Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego od sierpnia? Większość krajowych rozgrywek kończy się w drugiej dekadzie maja!

bo od sierpnia startuje nowy sezon BPL, i bo tak mi się napisało.

Może być od końca maja kiedy się kończy obecny, jakie to ma znaczenie?

 

A tak w ogóle rozumiesz co czytasz?

 

Jak ktoś przedłuża umowę na np. extra+ z 6x C+ to tychże C+ nie może sobie wyłączyć kiedy chce bo to nie jest żadna opcja dodatkowa.

Ja piszę wyraznie o kibicach BPL, a oni, my bierzemy C+ w pakiecie, a nie w opcji dodatkowej.

Pojąłeś czy nie?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy macie takie ciśnienie na umowy na 12 miesięcy. Ja tam wolałem mieć na 24 miesiące, bo jest pewne na 1000%, że za rok taniej nie będzie, a wręcz przeciwnie drożej. Prawda jest taka, że na dziś jeszcze Cyfrowy Polsat wygrywa ceną, ale tylko dlatego, że nie ma Canal Plus, które kosztuje jakieś 59 zł za 8 kanałów :) Pewne jest, że Polsat w ciągu kolejnych 12 miesięcy widząc, że NC+ podnosi ceny sam także je podniesie tylko powoli po 10 zł. Niestety, ale porównywałem oferty np. UPC i innych operatorach no i cenowo wychodzi to samo albo gorzej niż NC+. Dla nas minus jest taki, że NC+ jako rywala traktuje właśnie raczej sieci kablowe, które mają w zasadzie wszystko u siebie do zaproponowania a nie Cyfrowy Polsat. Dla NC+ sporym problemem byłoby to, gdyby Eleveny pojawiły się w Cyfrowym Polsacie, ale wygląda na to, że w najbliższym czasie takie coś nie będzie mieć miejsca.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowalem sie na comfort + 6 lub 8 x canal

za jaką cene jest realnie to wyszarpania ??

pani z DUk dala mi comfort + 6 x C za 60

 

W tym roku nie ma czegoś takiego jak wyszarpywanie lepszej ceny za dany pakiet. 59,99 za ten pakiet to standard, jedynie możesz pokusić się o negocjowanie np HBO na 6 miechów lub innych dodatków na 1-2 miesiące. 

 

Witam,

czytam, że do pakietu Comfort można dokupić Eurosport 2. A czy można dokupić kanał Cbeebies? To jest właściwie jedyny kanał, którego by mi brakowało w porównaniu do Extra+ (ze względu na dziecko).

 

 

Eurosport 2 możesz wykupić sobie do Comfortu za 4,99/mc ale Cbeebies nie ma takiej opcji . 

 

 

 

bo wraz z początkim przyszłego sezonu może się okazać że to polsat bedzie miał lepszą ofertę, wykupą BPL, lub dogadaja się z kimś kto to wykupi i do tego eleven;

 

 

CP wątpię żeby wykupił BPL. Może sie okazać że Eleven wygra przetarg i dorzuci do swojej oferty transmisje ale znając życie powstanie trzeci kanał Eleven a cena za cały pakiet znacznie się zwiększy. 

Sam jestem coraz bliżej słoneczka i mam nadzieje że niedługo będzie opcją z Elevenami w CP ale szczerze mówiąc, ciężka sprawa. Miejmy nadzieje że chociaż Player.pl utrzyma ofertę za taką ocenę.

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez posmak77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nie ma czegoś takiego jak wyszarpywanie lepszej ceny za dany pakiet. 59,99 za ten pakiet to standard, jedynie możesz pokusić się o negocjowanie np HBO na 6 miechów lub innych dodatków na 1-2 miesiące. 

 
 

 

Eurosport 2 możesz wykupić sobie do Comfortu za 4,99/mc ale z Cbeebies nie ma takiej opcji . 

 

 

 
 

 

wlasnie tel

 

oferta comfort + 6x canal za 59,9 i 6 miesiecy hbo 

 

rozumiem iż to max i nie ma opcji by dostac to w nizszej cenie np bez darmowego hbo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości.

za 99 zł za wszystkie pakiety + Canal+ + HBO + Multiroom Premium da radę? Czy ile taka opcja kosztuje?

Minimum 119,90. ITI nie daje MR za free, zwłaszcza pseudo premium. Wspomniałem o aktywacji MR? ;-) Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich , wiem , że to nie pierwsze takie pytanie , ale mam prośbę , mam coś takiego : comfort+ opcje dodatkowe hbo multiroom standart  najem ultrabox+ multi+ extra+ history hd premium sport&film hbo go

płacę łamańca 60/80 teraz 80 zł i zależy mi na tylko extra+ z mr i 2 dekodery nawet bez canal+ i hbo czy mogę coś z nimi ugrać ? zaczęli mi oferować za 90 zł ale to już dla mnie drogo. Możecie mi doradzić. Mam do końca roku. Wyp. złożone.

Pozdr.

  •  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...