Skocz do zawartości

Mistrzostwa na najlepszą Stację tv


Gość WYGA
 Udostępnij

Czy jesteś za takimi rozgrywkami  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za takimi rozgrywkami

    • Tak jestem - 1 możliwość
      13
    • Tak jestem - 2 możliwość
      5
    • Jestem przeciwny temu
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ja moge to poprowadzić

ja to wymyśliłem i opatentowałem

dziwne irc nie wyszedł ankiety też nie

nikt nie liczy się z moja twórczością

 

Możecie to robić ale tylko za range na forum

Czyli jak dostanę rangę na tym forum

oddaje mój pomysł w wasze rence

 

Ewentualnie mogę oddać za irca

taka jest moja ostateczna decyzja

 

inni gdyby coś takiego wymyślili to by już dawno mieli rangę na forum

 

To jest moja decyzja ostateczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy to będzie w 1 temacie wiecie ile to jest liczenia roboty na 3 dni

zrobić specjalny dział i tyle po eliminacjach oczywiście ankiety z pierwszej rundy poszły by do kosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech ktoś coś zadecyduje i ogłosi wszem i wobec.

 

@STARYWYGA - nie dziw się, że ktoś inny podejmuje próbę podjęcia tematu, skoro Ty po zamknięciu poprzednich ankiet i po wysunięciu nowych propozycji przez Mr. Orbitę i neo_patryka przez kilka dni nie odzywałeś się i nie wykazywałeś absolutnie żadnego zainteresowania tematem.

 

Ja jestem jakby co gotów to poprowadzić w razie czego. Dla mnie nie będzie problemu żeby to wszystko podliczyć i nie wymagam za to żadnej specjalnej nagrody od Redakcji.

 

Zrobiłem już sobie podział na koszyki, teraz zostało tylko zrobić losowanie itp, ale na razie się wstrzymuję.

Czekam na ostateczną decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie wolałbym aby to wszystko wykonał Tomo21. :) Chociaż to tylko moja opinia, która za bardzo chyba się nie liczy, ale chciałem to już wczoraj napisać. :)

 

To rozumiem że kolega już przygotowuje te mistrzostwa czy tak?

 

Niby przygotowuje, ale w końcu nie wiadomo kto to tak naprawdę zrobi. :) Tutaj decyzje musi chyba podjąć admin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] zrobić specjalny dział i tyle po eliminacjach oczywiście ankiety z pierwszej rundy poszły by do kosza

@STARYWYGA A wiesz ile to roboty byłoby dla moderatorów usuwać codziennie jakąś ankietę :> Jak się podejmować czegoś na tak zakrojoną skalę, to wypadłoby się postarać albo w przeciwnym wypadku nie zabierać do organizacji takiej zabawy :roll: Jakoś wszystkie typowania, które organizowane są na forum nie opierają się o zakładanie ankiet, a prowadzący dają sobie radę z ich organizacją :wink: A ty chcesz pójść na łatwiznę lub chcesz nadania rangi albo umieszczenia na forum IRC za to, że ktoś inny będzie starał się prowadzić tą zabawę w trochę trudniejszy sposób, ale tym samym bardziej zasługujący na nagrodę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja moge to poprowadzić

ja to wymyśliłem i opatentowałem

dziwne irc nie wyszedł ankiety też nie

nikt nie liczy się z moja twórczością

 

Możecie to robić ale tylko za range na forum

Czyli jak dostanę rangę na tym forum

oddaje mój pomysł w wasze rence

 

Ewentualnie mogę oddać za irca

taka jest moja ostateczna decyzja

 

inni gdyby coś takiego wymyślili to by już dawno mieli rangę na forum

 

To jest moja decyzja ostateczna

 

Teraz widac na czym naprwadę ci zalezy. Opuść to forum, bo robisz tylko posmiewisko z siebie - nie po raz pierwszy z resztą, Jacku-dig ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ponownie

 

Po dokładnym przeanalizowaniu sprawy

po konsultacjach technicznych

oddaje projekt w wasze rece

Kto chce niech go zaczyna

czyli akceptuje w 100 % wasze warunki !!!!!!

obrażliwe posty proszę usąnąć i zaczynamy natychmiast naszą zabawę !!!!

mam też inne pomysły ale teraz ten projekt zaczynamy natychmiast !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @STARYWYGA a znasz ty opcję EDYTUJ? :>

 

Domagasz się na chama rangi a jednocześnie śmiecisz i łamiesz regulamin pisząc post pod postem :lol2:

 

nie życzę sobie takich epizodów na mój temat

:shock::shock::shock:

 

Chyba "epitetów" ....

 

Polecam jako lekturę obowiązkową :arrow: Słownik Języka Polskiego oraz Słownik Wyrazów Obcych PWN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobec tego za chwilę zrobię losowanie grup, pomyślę nad regulaminem i założę odpowiedni temat?

 

Myślicie, że 5 dni to wystarczająca ilość czasu na pierwszą fazę grupową (biorąc pod uwagę, że na wszystkie 20 grup naraz będziemy głosować)?

Czy za dużo czy za mało? Jakieś ewentualne sugestie co do czasu głosowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Wobec tego za chwilę zrobię losowanie grup, pomyślę nad regulaminem i założę odpowiedni temat?

 

Myślicie, że 5 dni to wystarczająca ilość czasu na pierwszą fazę grupową (biorąc pod uwagę, że na wszystkie 20 grup naraz będziemy głosować)?

Czy za dużo czy za mało? Jakieś ewentualne sugestie co do czasu głosowania?

Chyba trochę mało czasu - zrób zestawy po 4 albo 5 grup i daj na każdy zestaw kilka dni, aby każdy zdążył zagłosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie do końca o to mi chodziło-może być jeden temat, ale na 1. zestaw głosujemy np. 3 dni, potem podajesz drugi zestaw i znowu 3 dni głosowania. Ale w sumie możesz też dać wszystkie grupy naraz i każdy poda po 2 kanały z poszczególnych grup. Wtedy tydzień starczy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...