Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny telefon, umowa do 31.05, obecnie płacę 99zł za Comfort+, Extra+, Multi+, Sport&Film+, Canal+VOD, HBO, MR, w tym Philips PVR(MR). Propozycja za to samo co mam ze średnią ceną 53zł i HBO na 5mc, lub z HBO na cały okres umowy z stałą ceną 89.90zł. Szczerze mówiąc wcześniej dostawałem trochę lepsze oferty z stałą ceną, bo proponowano mi to samo co mam w stałej cenie za 79.90. Konsultantka uparcie twierdziła, że do ofert łamanych nie ma HBO na cały okres umowy i nigdy nie było, a z HBO na cały okres umowy jest najniższa stała cena 89.90. :crazy: Z wielką łaską będzie jutro dzwonić jeszcze raz, bo twierdziła, że w sobotę są jakieś szkolenia i nie będą dzwonić do abonentów. :woot:

 

A jak wygląda oferta, która cię urządza, skoro to co masz (jak rozumiem hbo na całą umowę) za 79,90 cię nie satysfakcjonuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vincents

nie wiem jak Ty ale ja uważam, że to ich traktowanie klienta nie bierze się znikąd. Ja zawaliłem pierwsze negocjacje (połączenie Nki z C+) i mam praktycznie to co oni dawali więc uważam, że to moja wina. Ale teraz mają czas do 31.05 bo nie dałem zgody na przetwarzanie danych i w ostatniej rozmowie zaznaczyłem im, że nie chcę żadnych łamańców tylko konkrety dodałem, że u konkurencji mam abonament za 39.95 z multi, całym pakietem Filmboxów, 2 x cinemax HD i pół roku HBO w umowie na 24 i jak mi dadzą coś lepszego to mogą dzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robson

 

Musiałbyś mi rozpisać dokładnie te oferty, tzn kształt tego łamańca. Może byli "cyfrowicze" mają tutaj jakieś bardziej korzystne opcje, ale jeśli chodzi o "nkowiczów" i takich którzy pierwszą umowę zawierali już z nc+ to spotykałem się owszem z opcjami za ok 53 zł ale bez wliczonej paczki Extra. Z Extra są opcje za ok 59 zł ale tutaj po prostu może pojawić się pewien problem, tzn nie wdając się w szczegóły może nie każdemu taka możliwość się wyświetlić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet chciałem zostać w NC na początku miesiąca, gdyby dali mi wtedy propozycję taką jak wczoraj nawet bym nie wiedział że można dostać to co chcę za 79,90 zł bo zgodziłbym się na 89 zł.

 

Ale że gadka dwóch konsultantów była po prostu [beep]ka i uwłaczająca zacząłem szukać i wymyśliłem sobie fajną ofertę od UPC z netem który prawie równocześnie teraz mi się kończy.

 

Dostanę nie dość że fajny dekoder do horizona mam nadzieję że lepiej działający niż to co NC+ daje, to jeszcze spoko jest ta aplikacja na tablet.

 

Monter prawdopodobnie w poniedziałek.

 

Było by 80 zł dla NC to teraz UPC dostanie 150 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko.

Zadzwoniłem potwierdzić wypowiedzenie umowy. Płaciłem 79.90 za 6C+ i HBO plus te wszystkie comforty i extra i bez problemu dało się wynegocjować taką samą cenę. Trochę się opierali i tyle. Dołożyli cinemaxy na 12 miesięcy i się dogadaliśmy. Może to drogo ale mam spokój. Oczywiście oferta była nie do uzyskania przy wcześniejszych telefonach od konsultantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Umowa kończy się 1 lipca, wypowiedzenie wysłane, aktualny pakiet CANAL+ Silver, MULTIROOM STANDARD

Kanały CANAL+ Film i Premiere, miesięcznie płace 69zł chciałbym do powyższego pakietu dodać HBO(najlepiej nie łamaniec) ile mogę ugrać ? Gdzieś czytałem że 79,90 a nc+ ciągle proponuje mi 89-100zł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poselsuski

oferty te pisałem z kartki bo zrobiłem sobie ściągę na szybkiego do rozmowy z konsultantem, a jeśli potrzebujesz dokładnych ofert to wszystkie są na tym forum ale ... niestety musisz się cofnąć kilka stron bo wszystkiego dokładnie nie spisywałem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda oferta, która cię urządza, skoro to co masz (jak rozumiem hbo na całą umowę) za 79,90 cię nie satysfakcjonuje?

Celuje w dwie oferty: Comfort+, Extra+, Multi+, Sport&Film+, Canal+VOD, HBO, MR, Philips PVR(MR) za 69zł w stałej cenie lub 59zł w ofercie łamanej, ale takich ofert uparcie twierdzą, że nie ma.

Proponują ostatnio to w stałej cenie 89.90zł lub w średniej cenie 76zł z HBO na cały okres trwania umowy lub 53zł z HBO na 5mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie właśnie przyszedł ES, że o jutro o północy wyłączą mi sygnał. Wcześniej odbyłam kolejną z rzędu rozmowę z Panem K. Myślałam przez ostanie 2 tygodnie (jak wczoraj pisałam), że targuję się o parę złotych. Że zeszli mi z ceny już jakieś kilkanaście złociszy czyli że zamiast płacić 99zł za dotychczasowe uniwers, 6xC+,hbo, cinemax i do tego ekstra 2,99 za sundance, jestem już na wysokości ok. 88 zł i jak będzie bardzo miło, to zejdę razem z sundance do 79,90 (cały czas rozmawialiśmy o stałej cenie, ja nie stroniłam od łamanej oferty ale moja wizja łamańca była dla niech całkiem nie do zaakceptowania). Dziś konsulo dzwoni (a mówił że już nie zadzwoni, filut jeden) i proponuje za wszystko 85,90zł. Jeszcze nie wiem czy się złamać , za to czuję że coś jest nie tak, pojawia się konstrukcje :"będzie Pani płacić stałą średnią cenę" 8) No to proszę o ofertę na mejla. I dostaję takie cóś:

 

"Szanowna Pani

w nawiązaniu do prowadzonej rozmowy handlowej, proponuję Pani następujące warunki umowy:

- okres umowy 15 mcy

- Ultrabox+/pvr pace wynajem 0 / 15 mcy

 

- pakiet comfort+ opcja extra + canal + sport and film 0 / 5mcy , 79,90 / 10 mcy = 799

- opcja hbo 0 / 5 mcy , 25 / 10 mcy = 250

- opcja cinemax 9,90 / 6 mcy i 15 / 9 mcy = 59,40 + 135 = 194,4

- opcja sundance 2.99 / 15 mcy = 44,85

 

- całkowity koszt opłat 1288,25 w skali umowy 15 mcy

- koszt średni (opłata comiesięczna) 85,90"

 

Czyli od czego za piętnaście miesięcy zaczęłabym zabawę: od 122,80.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zawiera w okresie promocyjnym, na wszystkich nowych umowach i aneksach na chwilę obecną drukuje się jako opcja za 0 zł przez okres gwarantowany umowy (minimalny) a potem 15 zł miesięcznie (macie to w linku do jednego z regulaminów, który podałem kilka postów wcześniej), więc multi+ nie jest "były" tylko cały czas obecny promocyjnie w pakietach :D

 

I warto o niego dopytać przy przedłużaniu, bo forumowicze mieli go uwzględnione w ICA.

 

Pakiet comfort + zawiera kanały byłego multi+ , więc żadnych niespodzianek być nie powinno , na chyba że , przecież to NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem w końcu umowę, być mieć już święty spokój. Miałem dawny Canal+ Platinum + HBO + MR, + dekoder PVR(0zł) do MR za 99zł, obecnie Comfort+, Extra+, Multi+, Sport&Film+, Canal+VOD, MR, Philips PVR(MR), HBO na 5mc i Filmbox na 5mc za średnią cenę 53zł na 15mc. O tym Multi+ konsultant informował mnie, że jest jako opcja dodatkowa i tak też jest w ICA. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...