Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ze SmartDomu1 chce cię przenieść do SmartDomu3? Trafiłeś na konsultancinę bez pojęcia o temacie.

Jeśli przedłużysz umowy bez obniżenia abonamentu podstawowego, pozostaniesz na warunkach SD1. 15/3 powinno być do wzięcia bez większych problemów, z wymianą sprzętu.

W przypadku internetu, przy pozostawieniu obecnego abonamentu rozmowy powinny się zacząć od minimum 60 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Kończy mi się umowa. Wymówiłem ją na piśmie. Dziś dzwonił człowiek z DUK w celu zaoferowania jakiejś korzystnej oferty abym pozostał nadal ich klientem. Zaoferowali mi pakiet Familijny max HD, za kwotę 39,99zł na 12mc +1miesiac gratis lub za tą samą kwotę 24mc + 3miesiace gratis. Czy jest to atrakcyjna oferta? Przy dekoderze HD2000 miałbym pozostać. Mogę jeszcze coś z nimi wynegocjować?

 

Mam też u nich internet. Po wypowiedzeniu umowy kilka dni później zadzwonili i zaoferowali 50% taniej sami z siebie.

Edytowane przez piotrek424
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek424, powinieneś być w stanie dostać tą umowę na 12 miesięcy, w tym 5 miesięcy za darmo, jeśli miałeś teraz umowę dłuższą niż na 12 miesięcy. Jeśli nie, to umowa na 15 miesięcy w tym 5 za darmo.

 

Jeśli byś chciał wymienić dekoder, to liczba bezpłatnych miesięcy w obu przypadkach spada do 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Kończy mi się umowa. Wymówiłem ją na piśmie. Dziś dzwonił człowiek z DUK w celu zaoferowania jakiejś korzystnej oferty abym pozostał nadal ich klientem. Zaoferowali mi pakiet Familijny max HD, za kwotę 39,99zł na 12mc +1miesiac gratis lub za tą samą kwotę 24mc + 3miesiace gratis. Czy jest to atrakcyjna oferta? Przy dekoderze HD2000 miałbym pozostać. Mogę jeszcze coś z nimi wynegocjować?

 

Mam też u nich internet. Po wypowiedzeniu umowy kilka dni później zadzwonili i zaoferowali 50% taniej sami z siebie.

Bardzo dziwna ta oferta kwota za pakiet się nie zgadza bo powinna być o 10 zł większa jak i umowa 12 miesięcy + 1 gratis czy 24+3 gratis.Gratisy nie zgadzają się w tych umowach do tego co był do tej pory jak i była zawarte w umowie a nie+ do umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwna ta oferta kwota za pakiet się nie zgadza bo powinna być o 10 zł większa jak i umowa 12 miesięcy + 1 gratis czy 24+3 gratis.Gratisy nie zgadzają się w tych umowach do tego co był do tej pory jak i była zawarte w umowie a nie+ do umowy.

 

Wszystko się zgadza. Normalnie pakiet Familijny Max HD kosztuje 49.99zł.

Mi chcą go dać za 39.99 w dwóch wariantach trwania umowy 12/1 oraz 24/3.

 

Okres trwania poprzedniej umowy wynosił 29mc. Była to moja pierwsza umowa z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będę mógł wziąć dekoder evobox w multiofercie ewentualnie jak z niej zrezygnować mając znizke na telefon w plusie? W kwietniu kończy mi się umowa w CP a w styczniu2017 na telefon

 

W APS-ach pojawiła się możliwość otrzymania Evobox'a, ON THE GO w Multiofercie. Technicznie wygląda to następująco:

- trzeba podpisać porozumienie o rozwiązaniu umowy na Multiofertę bez kary umownej (jest to dodatkowa strona w nowej umowie);

- zawrzeć nowe umowy w dedykowanych ofertach na TV z przynajmniej takim samym zobowiązaniem pakietowym/kwotowym;

- zawrzeć nową umowę na usługę Internetu w dedykowanych ofertach z przynajmniej takim samym pakietem internetowym jaki był w Multiofercie, jeśli składnikiem Multioferty była usługa Internetu;

- przenieść numer telefonu CP do Plusa, jeśli składnikiem Multioferty był numer telefonu w CP;

 

Nie znam póki co przynajmniej dedykowanych ofert dla "Multiofertowcó".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989

W sumie nie wiem gdzie to pytanie zadać, więc kieruje go do wątku, w którym się wypowiadałem. Udało mi się wynegocjować ofertę, która mnie zadowoliła: Premium + 3 multiroomy i On the Go za 65 zł w ofercie 15/3 i 50 zł za Evoboxa oraz internet 60 GB za niespełna 12 zł w umowie 12/0. Jutro prawdopodobnie odwiedzi mnie kurier (jak nie to po świętach) i odbierze ESI-88. I teraz pytanie: mam go jakoś specjalnie zapakować? A może wystarczy dekoder w opakowaniu, w którym go dostałem? Kurier TNT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pozwolę sobie pójść na skróty i nie czytać za wiele, rok temu się naczytałem ;)

 

Kiedyś miałem tak (do 2015.09):

29/6: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD za 69,90, multiroom za 0 zł

Rok temu złożyłem wypowiedzenie i dostałem z DUK (od 2015.06 do 2016.09, nie chciało mi się targować na 12/5):

15/5: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax za 59,90, multiroom za 0 zł
(+ przez 5 miesięcy VOD i IPLAmix gratis za 0 zł - ale nie używałem tego)

CZY TERAZ składając wypowiedzenie mam szansę na:

12/5: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax za 59,90, multiroom za 0 zł, bez wymiany dekodera

lub chociaż to samo:

15/5: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax za 59,90, multiroom za 0 zł, bez wymiany dekodera

Dekodera wymieniać nie chcę.

 

Jak to teraz jest?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie do zorientowanych kolegów-aktualnie posiadam pakiet Rodzinny HD na własnościowym module  CI+,umowa na czas nieokreślony za 19,90,wypowiedzenie wysłane we wtorek,parę minut temu tel z DUK,oczywiście pytania dlaczego rezygnuje itp,powiedziałem miłemu Panu,ze ewentualnie mógłbym zostać w CP i przedstawiłem co chciałbym: Familijny MAX HD+sport HD+Film HD+Cinemax HD i do tego 2 MR,oczywiście wiem ,że pakiet kosztuje 59,99 + 15 pln za 2 MR i oczywiście mój moduł jako dekoder główny,dostałem odpowiedź,że nie mogę zostać ze swoim modułem jako dekoderem głównym.Czytam forum i wiem ,że dla nowych nie można wziąć modułu ale,że dla stałych ,przy przedłużeniu to nie wiedziałem,hmmm...a kilka dni wcześniej wstąpiłem do punktu CP i pani powiedziała,ze owszem da mi to co chcę na moim module +2 MR  15/5,wie ktoś kto ma w końcu rację?DUK czy punkt?Wiem muszę sprawdzić po Świętach.I jeszcze jedno-zapytałem co z klientami którzy mają konfigurację ze swoim modułem?Odpowiedź-"zabieramy" i dajemy dekoder za 1zł bez aktywacji...może któryś z kolegów ma wiedzę jak to jest na prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się tak: wysyła się wypowiedzenie, tak z 5 miesięcy przed końcem umowy. Odczekuje około tygodnia, jak nie zadzwonią, to się samemu dzwoni do DUK (nie na zwykłą infolinię) i pyta się czy doszło wypowiedzenie, bo nie masz potwierdzenia. Ja zawsze wysyłam listem poleconym za potwierdzeniem odbioru, a nie składam w APS. Tel. do DUK są na forum. Im później wyślesz wypowiedzenie, tym mniej Ci się skróci stara umowa. Teraz też możesz wysłać wypowiedzenie. Jak sam nie wyślesz wypowiedzenia, to ewentualne oferty od nich będą kiepskie. Dobra umowa to taka: 12/5 lub 15/5.

 

A co w przypadku wypowiedzenia umowy na tv (kończy mi się za 2mc, oczywiście chodzi o uzyskanie lepszej oferty),a mam SmartDom internet i tel jeszcze 13mc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie do zorientowanych kolegów-aktualnie posiadam pakiet Rodzinny HD na własnościowym module  CI+,umowa na czas nieokreślony za 19,90,wypowiedzenie wysłane we wtorek,parę minut temu tel z DUK,oczywiście pytania dlaczego rezygnuje itp,powiedziałem miłemu Panu,ze ewentualnie mógłbym zostać w CP i przedstawiłem co chciałbym: Familijny MAX HD+sport HD+Film HD+Cinemax HD i do tego 2 MR,oczywiście wiem ,że pakiet kosztuje 59,99 + 15 pln za 2 MR i oczywiście mój moduł jako dekoder główny,dostałem odpowiedź,że nie mogę zostać ze swoim modułem jako dekoderem głównym.Czytam forum i wiem ,że dla nowych nie można wziąć modułu ale,że dla stałych ,przy przedłużeniu to nie wiedziałem,hmmm...a kilka dni wcześniej wstąpiłem do punktu CP i pani powiedziała,ze owszem da mi to co chcę na moim module +2 MR  15/5,wie ktoś kto ma w końcu rację?DUK czy punkt?Wiem muszę sprawdzić po Świętach.I jeszcze jedno-zapytałem co z klientami którzy mają konfigurację ze swoim modułem?Odpowiedź-"zabieramy" i dajemy dekoder za 1zł bez aktywacji...może któryś z kolegów ma wiedzę jak to jest na prawdę.

Ostatnio to sie zmieniło że jak masz moduł cam i chcesz MR to tak już nie może być.

Albo sam moduł cam albo dekoder + multiroom dekoder.

Kilka dni wcześniej wstąpiłeś, no Twoj niefart bo to sie zmeniło jakieś max 2 tyg temu.

 

No jak chcesz teraz MR to musisz wziąć dekoder no i MR (dekoder), więc jest tam opłata aktywacyjna. Tyle.

A co w przypadku wypowiedzenia umowy na tv (kończy mi się za 2mc, oczywiście chodzi o uzyskanie lepszej oferty),a mam SmartDom internet i tel jeszcze 13mc?

To po prostu przedłużasz dalej telewizje ale nie możesz zejść poniżej minimalnej kwoty która płacisz (manipuluj tylko dlugością i gratisem na umowie) i dalej masz smartdom na pozostałych usługach.

;)

Witam

proszę o radę

mam 12/5 wypowiedzenie złożone 2 miesiące do końca umowy teraz hd7000 i 2x multiroom oferta Premium za 89zł

na co mogę liczyć przy zmianie z hd7000 na evbox reszta bez zmain przy umowie na 15 miesięcy?

Pozdrawiam

Tom

już chyba odpowiadałem na to pytanie z 50 razy niech stracę ostatni raz.

 

Jak chcesz wymienić dekoder i to na evoboxa to masz umowę wtedy 15ms z czego 3 za darmo.

Skoro masz dekoder HD 7000 poproś konsultanta żeby zrobił z niego multiroom(obecnie hd7000 nie jest w ogole proponowany, nie można go mieć). A dobierz sobie evoboxa na głównym.

Nie wiem ile płacisz za MR od tej kwoty są one po 5zł(chyba że miałeś je za 0 to inna sprawa).

;)

Witam!

Pozwolę sobie pójść na skróty i nie czytać za wiele, rok temu się naczytałem ;)

 

Kiedyś miałem tak (do 2015.09):

29/6: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD za 69,90, multiroom za 0 zł

 

Rok temu złożyłem wypowiedzenie i dostałem z DUK (od 2015.06 do 2016.09, nie chciało mi się targować na 12/5):

15/5: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax za 59,90, multiroom za 0 zł

(+ przez 5 miesięcy VOD i IPLAmix gratis za 0 zł - ale nie używałem tego)

 

CZY TERAZ składając wypowiedzenie mam szansę na:

12/5: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax za 59,90, multiroom za 0 zł, bez wymiany dekodera

lub chociaż to samo:

15/5: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax za 59,90, multiroom za 0 zł, bez wymiany dekodera

Dekodera wymieniać nie chcę.

 

Jak to teraz jest?

Pozdrawiam!

 

 

Są dostępne te dwie oferty 12/5 i 15/5 dla Ciebie ale w cenie 59,99, mr dalej będzie za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to sie zmieniło że jak masz moduł cam i chcesz MR to tak już nie może być.

Albo sam moduł cam albo dekoder + multiroom dekoder.

Kilka dni wcześniej wstąpiłeś, no Twoj niefart bo to sie zmeniło jakieś max 2 tyg temu.

 

No jak chcesz teraz MR to musisz wziąć dekoder no i MR (dekoder), więc jest tam opłata aktywacyjna. Tyle.

To po prostu przedłużasz dalej telewizje ale nie możesz zejść poniżej minimalnej kwoty która płacisz (manipuluj tylko dlugością i gratisem na umowie) i dalej masz smartdom na pozostałych usługach.

;)

już chyba odpowiadałem na to pytanie z 50 razy niech stracę ostatni raz.

 

Jak chcesz wymienić dekoder i to na evoboxa to masz umowę wtedy 15ms z czego 3 za darmo.

Skoro masz dekoder HD 7000 poproś konsultanta żeby zrobił z niego multiroom(obecnie hd7000 nie jest w ogole proponowany, nie można go mieć). A dobierz sobie evoboxa na głównym.

Nie wiem ile płacisz za MR od tej kwoty są one po 5zł(chyba że miałeś je za 0 to inna sprawa).

;)

 

 

Są dostępne te dwie oferty 12/5 i 15/5 dla Ciebie ale w cenie 59,99, mr dalej będzie za 0zł.

@kyczniker - widzę, że jesteś specjalistą :) czytam i śledzę cały czas wątek ale zaczynam się lekko gubić... :( do chwili obecnej tak jak już pisałem posiada: "Posiadam w chwili obecnej 12/5 MAX+Sport+Film+Cinemax 59,9 zł/miesiąc + 15 zł za 2 multiroom - i płacę za to łącznie 75 zł". Dostałem informację, że raczej nic więcej nie wynegocjuje... natomiast kolega marmac1989 piszę że udało mu się wynegocjować: "Udało mi się wynegocjować ofertę, która mnie zadowoliła: Premium + 3 multiroomy i On the Go za 65 zł w ofercie 15/3 " - pytanie czy jest to możliwe aby taki pakietm z 3 multiroom i do tego jeszcze on the go wynegocjować w tak niewielkich kosztach??

czy ja również mógłbym skorzystać z takiej oferty?? jest możliwość obniżenia opłaty za dodatkowe dekodery (mam tu na myśli multiroom)?? Będę bardzo wdzięczny za odp i rozwianie wątpliwości.

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo @marmac1989 coś podkoloryzował lub o czymś zapomniał/zapomniał napisać. ;)

 

Już kilka razy tą zasadę przypominałem tutaj.

 

Przedłużając umowę możesz dobrać kolejne dekodery MR. Koszt usługi:

-> Przy abonamencie w minimalnym zobowiązaniu 39,90zł-59,90zł Multiroom SD/HD będzie kosztował 10zł za jeden MR, 15zł za dwa MR i 20zł za 3 MR.
-> Przy abonamencie w minimalnym zobowiązaniu 69,90zł Multiroom SD/HD będzie kosztował 5zł za jeden MR, 10zł za dwa MR i 15zł za 3 MR.
-> Jeśli dotychczas usługa Multiroom SD/HD była bezpłatna, to nadal pozostanie bezpłatna dla jednego MR, za dwa opłata wyniesie 5zł, a za trzy 10zł.

(...)

 
Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kyczniker - widzę, że jesteś specjalistą :) czytam i śledzę cały czas wątek ale zaczynam się lekko gubić... :( do chwili obecnej tak jak już pisałem posiada: "Posiadam w chwili obecnej 12/5 MAX+Sport+Film+Cinemax 59,9 zł/miesiąc + 15 zł za 2 multiroom - i płacę za to łącznie 75 zł". Dostałem informację, że raczej nic więcej nie wynegocjuje... natomiast kolega marmac1989 piszę że udało mu się wynegocjować: "Udało mi się wynegocjować ofertę, która mnie zadowoliła: Premium + 3 multiroomy i On the Go za 65 zł w ofercie 15/3 " - pytanie czy jest to możliwe aby taki pakietm z 3 multiroom i do tego jeszcze on the go wynegocjować w tak niewielkich kosztach??

czy ja również mógłbym skorzystać z takiej oferty?? jest możliwość obniżenia opłaty za dodatkowe dekodery (mam tu na myśli multiroom)?? Będę bardzo wdzięczny za odp i rozwianie wątpliwości.

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Dostał chyba jako SmartDom.

44,95 abo

3x5 MR

5 on the go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie , mam smart dom pierwsza usługa tv za 89 zloty druga telefon za 34,99 a trzecia internet z tabletem za 11 złoty. Umowy kończą się w sierpniu z telefonu i tabletu tv we wrześniu jaka byłą by najlepsza opcja i czy moge wszystkie usługi wypowiedzieć . Interesuje mnie tv z MR + telefon internet niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...