Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie

 

Mam pytanie mianowicie kończy mi się umowa 31.12 wypowiedzenie wysłałem już na początku grudnia i wczoraj do mnie dzwonili z jakimiś ofertami ale że nie miałem czasu rozmawiać poprosiłem o telefon dzisiaj pod wieczór. I teraz tak , aktualnie posiadam pakiet Universe + i jeszcze dodatkowo najem mediabox+ premium family i sport oraz HBO i za taki zestaw płace obecnie 64zł.

 

Miałbym teraz do was taką prośbę ile mógł by kosztować pakiet z canal+ (wszystkie ich kanały + jeszcze canal+vdo) hbo(też wszystkie kanały) no i do tego wszystkie te programy przyrodnicze i "ogólne" co mam w obecnym pakiecie czyli National , Animal-e itd. Ile coś takiego mogło by kosztować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś to dostać w podobnej cenie. Problem w tym, że spoźnileś się z wypowidzeniem i Twoja umowa przedłużyła się. Więc jeśli w tym miesiącu nie uda Ci się aneksować z dobrą ofertą, to w styczniu możesz już nie dostać dobrej ceny, bo Twója faktura będzie znacznie wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostra zakupiła nc+ z Comfort+ ile kosztuje dołączenie później opcji EXTRA+ ?.

Wydaje mi się że 20 zł, taka jest różnica między pakietami.

 

@Tomkowic moje "Superpremium" za 99 pln na 24 miesiące.... gorąco polecam 8)

 

image.jpg

 

Hustler, i dekoder masz w cenie? Twój rachunek zamyka się w kwocie 99 pln?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona.

 

Comfort/Extra/Multi czyli byłe Universe+ do tego 6 kanałów Canal+, paczka HBO, paczka Filmbox na 15 miesięcy za 54,90zł, konsultant mógł zejść do 46zł, ale bez HBO. Dodał VOD Canal+ na całą umowę, ale z tego nie będę korzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona.

 

Comfort/Extra/Multi czyli byłe Universe+ do tego 6 kanałów Canal+, paczka HBO, paczka Filmbox na 15 miesięcy za 54,90zł, konsultant mógł zejść do 46zł, ale bez HBO. Dodał VOD Canal+ na całą umowę, ale z tego nie będę korzystał.

 

Pewnie bez wypowiedzenia się nie obyło? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj zapytać czy moje wypowiedzenie zostało zarejestrowane bo złożyłem je w APS 4 listopada i ani jednego telefonu. Okazało się że nadal w systemie mają mój stary telefon, choć na wypowiedzeniu podałem nowy. Ciekawe kiedy zadzwonią.

 

Chciałbym Comfort Multi i 3 kanały SportPremium za 49zł. Teraz mam Comfort i Multi za 39. Ktoś już dostał taki pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem ostatnio na dokładnie to co miałem do tej pory czyli: Universe (teraz Comfort+ extra) + 6xC+ +3xHBO + Ultra box Pace 500 na wynajem, całość za 59.9PLN, tym razem na 24 miesięcy.

 

Chciałem ugrać coś więcej ale się nie udało co nie zmienia faktu że jestem zadowolony z tej oferty :)

 

Ps. Wypowiedzenie złożone prawie 2 miesiące temu, zero kontaktu, zadzwoniłem sam do DUK w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

@Tomkowic moje "Superpremium" za 99 pln na 24 miesiące.... gorąco polecam 8)

 

image.jpg

 

Hustler, i dekoder masz w cenie? Twój rachunek zamyka się w kwocie 99 pln?

Tak:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukałem taniego pakietu i i dostałem COMFORT+ za 6x0zł+9x24,90zł. Umowa na 15 m-cy. Średnio wychodzi więc 14,94 zł. Wszystko wymagało wypowiedzenia umowy i kilku rozmów z konsultantami. Jasne, że nie ma się czym podniecać ale być może kogoś zainteresuje taka opcja.

wilderun to masz goły COMFORT+ czy może z MULTI+ czyli z kanałami domo+, kuchni+, minimini+, ale kino+ i pozostałymi kanałami z +?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja oferta

PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

AKTYWACJA TURBOBOX+

MULTI+

EXTRA+

HBO

PREMIUM SPORT &FILM

FILMBOX

CANAL+ VOD

AKTYWACJA PREMIUM MR150

MR PREM AKT. DEK. UZUP. HB ITI

MULTIROOM PREMIUM

 

Witam.... czy ktoś ma pakiet taki jak jest powyżej i ile średnio za niego płaci bądź można się spodziewać ze NC+ będzie wołać ... proszę o odpowiedz nadmienie że Filmobox to jest opcja dodatkowa za 4,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy z przedłużających teraz umowy ktoś ugrał jakąś zniżkę na multiroom, który już posiadał wcześniej? Mi niezbyt miła panienka z DUK opowiadała, że nie da się wygenerować żadnej zniżki na multiroom jeżeli mamy do tej pory dekoder slave będący naszą własnością.

 

Czy ktoś może taki stan rzeczy potwierdzić? :woot::woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Canal+ Silver, Hbo , 6C+ do tego Turbodekoder za całość 69/mies. Chcę za to samo płacić mniej i do tego wymiana dekodera na mediaboxa. Po złożeniu wypowiedzenia telefon z Krakowa. Propozycja pierwsza - według Pana nie do odrzucenia ponad 100 zł za miesiąc za to samo, brak możliwości wymian dekodera. Oferta druga ( "konsultacje z przełożonym") łamana na 15 mies. kwota 54,90 i brak wymiany dekodera. Chciałem stała opłatę 54,90 - nie ma takiej możliwości. Więc podziękowałem. Dodatkowo strasznie u[beep]liwy konsultant rozmowa trwała około 20 min. Powiedzcie mi Panowie czy jest szansa uzyskać to samo co mam w kwocie 55 zł i do tego wymian dekodera za dopłatą (stała do abon. lub jednorazową).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...