Skocz do zawartości

Orange Freedom Pro CDMA


Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam, że trochę się w tym pogubiłem. Wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem dla mnie byłoby Orange Free CDMA, choćby ze względu na nocne pobieranie. Mógłbyś nieco przybliżyć tą ofertę? Jakie limity, prędkości itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W orange free jest predkosc 1Mbps, we freedom pro chyba 3 Mbps.

 

Bzdury gadasz...

 

Aby wszystkim sie nie myliło:

 

Orange Free Dom

 

Internet na linii TP

Bez limitów

prędkości od 256kbps do 20Mbps

Orange Free Dom PRO

 

Internet radiowy w technologi CDMA

Limit 3GB

Prędkość do 1Mbps

 

Orange Free

 

Internet GSM w technologi GPRS, EDGE, CDMA, HSDPA

Limity są zal3ezne od pakietu

Prędkości:

GPRS do 56kbps

EDGE do 200kbps

CDMA do 1Mbps

HSDPA do 7,2Mbps

Zalezne od zasięgu nadajnika w naszym pobliżu

 

 

 

@lukas_k, w CDMA jest to nie możliwe bo CDMA technicznie może MAX 3Mbps zaoferowac ale Orange to blokuje i ogranicza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie. Czy ktoś już przenosił internet i telefon z tp do Orange? Jak oceniacie internet i telefon stacjonarny w Orange? Były jakieś problemy z przeniesieniem lub uruchomieniem usług? Ile trwało podłączenie internetu od momentu podpisania umowy?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przestawiłem modem wyżej na szafę i mam lepszy zasięg,cały czas wszystkie kreski.Siła sygnału około 80 dBm.Muszę dokupić teraz dłuższy kabel ethernet bo przez usb często zrywa i są problemy żeby znalazło modem.Narazie podłączyłem przez ten biały kabel do usb przy pomocy przedłużki usb.Czy to może spowalniać transfer ?? Czy w ogóle jak jest dłuższy kabel to spowalnia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Orientuje się ktoś czy Orange jeszcze oferuje jeszcze modem AnyData ADU 635WA? Muszę przyznać, że sam już nie wiem jak z tym jest. Jestem zdecydowany na Orange Free 59 CDMA wraz z tym modemem za 49 zł. Jeszcze przed końcem roku chciałem podpisać umowę ale nie udało mi się to. W moim mieście są dwa salony Orange, w jednym z nich powiedziano mi, że nie mają tego modemu na stanie, miła pani powiedziała, że być może będzie można go zamówić ale nie ma co do tego pewności i dodała żebym przyszedł za 1-2 dni. Po dwóch dniach udałem się tam ponownie jednak z powodu inwentaryzacji było zamknięte. W takim razie udałem się do drugiego punktu sprzedaży Orange. Tam z kolei dowiedziałem się, że modemu AnyData ADU 635WA już nie sprzedają w zamian za to przy umowie na trzy lata mogą zaoferować mi inny modem hybrydowy jednak jego cena to 270 zł. Jak dla mnie to po prostu zbyt drogo i chyba zrezygnuje z podpisania umowy. Jednak może jeszcze można gdzieś dostać ten modem, dlatego pytam czy ktoś ostatnio taki sobie kupił? W esklepie też go nie ma, może można go jeszcze kupić zamawiając przez infolinię? Jeśli ktoś ma informacje na ten temat byłbym wdzięczny gdyby się odezwał. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jak to internet BSA linii TP. Orange dzierżawi centrale a sprawami technicznymi zajmuje sie TP przez coi usunięcie usterki może zająć więcej czasu ale nie więcej jak 48h. Jak masz słaba i stara linie to stabilnie będzie chodzic 1 i 2 Mb/s z większymi może być problem.

Ja mam takie szczęście że mam kilku letnia linie a od stycznie przepieli mnie na nową centrale do którek mam 2300m i stabilnie od stycznia chodzi mi 20Mb/s (SNR DL 9dB UL 8dB) z kilkoma przerwami z braku DNS ale to załatwili technicy w kilka godzin.

Wcześniej miałem prawie 4000m do centrali i miałem 2 Mb/s. Ja wziąłem net od Orange bo jako klient Orange mam tańszego neta.

 

Aha nie podpisuj umowa na 24mc a na 12mc zapłacisz kilak zł więcej miesięcznie a będziesz klął pod nosem za rok jak wprowadzą jeszcze lepszy oferty. Obecnie nie ma sensu podpisywania długich umów na internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...