Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie : płacę 104,90 zł i zostało mi do końca umowy 14 miesięcy. Moje pakiety to : Pakiet Familijny Max HD,Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet VOD, Pakiet Film HD, IPLA MIX, Usługa Multiroom HD. Czy jest szansa by płacić mniej niż 104, 90 zł i mieć te same pakiety i usługi , co do tej pory? 

Edytowane przez kolos22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie : płacę 104,90 zł i zostało mi do końca umowy 14 miesięcy. Moje pakiety to : Pakiet Familijny Max HD,Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet VOD, Pakiet Film HD, IPLA MIX, Usługa Multiroom HD. Czy jest szansa by płacić mniej niż 104, 90 zł i mieć te same pakiety i usługi , co do tej pory?

Tak, ale za 9 miesięcy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam od 2013 roku umowę podpisaną na okres bezterminowy.

 

Wysyłam jutro wypowiedzenie, obecnie posiadam

 

Pakiet Familijny Max HD  

 

HBO GO 

Pakiet Film HD 
Pakiet Sport HD 
Pakiet HBO CINEMAX HD 
IPLA MIX 

 

płacę za to 109 zł miesięcznie. Jakie warunki mógłbym wytargować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Za 2tygodnie konczy mi sie umowa z NC+ i raczej jej nie przedluze, na drugim TV mam CP pakiet familiny, niestety umowa byla przedluzona niedawno(15/5), na poczatku lutego. Chcialbym dobrac drugi dekoder do tej umowy i ewentualnie zwiekszyc pakiet. Na jaki dekoder moge liczyc, czy da rade wymienic stary i dobrac evoboxa?? Lepiej dzwonic na infolinie czy isc do APS-u?? A moze to bez roznicy?? Wiem ze na darmowe miesiace nie mam co liczyc bo na przedluzenie musialbym czekac do listopada.

w tym przypadku bez rożnicy, czy evobox będzie dostępny? Ciężko odpowiedzieć bo nie pamiętam od ilu miesięcy można coś zmienic w umowie.

Zadzwoń zapytaj tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie interesuje mnie Ipla mix oraz HBO GO.

 

12/5 lub 15/5  - co oznaczają te pojęcia? Okres trwania / darmowe miesiące?

Poczytaj trochę ten temat, cofnij się kilkanaście stron to będziesz wiedział co dostali inni więc będziesz cwańszy przy negocjacjach,

po takim długim okresie bez zmian to na 99% powinieneś wywalczyć 12/5 chyba że zmienisz dekoder to 12/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie mam umowę 12/5 pakiet Premium + HBO GO (2 x Multiroom HD + czynsz Sagemcom ESI-88) W związku z tym mam pytanie, chciał bym przedłużyć umowę 5 miesięcy przed zakończeniem obecnej na 15/3 zmiana na EVOBOX PVR. Mam zamiar zejść do pakietu  Familijnego Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD (2 x Multiroom HD + czynsz EVOBOX PVR) czy zmieniając pakiet na niższy istnieje możliwość negocjacji umowy 5 miesięcy wcześniej? Od czerwca będę płacił 104,99 zł po zmianie 84,99 zł oczywiście dojdzie 15 zł za Eleven. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 Miesiecy wcześniej nie istnieje możliwość obniżenia abonamentu.

I napisz ile placisz za multiroomy bo od tego pakietu sa inne kwoty.

Jak i od Twojego pakietu obecnego nie ma oplaty czynszowej.

A tak bedzie :).

Obecnie za 2 x Multiroom płace 10 zł. natomiast po obniżeniu abonamentu za pierwszy kwota 10 zł. kolejny 5 zł. Teraz płacę czynsz za Sagemcom ESI-88 5 zł. Jeżeli obniżę abonament to ile wcześniej będę miał możliwość kolejnej negocjacji 15/3 z wymianą na EVOBOX PVR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do końca umowy 2 miesiące obecnie w podstawie: Fam max HD + cinemax + sport + film całość z multiroom

 

chcę wymienić dekoder główny na evobox pvr  (najlepiej zrezygnować z multiroom - tylko nie wiem czy się da gdyż całość podpięta jest pod smartdom z telefonem itd. - żeby nie tracić rabatów)

 

na chwilę obecną jaki wariant przedłużenia był by najkorzystniejszy  z zachowaniem tej samej podstawy ewentualnie rozszerzeniem oferty podstawowej o eleven ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam umowę na 29 miesięcy i zostało mi jeszcze 18. Pytanie moje jest takie, czy można podpisać aneks do umowy na innych warunkach? Mam Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Ipla Mix + VOD za 69.90. A chce zrezygnować z Ipli i VOD. Wtedy bym płacił 59.99. I też bym chciał wymienić dekoder. I też bym brał Eleven HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj teść rozmawiał z konsulem i ten przekazał informację, że może zaoferować tylko umowę na 29/6  :crazy:

Dodał też, że do 26 kwietnia nie zdąży dosłać Evoboxa.... rozumiem, że w punkcie dekoder dadzą od ręki i  że minimum powinno udać się dostać ofertę 15/3?

 

I jeszcze pytanko jak jest z Eleven przy przedłużaniu? 15zł czy coś można taniej?

Edytowane przez Feniks1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbym chciał zmienić dekoder z powodu różnych awarii dekodera Echostar 7400 PVR HD , to też muszę czekać te 9 miesięcy? Aha, czy mógłbym wtedy też starać się o krótszą nową umowę z CP? :)

9ms wczesniej nie bedziesz miec oferty z darmowymi miesiacami

evobox bedzie dostepny.

A czy sie starać o krótsza umowe to sam spróbuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...