 darmowych miesięcy , a chyba tylko 3 - ale to nie kłopot jełsi faktycznie dostanę nowy dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwe są takie warunki?:

 

15/5 

Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD 59,99 PLN

MR 10 PLN

dekoder: czynsz 5 PLN

CP Go 5 PLN

 

bez opłat 5 miesięcy, w tym również 0 PLN za czynsz i 0 PLN za CP GO.

 

Gwarancja włączenia Eleven w każdym momencie trwania umowy (w przypadku oferty na czas określony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie przecież to co wypisałeś powyżej to standardowa oferta którą tu opisywano chyba już 50 razy

 

@Oliho naprawdę czasem troche samodzielności wsytarczy przejrzeć 3 strony ostatnie i bedziecie miec odpowiedzi co do ofert.

Rozumiem, że to jest maksimum, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...