Skocz do zawartości

Orange Freedom Pro CDMA


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem:

Miałem przez kilka dni router MV400 podpięty do kompa przez Ethernet. Działało bdb, jednak dzisiaj pojawiły się problemy. Po włączeniu Axess Managera, wyskakuje mi ciągle komunikat "Urządzenie niedostępne". Przez USB chodzi dobrze, ale zrywa połączenie (to co pisał yingyang u mnie chyba nie pójdzie, bo tam w tych DNS`ach nic nie mam).

Zna ktoś rozwiązanie mojego problemu?

Z góry dzięki.

 

EDIT: Mam jeszcze jedno pytanie: Jak zrobić reset tego modemu?

EDIT 2: Aha, zrywanie jest tylko przy połączeniu USB. Przy Ethernecie problem nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czasami zdarza się, że się sam rozłącza i zrywa połączenie (zbyt duży ping chyba)

Jeśli sam się rozłącza, widać, że siadają DNSy. Miałem ten sam problem. Polecono zostawić tylko jeden adres DNS: 79.163.127.70 Od tej pory problem nie występuje.

Mi nadal rozłacza się ten net. Ustawilem tylko ten jeden dns i jest to samo. Byłem w salonie żeby sprawdzili mi kartę RUIM - miała jakis błąd, skasowali go ale nadal problem z rozłaczaniem jest. Może mają jakieś limity na sciaganie, bo siada mi to jak zaczynam z torrentów filmy ciagnąć. Pochodzi z godzine i muszę restartować urządzenie. Nie mam już pojęcia co to może być. Jak ktoś ma jakieś pomysły to piszcie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie, problem już nie występuje :jupi:

Pomogło mi wyłączenie połączenia lokalnego w Panelu Sterowania (dokłądnie w Połączeniach sieci, nad połączeniem z Orange). Ale znowu coś mi się popsuło w Ethernecie, bo jak się chcę połączyć przez Ethernet, to w Axess Managerze wyskakuje "Urządzenie niedostępne". Przez USB działa normalnie (co ciekawe, taki sam problem z USB, ale sam się naprawił).

 

@sabtron

O piractwie tu nie rozmawiamy.

Jak ja nienawidzę piractwa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorry że dopiero teraz odpisuję ale nie często ostatnio wchodzę na forum. Oferta ta działa na paśmie 450 MHz w technologii CDMA, oraz na paśmie 900, 1800 i 2100 MHz w technologii GSM/HSxPA.

 

Jak działa ? To po prostu hybryda. Korzystasz z tej technologii w której masz lepszy zasięg. Albo CDMA, albo GSM/HSxPA.

 

Mam też złe info dla posiadaczy oferty CDMA z Orange. Otóż wprowadzają oni już limity, więc sobie długo nie poszalejecie. Info z bez-kabli.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem użytkownikiem Orange Freedom Pro od dwóch miesięcy. Niestety po dwóch dniach prędkość spadła do 64 kbps. Co ciekawe, według moich obliczeń nie wykorzystałem więcej niż 2gb transferu (nic nie ściągam, używam tylko do grania i surfowania po necie). Wygląda na to, że wrzucają limity gdziekolwiek popadnie. Moja sprawa jest obecnie wyjaśniana - wynika z tego, że jest tam niezły [beep].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Orange freedom pro działa sprawnie tylko limit 3 GB to baaaardzo mało..

ściągnąłem automapę , jeden film,i blokada..

napewno nie przedłużę z nimi umowy,a szkoda..bo mam transfer w porywach do (1.8 mb)

czy wie kto jak długo będę miał transfer 64kbps? Mam już od dwóch tyg .i nie chce mi się korzystać z tak wolnego neta..

koniec miesiąca minął, termin naliczania rachunku za nowy okres minął,a ja ciągle z tym śmiesznym transferem...co jest grane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Limt w Orange Freedom PRO już działa . 3 GB to stanowczo za mało. Trzeba teraz mieć koniecnie licznk danych i kontrolować.

Jeżeli mamy wciąż mały transfer zmuszeni jesteśmy do rozmowy telefonicznej z konsultantem i my musimy udawadniać że limit 3 GB nie został przekroczony. :cry::cry:

Wciąż jesteśmy ograniczani i limitowani

a internet jest dla ludzi wolnych.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników Orange Freedom PRO. :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...