Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taka mała refleksja mnie nachodzi. Nie ważne jest ile czasu jesteś abonentem i ile płaciłeś za dotychczasowe umowy, teraz podchodzą do tego że albo zgodzisz się na ich warunki albo bez żalu spadaj. Widać lojalnych klientów mają w głębokim poważaniu, ale to już nie nowość. Odkąd połączyli się z iti niestety nic dobrego na ich temat powiedzieć nie mogę. 

Wczoraj dzwonili do mnie z Krakowa ale nawet nie chciało mi się z nimi rozmawiać bo i tak wiem co zaproponują, więc po co tracić czas. Chyba bez żalu przejdę sobie do kablówki od początku stycznia. W sumie z elevenami i C+ (bez zobowiązań czasowych) i z internetem wyjdzie mi około 120 zł. więc nie jest tak źle. 

A mnie taka refleksja nachodzi, że miałem wcześniej N i nie narzekałem. Ceny przystępne, wybór pakietów, oglądałem co chciałem i płaciłem za to co miałem. To przecież wtedy Cyfra uchodziła za bardzo drogą premium platformę. No ale, oczywiście mieli swoje cameleony, tym przyciągali klientów. Bo zawsze można się z kimś dogadać i jest taniej, dużo taniej. Potem przy okazji połączenia wszyscy mówili, że Cyfra przejmuję N. Nie rozumiem pretensji do ITI. Z tego co teraz można zauważyć to wracają zasady Cyfry, chcesz mieć to płać ile my chcemy, a my Ci powiemy co możesz za to oglądać. Brak pakietów to nawiększa strata dla mnie po połączeniu. Poza tym lojalny klient to nie taki co żąda umowy na swoich warunkach, tylko próbuje negocjować cenę ewentualnie plus jakieś dodatkowe profity. Ceny jakie są każdy wie. Dla stałych i tak dają rabat. Tak po prawdzie oferta obecna nie wiele się różni od dawnej N, kiedy to mieli najlepsze studia filmowe, LM i kilka innych rozgrywek, więc w chwili obecnej Canal + dokłada BPL i Ekstaklasę a żąda za to dosyć sporych pieniędzy. W N najcześciej Premium z HBO kosztowało ok 59-69 zł. Teraz za to samo trzeba dać min. 99 zł, a i tak nie będzie tego co było jeszcze rok temu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Le0nGC ja za czasów Nki miałem pakiet "Hollywood dla abonentów" za niego płaciłem jakieś 89 pln to było dobre kilka lat temu ,teraz 99 pln za prawie "full"

Dla mnie tylko zmiana na plus ,oby ta "sielanka" trwała jak najdłużej :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko ciekawę do kiedy? W chwili obecnej Cinemaxy wchodzą w skład Superpremium.

 

Wydaję mi się, że paczka C+ sztucznie teraz rozbudowana, byłaby wartościowsza jakby liczyła góra 4 kanały. Nikt by wtedy nie psioczył, że same powtórki. Owszem byłyby ale może nie tak czesto, bo powoli Canal+ zaczyna przypominać Polsat, TVP czy TVN. Nieważne czy to C+, czy C+ discovery, seriale, film czy family tam można obejrzeć to samo. po co więc tworzono niby kanał z serialami, niby kanał familijny,filmowy czy dokumentalny skoro na wszystkich leci wszystko. O C+ 1 nawet się nie wypowiem. Zresztą w kanałach sportowych przez ostatnie półtora tygodnia same powtórki. Czym im nie szkoda na to wszysko miejsca na satelicie. Tam powinni szukać oszczędności lub dać w zamian naprawdę dobrą jakość HD. Mniej kanałów na satelicie to wiadomo, że lepsza jakość, bardziej zadowolony klient. W tej chwili klient już nie leci na ilość kanałów, liczy się jakość zarówno techniczna jak i programowa.

 W tej chwili posiadam ofertę za którą płacę 79,90, poprzednio to samo za 79, teraz chcą dosłownie 129 za wszystko plus oczywiście dopłata za 11. Na pewno oferta nie warta tych pieniędzy, ani pod względem programowym ani tym bardziej jakościowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem wczoraj dwie umowy.

1. Extra+ 55,90zł plus 10zł za 3 dekoder w MR ( tak, wiem ,ze były oferty za 44,90 ale na tej umowie były oferty premium i nie dało się zejść niżej )

2. Extra+ HBO ( sport mnie w ogólnie nie interesuje ) 64,90zł , MR gratis ( stare karty , 2 dekodery )

Nie potwierdziłem jeszcze 2 umowy. Zrobię to ostatniego dnia,bo może pojawi się coś bardziej interesującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś przedłużyłem. Za Full czyli wszystkie kanały z Elevenami przy umowie na 24 miesiące bez tych internetowych opcji i bez HBO GO średnia cena 168 zł. Mi pasuje, bo zależało mi na tym, żeby mieć wszystkie kanały jakie mają w ofercie łącznie. To jest taki Vip MAX+ bez tych opcji netowych przy multiroom za zero na 24 mce. Płaciłem 162 zł więc dla mnie okej.

Pakiet Superpremium+
Action
Eleven Sports
FILMBOX
MULTIROOM STANDARD
Man Pack

REDLIGHT HD
SunDance HD
NAJEM PVR

 

Przy rozbiciu na konkretne opłaty wychodzi pierwsze 4 miesiące 130 zł, potem 8 mcy 170 zł, a następne 12 miesięcy jeśli nie zrezygnuje z Elevenów, a nie będzie nowej promocji 178 zł. 

Edytowane przez najman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem telefon z ofertą: (umowa wypowiedziana do 30.11)

 

- extra + 69,90 zł

- eleweny na rok 7,95 zł

- HBO 6 m-ce gratis a póżniej 25 zł

- wifipremiumbox - 5 zł

 

Czy da się jeszcze coś wycisnąć, czekać do 30.11?

troszkę dziwne że bez 6C+  Mnie oferują ( ciągle bez zmian ) Extra + 6x C+ HBO 6mc + Filmboxy na 1 mc za 0 zł ( z automatycznym wyłączeniem ), turbacz 0 zł za 69,90 zł/mc  na 24 miesiące, umowa do końca miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę dziwne że bez 6C+  Mnie oferują ( ciągle bez zmian ) Extra + 6x C+ HBO 6mc + Filmboxy na 1 mc za 0 zł ( z automatycznym wyłączeniem ), turbacz 0 zł za 69,90 zł/mc  na 24 miesiące, umowa do końca miesiąca.

oczywiście z 6 canal+.  Waarto czekać?

Edytowane przez metrix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...