Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wskażcie proszę jakie macie doświadczenia w przedłużeniu umowy w jej ostatnich dniach?

 

mam wysłane wypowiedzenie, umowa do końca maja, wiec raptem jeszcze 3 dni ...

 

w zasadzie miałem propozycje "łamańca", czyli 10x79,90 i 5x0, co dawalo by jakies 50pare pln za comfort, extra, multi, 2xMR i 6xC+...ale się uparłem na HBO na całą umowę

 

i odmowa, a od tego czasu cisza

 

wiec zastanawiam sie czy jest jakis prog gdzie odpuszczają, nie chce sam dzwonic, ale tez nie za bardzo mam w domu komfort żeby wyłączyli sygnal

 

kiedy wyłączają sygnał?

jest szansa na kontakt później?

kto ostatnio dostał taką kombinacje i HBO na całą umowę?

ew. w co celować, zeby mieć HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425 znaczy ze ta oferta bez HBO jest dobra? nawet nie koniecznie mialem taki zamiar, po prostu jakos przegladnalem forum i rzucilo mi sie ze dodaja HBO, chociaz teraz jak czytam watki kilka stron wstecz, to raczej juz mowa gora o kilku miesiacach gratis ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest przyzwoita. Ale bądź konsekwentny. I bierz z HBO! Nawet gdy zgodzą się tylko na krótszy okres. Okazja w Twoim przypadku jest niebywała.

 

co ciekawe, przynajmniej czesc konsultantów na pewno sledzi to forum :) "moj" wrecz powiedzial ze w komentarzach w systemie ma info ze i tak przedluze, i ze wypowiedzenie wysylam by polepszyc sobie oferte, wiec on to rozumie, daje maksa co moze...

 

no ale jak widac nie mogl tego co chcialem i stad to dzisiejsze pytanie, czy nie przeholowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie śledzę forum i nie wiem co tam teraz dają, ale może komuś się przyda info o ofercie jaką otrzymałem.

A więc:

-umowa na 15 mies. 6x0 i 9x59,9 (średnia 35,94), w tym:

-comfort+ 6x0 i 9x29,9

-multi+ 15x0

-premium sport 6x0 i 9x30

-multiroom standard 15x0

-ultrabox+ (pace) 15x0

 

Dodatkowo premium film na 6 mies. za 0 zł.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Obecnie obowiązuje mnie roczna umowa za 99,90 zł + 5 zł najmu dekodera i wchodzi w to również opcja Pakiet CANAL+ Platinum. Umowa kończy mi się w sierpniu, więc postanowiłem zadzwonić , aby dowiedzieć się co nc+ może mi zaproponować. W czasie rozmowy z konsultantem nie dowiedziałem się niczego ciekawego... pytałem w kółko jak korzystną ofertę mogę dostać na tych samych warunkach, ale tu w kółko "z hbo mamy 110zł" etc.... Mi chodzi oto co mam, ale taniej, ale TANIEJ usłyszałem, że może wynieść 99 GROSZY, nawet nie pytałem na ile lat ta umowa, powiedziałem że zadzwonię za 2 miesiące. Moje pytanie czy rzeczywiście nie mogę liczyć na nic lepszego? Dodam, że nie miałem canal+ ani n.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wskażcie proszę jakie macie doświadczenia w przedłużeniu umowy w jej ostatnich dniach?

 

mam wysłane wypowiedzenie, umowa do końca maja, wiec raptem jeszcze 3 dni ...

 

w zasadzie miałem propozycje "łamańca", czyli 10x79,90 i 5x0, co dawalo by jakies 50pare pln za comfort, extra, multi, 2xMR i 6xC+...ale się uparłem na HBO na całą umowę

 

i odmowa, a od tego czasu cisza

 

wiec zastanawiam sie czy jest jakis prog gdzie odpuszczają, nie chce sam dzwonic, ale tez nie za bardzo mam w domu komfort żeby wyłączyli sygnal

 

kiedy wyłączają sygnał?

jest szansa na kontakt później?

kto ostatnio dostał taką kombinacje i HBO na całą umowę?

ew. w co celować, zeby mieć HBO?

 

@jagg888 Ja miałem umowę do końca kwietnia 2014 r. Sygnał wyłączyli mi już 2.05.2014 r. i w tym samym dniu dostałem e-maila, że skontaktuje się ze mną konsultant w celu przedstawienia atrakcyjnej oferty. Nie skontaktował się do tej pory. Zrezygnowałem z nc+. Jak im nie zależało :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann
Witam. Czy dla abonentów przedłużających lub chcących dołączyć Filmboxy są jakieś ceny promocyjne niż te standardowe 15 zł?

 

4,99-propozycja tel. konsultantki w ramach obow. mnie umowy :wink:

Za każdym razem "wciskają" ten pakiet w tej cenie podczas tel.obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jednak przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

 

Umowa na 24 m-ce stała cena abonamentu 79,90 zł

 

W skład wchodzą

Comfort+, Multi+, Extra+, 6xC+ czyli Premium Sport&Film, 3xHBO, 2xCinemax, 5xFilmbox, Sundance HD, History HD oraz Canal+ VOD, Multiroom Stadrard 12m 0 zł/12m 10 zł-aktywacja 0 zł.

@Raver informacja Twoja jest przekłamana. Nie piszę, że kłamiesz. I jeśli takiego delikwenta złapię, to dostanie bana wiecznego.

Po pierwsze:

cena nie jest stała! Groszówki nie mieszczą się w cenie stałej. I jeszcze jest jeden niuans.

Po drugie:

ta średnia, to 84,90 lub 89,90?

A teraz czekam od Ciebie na wyjaśnienia.

Dla innych polemikę zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie nie zgodzić się z kolegą wyżej: "groszówki nie mieszczą się w cenie stałej". Oczywiście, że takie groszówki jak przedstawił Raver są możliwe w stałej cenie. Przecież takie są nawet ceny dla nowych klientów na stronie, np: Comfort + 39,90 zł, Comfort + Extra + 59,90 zł, Premium Sport + 69,90 zł, Premium Sport + Film 79,90 zł

Superpremium 109,90 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Próbowałem zrozumieć przez ostatnie 30 stron te skróty , zestawy ale dalej nie mam pewnosci .

Multi+ < to jest te 8 kanalow , minimini itd?

ekstra+ < odnosi sie tylko do 3 miesiecy gratis HBO?

 

 

Za ile mogą dać comfort extra+ 6xC hbo i sundance , pvr 500gb . Teraz mam comfort extra z pvr i hbo za 79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jednak przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

 

Umowa na 24 m-ce stała cena abonamentu 79,90 zł

 

W skład wchodzą

Comfort+, Multi+, Extra+, 6xC+ czyli Premium Sport&Film, 3xHBO, 2xCinemax, 5xFilmbox, Sundance HD, History HD oraz Canal+ VOD, Multiroom Stadrard 12m 0 zł/12m 10 zł-aktywacja 0 zł.

@Raver informacja Twoja jest przekłamana. Nie piszę, że kłamiesz. I jeśli takiego delikwenta złapię, to dostanie bana wiecznego.

Po pierwsze:

cena nie jest stała! Groszówki nie mieszczą się w cenie stałej. I jeszcze jest jeden niuans.

Po drugie:

ta średnia, to 84,90 lub 89,90?

A teraz czekam od Ciebie na wyjaśnienia.

Dla innych polemikę zamykam.

Po pierwsze wypraszam sobie by mnie ktoś osądzał że niby okłamuje kogoś lub wprowadzam w błąd.

Po drugie Twoje dochodzenie detektywistyczne jest narazie zbędne.

W dniu wczorajszym sprawdziłem wiarygodność oferty którą mi zaproponowano (pomino potwierdzenia na e-mail) okazało się że zostałem oszukany i okłamany w stosunku co do opcji dodatkowych. Reklamacja w toku. Co do cen wszystko jest ok. Jeśli już jesteś taki dokładny owszem średnia z multiroomu to 5 zł sumując okres z 24 m-cy. Co do abonamentu to za pakiety i opcje dodatkowe cena jest stała czyli 79,90 zł przez okres 24 m-cy plus średnia z multiroomu 5 zł czyli reasumując 84,90 zł. Mi chodziło tylko i wyłącznie o cenę za abonament w stałej cenie a nie wliczałem w to średniej z multiroomu.

Teraz im nie popuszczę i będę walczył w ramach zadośćuczynienia o multiroom za 0 zł przez 24 m-ce.

 

P.S. Nie dajcie się nabierać na gadżety niespodzianki obiecują co oni tam nie mają a wysyłają jakieś [beep]oły nic nie warte. Nawet nie można było sobie wybrać tego gadżetu tylko przydzielają go losowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...